Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 ян. 2019, 21:33 ч.

Покажете си детските стаи - тема 25

• 18 159
  • 201
  •   1
Отговори
# 195
Наскоро гледах снимки на тапет под формата на картата на света. майката сама го беше лепила. Имаше линк и откъде е купен. Сега обаче не се сещам дали беше тук или във facebook. Някой дали се сеща за поста ако е бил тук?

# 196
  • София
Наскоро гледах снимки на тапет под формата на картата на света. майката сама го беше лепила. Имаше линк и откъде е купен. Сега обаче не се сещам дали беше тук или във facebook. Някой дали се сеща за поста ако е бил тук?
И аз си спомням - ето тук беше: И ние го обмисляме за нашата детска. Има и по-голям размер.

# 197
И аз си спомням - ето тук беше: И ние го обмисляме за нашата детска. Има и по-голям размер.

Май не беше този. Имам спомен за по-детски изглеждащ тапет. Този е с политическа карта на страните.

# 198
# 199
  • София
Аз тази тапет съм виждала напоследък да се коментира - беше във Фейсбук, даже намерих поста, но не е удачно да го пускам тук, т.к има снимки и клипче на детето. Можете да го намерите в групата 'У дома по метода на Мария Монтесори' в снимките на групата, постът е от 4 Февруари

# 200
Аз тази тапет съм виждала напоследък да се коментира - беше във Фейсбук, даже намерих поста, но не е удачно да го пускам тук, т.к има снимки и клипче на детето. Можете да го намерите в групата 'У дома по метода на Мария Монтесори' в снимките на групата, постът е от 4 Февруари

Благодаря, намерих го поста. Точна там съм го гледала. Картата е същата като от първия линк, но учудващо реалните снимки от фейсбук изглеждат в пъти по-добре от рекламната снимка в Домко - затова съм се заблудила, че търся друга Wink

# 201
  • Варна
Виждали ли сте легло тип сандвич, но долното легло да се изтегля настрани от късата страна, а не от дългата?

Общи условия

Активация на акаунт