Е. МЕРИЧ🌹Х. СУБАШЪ в🌹ADINI SEN KOY🌹Нови проекти🌹ЕДНА НАДЕЖДА СТИГА🌹ХАЛКА #7

  • 106 055
  • 742
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 108
     Привет   и от мен в началото на седмицата ,която е свързана с един от най-големите
ни праздници!  Благодаря за всичко споделено!    
Лу! Колажа с Ален Делон ми напомни за младоста и  за неговите незабравими роли.
Дано Еркан ни покаже още нови и вълнуващи образи и да остарява красиво,както А.Делон.
За друг мой фаворит Габриел Гарко,за мое съжаление годините оставят  отпечатък,
от който пламъчето в очите му е  едва забележимо.
Блага!В един твой пост сподели за огънчетата в сърцата , надявайки се да ги има  още.Еркан в
писмото си написа,че раздялата е също част от любовта.Към всичко това ще добавя..
Раздялата в любовта е като вятъра за огъня,слабия  го гаси,а големия го разпалва.
Каквото и да ни показват нашите любимци,че са весели и щастливи,видът им говори
друго--тъжни,отслабнали,измъчени..





Скрит текст:
 

За Хазал ще споделя,че работата я прави все по-зряла и по-уверена,а за
мен ,все по-красива.



Пожелавам на всички щастливи преживявания в подготовката за  празника! В  

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 13:44 от 12345ds

# 481
  • Мнения: 105
Здравейте дами,
Започнах да гледам "Имало едно време в Чукурова" и ми харесва. Обаче първата мисъл, която ми мина когато видях Демир беше: Колко много щеше да подхожда ролята на Еркан.
Лучия, видях в темата за сериала, че го гледаш и коментираш. Какво мислиш, щеше ли да бъде добре ако Еркан изпълняваше тази роля. Представяш ли си го в нея. Знам,че когато изглеждаш повече серии свикваш с артистите, с играта им, изпълненията им и не можеш да приемеш други. Абстрахирай се от това и ми кажи мнението си. Много ми е интересно да разбера какво мислиш, понеже аз май вече толкова много съм го харесала, че не мога да мисля трезво.

# 482
  • Мнения: 28 066
Joy Мими, за съжаление Еркан не е достатъчно "зорба" за ролята на Демир. И възрастта му не е достатъчна. Прекалено красив е. С Хилал външно щяха да си подхождат повече отколкото с Мурат и мисля, че Еркан би изиграл прекрасно мрачната душа на Демир, властните му маниери, избухливостта и решителността му. И сълзи щеше да рони по - красиво от Мурат, което на мен щеше да ми хареса. Laughing
Още едно съжаление - малко са сценаристите като Мерал Окай, мир на душата ѝ, които са готови да търсят с лупа, сред хиляди кандидати, най - подходящия актьор или актриса за някоя роля. Нямам представа какъв кастинг е проведен за ролите в Чукурова, мисля, че сценаристите на са давали интервюта, или няма преведени, но ако имаше начин да дадат шанс на Еркан, нямаше да съжаляват. Мурат играе отлично ролята на Демир, сериалът винаги е на първо място в четвъртък, а в седмичния рейтинг само "Възроденият Ертуурул" има преднина със стотни от процента. Вероятно такава е била представата на сценаристите за Демир. Конфликтите са много, но са майсторски изградени, не са самоцелни и затова зрителите залепват Wink И образите са интересни, сложни, предизвикват разсъждения и спорове.
В темата за сериала има много интересни коментари от момичетата, които го гледат. Жалко, че едва сега започваш, но за втория сезон ще наваксаш и ще се включиш. yes

Блага, това е колаж, много сполучлив Grinning

Нови снимки от Еркан







Не зная коя е жената, не съм търсила дали тя е публикувала снимките.





От Хазал само напомняне утре да очакваме новия епизод на "Халка" - 1 кг чисто злато и само една дума "надолу",



а туркините публикуваха тази снимка - "майка и син" и коментари - амин иншаллах Rolling Eyes #Crazy



Резюме на еп. 14 - в спойлера на руски език


Скрит текст:
Джемаль Сандыкчы понял, что Хюмейра - это имя, которое стоит за Кольцом. Поэтому Хюмейра не встретилась с Джихангиром и Кааном, а они отказались от своих обещаний.

Векильхарч и Хюмейра претерпели неудачу. Таким образом, Чагатай выполнил все требования «верха» и официально прошёл к «Кольцу».

Теперь все секреты «Кольца» в его руках. Его глаза наверху. Он сделает всё то, чего избегал его отец.

Эта ситуация создаёт опасность для всего «Кольца». Каан и Джихангир оказываются в самом центре этой опасности.

Большие изменения в правлении «Кольцом» влияют на жизни Искандера, Мюжде и Ильхана. Чагатай не боится бросить кого-либо в опасность.

Вера, Дано Еркан ни покаже още нови и вълнуващи образи и да остарява красиво,както А.Делон. newsm10 Дано! Praynig
Благодаря ви за пожеланията! bouquet

# 483
  • Мнения: 105
Лучия, мерси. Радвам се, че мислиш така. Успокоих се, че не съм залитнала много.
Да пожелаем на Еркан в най-скоро време да получи роля, която му харесва и подхожда.

# 484
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug

Цитат

Тази снимка всъщност излезе от самата Селин, която публикува своя колекция снимки с приятелки и.. точно Хазал с Жокер са в центъра на сбирката.



А снимките с Еркан... пуснати са от тази жена и... бързо ги разнесоха  Wink

Да видим днес ще ни покажат ли и още нещо ново  Wink

Красоти стари има много за комбинации и феновете не се отказват да го правят, мечтаейки отново да ХазЕр да бъдат заедно... даже вчера из туитър и турски фен групи са писали доста положително за това, сякаш знаят нещо повече... Знам го от двете ни знаещи турски приятелки от фейс групата.
Знаем каква е силата на вярата и позитивизма... а когато има и силна любов... и надежда винаги има!  Peace





А довечера... имаме и нова серия ХАЛКА, да видим там как разцъфва нашата Бахар  Simple Smile
Какви нови проблеми ще срещнат героите...

# 485
  • Мнения: 28 066
Добро утро!

Днес в Турция е двоен празник - Денят на независимостта и Денят на детето







За настроение - актьорът Юмит Ердим /познат ни от съвместното гостуване с Еркан и Хазал в предаването на Месур Яр/ се забавлява с дъщеря си. Laughing

https://scontent.cdninstagram.com/vp/632492ec5e0668d1f3cf83d9ec2 … .cdninstagram.com

# 486
  • Мнения: 1 108
                  П Р И В Е Т !

Цвети! Лучи!  И аз с нетърпение очаквам днешния епизод на "Халка".
Това е първия епизод на сегашния режисьор.Надявам се все така
интригуващо и с още по-красиви кадри да ни държи пред екрана.
Играта на актьорите  я знаем и не се съмнявям,че ще  продължат да
ни завладяват още повече с всеки нов епизод.







Любопитно ми е как ще се представят двойките в епизода.
МюДжиг--въпреки ,че започнаха да я дават по-често,ми е все още неубедителна.
Бахар Каан,печелят  все повече симпатиите на зрителите,не само с химия ,а и
с чудесната игра на актьорите.
Мамашките се шегуват,че ако срещата им довечера не се състои,значи сценарият
е написан от царицата на неуспеха и провала--Назмие.



Желая приятен и спокоен  ден! На гледащите "Халка" интересен и хубав епизод! В

# 487
  • Мнения: 185
Добър ден. Отдавна не съм писала тук, но нямам време. Сериите на АСК следват една след друга. Вече толкова много съм свикнала с двойката ЗехОм/ХазЕр, че не правя разлика между филма и реалния живот. Много ги харесвам и искам да са заедно. И когато изгубя надежда се появява Цвети с нейния позитивизъм и отново започвам да вярвам, че ще се съберат.
При рускините четох коментари за механата на Еркан. Едната пише,че децата й работят в Кипър и когато са отишли в Истанбул са посетили ресторанта на Еркан. Останали са много доволни. Заведението било много приятно, красиво, спокойно. Обслужването на много високо ниво. Обстановката чудесна. Има коментари за механата на още 3-4, които пишат, че са ходили тяхни близки и са приятно впечатлени. Еркан и сие са се справили добре.
Остава само да чакаме скоро да ни зарадва и от екрана.

# 488
  • Мнения: 28 066
Добро утро!

ФРАГМАН за еп. 15 с рус. суб.

https://vk.com/mirasserkancayoglu?z=video-145639378_456240263%2F … l_wall_-145639378

Много хубаво флиртуват Каан и Бахар Wink

https://scontent.cdninstagram.com/vp/856a9b501c505c80e242ff14877 … .cdninstagram.com



# 489
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug

Серията ХАЛКА снощи беше интересна, не видях голяма разлика след смяната на режисьора. Хубавите кадри отново си ги имаше, действието си върви по написаният сценарий... Хюмейра не скри от Джемал кой е бащата на Каан и кой е нейният собствен син...
Но... срещата Бахар/Каан не се състоя и то заради Чаатай... Той вкара Каан и Джихангир в лош капан, отне им време, но се измъкнаха. Обаче в края на серията се случи и нещо много лошо - Бахар простреля Каан... Сега ни чака страдание... при него физическо, а при нея - психическо... Ситуацията беше неизбежна и много нелепа, но... в опасна среда, в тъмен коридор и вървейки един срещу друг с насочено оръжие... Каан видя човек зад Бахар и стреля по него, но... нейната светкавична реакция... уцели него самият... Горкото момиче това положение я убива, виждаме я във фрагмана





Аз вярвам, че Каан ще се оправи и то бързо, но... все пак Бахар ще го изстрада също.

А сега за другата ми и... то  Wink основна тема...

Мими  Hug благодаря ти!  bouquet
Хубаво ми е така и затова, други ако искат да вярват, но... аз се държа плътно за Фатош и от там ми идва и зареждането с позитивизъм  Simple Smile Peace

А вчера тя отново го захрани с пореден пост - кой каквото ще да чете в него, аз ще си кажа моят прочит - изборът е ваш за размисли и усещания  Peace



Гиф с песен и изписани думи от тази песен... Нали си имам Детелинка  Hug до мен и тя ми преведе това -

''Ти не ме изслуша, реши, че съм безсъвестен... каквото станало станало... всички знаят, че Али обича Айше, и децата знаят Али обича Айше''

А анонсът към поста на Фатош са тези й думи...

''Айше, хайде, добре сте - Али обича Айше😁 ай,много ги обичам ''

И като добавим и цитат, който пак Фатош е сложила...

„Вселената възнаграждава усилията, не оправданията.“
 Андрю Матюс, австралийски автор на книги по популярна психология, художник и международно признат лектор

Та... колкото и да казва Фатош, че са нейни мисли нещата й, някои хора все пак улавят и тънката й мисъл... затова и има коментар, който тя не е подминала без лайк - ''Аааа, аз го знам твоят Али...'', затова и в други постоянно прикачат, без да пишат с думи - пиленцето и лъвчето... измислените от Фатош емотикони за Хазал и Еркан.  Grinning Така че... щом тя пише ''добре сте'' каква по-силна подсказка, че... нещата вървят към добро и ни е нужно просто време за да го видим.  Wink

И... толкова за надеждата сега - имаме си я и чакаме още подсказки или реални неща!  Peace

Добавям и новата снимка от снощи - Хазал с Япрак и нейният мениджер

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 09:35 от Cveti67

# 490
  • Мнения: 1 108
          П Р И В Е Т !
   За тези,които не гледат "Халка" ще ви покажа как изглежда Истанбул
нощем в  сериала.





         14 епизод на руски

http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/203 … sskom-yazyke.html

# 491
  • Мнения: 105
Здравейте,
Днес не съм писала и няма да се успокоя докато не го направя. Фатош /братовчедка на Еркан/ според мен само е променила имената /знаем кои/ с Али и Айше. Та те даже и на снимката си приличат. Имайки предвид написаното в анонса към поста на Фатош мисля, че ръката, която галеше котенцето май е погалила и собственика му. Дано да не е така, но натам ме навежда коментара. Много й се ядосах на собственичката на ръката. Това беше супер тенденционно. Е, разбира се това са мои предположения.... на страничен човек, който няма как да знае истината.
Но ние продължаваме да се молим Хазал и Еркан да си простят и съберат отново и завинаги.

# 492
  • Мнения: 1 108
       Мими!  Мислим в една посока.Само ще добавя една наша българска мъдрост
(понякога и малкото камъче преобръща каруцата) Бих добавила  и народната приказка
 "За двамата братя  и Неволята"
    Преобладаваща част от пишещите по форумите  са жени,нали сме еманципирани,но
в съседката ни по друг начин я разбират,там еманципираната жена е виновна за всичко.
Необяснимо ми е това неразбиране към Хазал и нейното поведение,че мълчи и т.н.
Та тя от ясно, по-ясно показва с това,което остави и публикува в профила си.
След писмото на Еркан,каквото и да кажеше щеше да звучи като оправдание,а тя няма  за
какво да се оправдава/така  мисля/







https://vk.com/video?z=video-145639378_456240267%2Fpl_cat_updates

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 18:57 от 12345ds

# 493
  • Мнения: 105
Вера, сетих се нещо друго. Поставете се на мястото на Хазал. Любимият ви мъж известен, красив, харизматичен, харесван, преследван от жените. Много е хубаво, че му имате доверие, но.... ДОКОГА. Как ще се справите с всички жени, желанията им и номерата, които използват за да са до него. А той в един момент няма ли да се поддаде. Сигурно всяка жена иска да бъде с такъв мъж, но това си има цена. Професията, средите, в които се движат също са предпоставка. От действията и държанието на Хазал си правя изводи, че момичето е скромно, чувствително, не иска да се афишира. Иска да гради кариера и засега се справя добре. Знаете колко много се моля да се съберат, но нека да се случи това, което е най-добро за тях.

# 494

Общи условия

Активация на акаунт