Какъв крем за лице използвате? – Тема 13

  • 73 649
  • 737
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 305
Joy не вярвам изобщо
А ецетера какво е?

И така нататък. Simple Smile 

# 406
  • Мнения: 326
Не съм сигурна,че въпроса ми е за тук,но все пак да попитам за отзиви за този тониран крем на авен
Скрит текст:

Кремчето е страхотно и се слива с кожата ми. Попитай за тестер, защото мисля, че е само 1 цвят.

Последна редакция: нд, 10 фев 2019, 17:56 от Не се сърди, човече

# 407
  • Мнения: 14
Тези продукти на Institut Esthederm Parisникога не съм ги ползвала! По всички аптеки ли ги има? По-специално околоочния ме интересува. Намаля ли бръчиците? Как го чувстваш? Simple Smile

Аз и ги купувам основно от Notino там някои продукти са на по-ниски цени отколкото в аптеката и има продукти които ги няма още в БГ. Иначе ги няма във всички аптеки, аз съм ги виждала в so-pharmacy, а можеш да поръчаш и от официалния сайт на Естедерм, където можеш да следиш когато излизат оферти.
В околоочната зона до колкото знам бръчки веднъж излязат ли няма как да изчезнат. Аз имам едни гадни линии които веднага "изкачат", когато не съм се наспала или съм под по-голям стрес.
Но за освежаване пачовете, като преди това ги слагаш за 10тина минути в хладилника.
В момента използвам новият околоочен с хиалуронова киселина и съм доволна, на самата тубичка има накрайник който леко охлажда и улеснява нанасянето.

# 408
  • Варна
  • Мнения: 153
Скрит текст:
,
Аз ползвам комплекта еколаген на Орифлейм. Съдържа почистващ гелкрем за около очите, серум, дневен и ноще крем. Този месец дават и почистваща система подарък. Невероятно предложение. Водят го против бръчки. Дневния има и защитен фактор. Горещо препоръчвам. Преди това бях с лидълски крем с 1 % злато пак против бръчки. Не е лош, но не е цялостна грижа като тази.

Последна редакция: пн, 11 фев 2019, 07:14 от Кремена Михова 603832

# 409
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
От година ползвам козметика на Руми Илиева, серум,крем за лице, почистваща пяна и лосион да тяло. Доволна съм 🤗.Преди ползвах Шисейдо и Есте Лаудер. Имат страхотни кремове. Фаворит ми е Shiseido Bio-Performance.Забелязах обаче, че преди цикъл почти винаги ми излизат пъпки ,а с кремове на Руми нямам този проблем.

# 410
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Аз се изринах от Филорга.

# 411
  • Мнения: 1 306
[/img][/img]Аз ползвам комплекта еколаген на Орифлейм. Съдържа почистващ гел, крем за около очите, серум, дневен и ноще крем. Този месец дават и почистваща система подарък. Невероятно предложение. Водят го против бръчки. Дневния има и защитен фактор. Горещо препоръчвам. Преди това бях с лидълски крем с 1 % злато пак против бръчки. Не е лош, но не е цялостна грижа като тази. Ако някой иска да пробва може да ми пише. Офертата е до края на февруари.
Рекламата във форума е забранена. Ако искате да рекламирате - има си правила.

# 412
  • Варна
  • Мнения: 153
Ok, аз споделям, че ползвам серията, доволна съм и си взех подарък машинката. Това е моят личен опит. Тук всички споменават някакви марки, това Е реклама.
Но сте права, че не бива да приканвам никой да си я купи също. Извинявам се за това.

# 413
  • Някъде там
  • Мнения: 4 810
Скрит текст:
Не съм сигурна,че въпроса ми е за тук,но все пак да попитам за отзиви за този тониран крем на авен
Скрит текст:

Кремчето е страхотно и се слива с кожата ми. Попитай за тестер, защото мисля, че е само 1 цвят.
Благодаря за мнението.
Ще мина първо за тестер през аптеката .

# 414
  • При децата ми
  • Мнения: 6 044
Скрит текст:
Момичета, да дам отзив за стягащия серум за лице, интензивния околоочен серум и крема за лице против бръчки с Renovage™, Regal Age Control DNA - всички на Регал, Роза Импекс.

Мисля, че това са едни от най добрите продукти които съм ползвала за моята кожа. Кожата ми е нормална, не особено чувствителна и не особено капризна, с плътен и еластичен тургор, зимата склонна към засушаване, лятото склонна към омазняване в т-зоната.

Интензивния околоочен серум:
Скрит текст:
- е гелообразен с озарителни частички, които се виждат при нанасяне, но после не, в удобно флаконче с помпичка, което позволява прецизно дозиране.Лесна за разнасяне консистенция, добро и бързо абсорбиране, не лепне, не мазнее. Едва доловим аромат, почти въображаем.Това е серума с който досега съм получила най-добрата и трайна хидратация на околоочния контур. Няма засушаване, няма опъване, няма дискомфорт. Зоната е сочна и напоена. На пипане усещането е за мекота.

Стягащия серум за лице
Скрит текст:
- също е в удобен флакон с помпичка за равномерно дозиране. Гелообразна консистенция. Бързо и добро попиване. Лек, деликатен аромат, ненатрапчив. Усещане за много добре хидратирана кожа. За стягане не мога да кажа, не съм видяла или усетила такова, може да е рано и да му трябва повече време за ползване, за да се види действието му, но и да няма такъв ефект серума сам по себе си е много добър, не лепне, не мазнее, попива бързо, не оставя филм, хидратира чудесно. Кожата е свежа, напоена и сочна.

Крема за лице против бръчки с Renovage™, Regal Age Control DNA:
Скрит текст:
- чудесен богат крем за нормални и откровено сухи кожи. Приятна консистенция, нежна, при апликация се усеща мазен и аха-аха да не попие, но се разнася лесно и попива много добре, сравнително бързо. Омекотява кожата, прави я сочна и я хидратира прекрасно. Не оставя усещане за мазнеене. При допир кожата е мека, сочна и гладка. Добра основа за грим, не дава кир ефект. В опаковката има и шпатулка за загребване от бурканчето.
Минус на крема - много силно ароматизиран. Хубав аромат, но доста силен. На мен не ми пречи, а и бързо свиквам с аромати, но не с всички е така.

Предупреждавам, че е добре продуктите да се нанасят на добре почистено и леко влажно лице. Т.е. добре е кожата да е добре овлажнена, като серумите и крема спомагат да се задържи влагата в кожата, както и дават допълнителна хидратация. Аз под тях слагам и от сините хидратиращи капсулки за лице на Балея. На сухо лице се създава леко усещане за лепкавост /не изявено, но може да се усети, което бързо преминава/ и светкавично абсорбиране.

Флаконите са с помпичка и изглеждат така:
Скрит текст:

С една дума - чудесни за моята кожа продукти. Очарована съм и ще купя и кремовете от новата им серия дообогатена с хиалурон, както и слънцезащитния им крем и флуид.

Джаста, благодаря за изчерпателния отговор!:hibiscus:

Аз бих искала да споделиш впечатления от кремовете на "Арома", които беше показала в друга тема, и ако можеш да ги съпоставиш? Колебая се между тези на "Арома" и тези на "Регал", още повече, че кремовете на "Арома" са много изгодни, като цена в момента. Кожата ми е суха, годините 40+.Simple Smile

# 415
  • Мнения: 15 300
Хриспа, с най голямо удоволствие ще споделя впечатленията си от кремовете на Арома, обаче няма да е много скоро защото имам доста наченати наличности, които имам да доизмазвам и ще се позабавя. Но задължително ще дам отзив.

# 416
  • Мнения: 22 786
Аз харесвам кремовете на Арома.

# 417
  • София
  • Мнения: 20 045
Аз се изринах от Филорга.
И аз отключих алергична реакция от тях.

# 418
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   Може ли снимка на околоочния Tightening Lift  Clarins,
че като го напиша в гугъл ми излизат няколко варианта.

# 419
  • София-Младост
  • Мнения: 23 330
   Може ли снимка на околоочния Tightening Lift  Clarins,
че като го напиша в гугъл ми излизат няколко варианта.
За серум беше писано назад, ето този предполагам, но той не е точно околоочен.
https://www.clarins.co.uk/extra-firming-tightening-lift-botanica … m/C010408014.html

Прегледах и клипчето как се нанася...интересно:)

Общи условия

Активация на акаунт