На море 2019/20 г. северно от Каварна

  • 29 007
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 728
Малко снимки Simple Smile









# 271
  • под тепетата
  • Мнения: 9 176
Адора

# 272
  • Мнения: 514
здравейте,
 някой бил скоро на Космос да каже дали бунгалата отпред и навътре са с еднакви условия, много време мина от последното посещение,но никога не сме оставали за нощувка, а сега се надявам да е ок , има ли вътре хладилник, мивка за нещо да измиеш плод, освен тази в банята, както ми обясняваха по телефона ?

# 273
  • Мнения: 894
здравейте,
 някой бил скоро на Космос да каже дали бунгалата отпред и навътре са с еднакви условия, много време мина от последното посещение,но никога не сме оставали за нощувка, а сега се надявам да е ок , има ли вътре хладилник, мивка за нещо да измиеш плод, освен тази в банята, както ми обясняваха по телефона ?
Отвън погледнати изглеждаха еднакви всички редички с бунгала. Вътри има малък хладилник, две единични легла и нещо като афиф разгъваемо диванче, пристроена баня към бунгалото с бойлер и мивка. Всичко е старо и мизерничко, подовете на баните са криви и потъваш в локва докато се къпеш, което мен най-много ме смущаваше от хигиенна гледна точка, другото успях да игнорирам. А да, ние си носихме наши чаршафи и определено на общия фон се чувствах добре от това ни решение. Самото място е много красиво, бих казала, че има някак, в соц чар в бунгалата, но за 40 лева за двама има къде къде по-прилични условия  за квартири в района. На верандичката има маса и два стола. Прозорецът и вратата са с мрежи за комари, раздърпани са доста, но вършеха работа като цяло. Сутрин минава жена и събира боклука от кошчетата на верандата. Ако не си очаквал нещо кой знае какво, не си много разочарован. Като цяло пазя добър спомен от морето ни през август там, за нас беше важно, че може с куче.
Над къмпинга веднага по пътчето има на подобни цени, но доста по-прилични условия къщички, но забравих името на мястото.

# 274
  • Мнения: 1 606
Да се похваля, в Иканталъка сме / хотел " Роял Бей"/, чудни гледки и приказна природа.Водата топла,вятъра утихна,изобщо супер Simple Smile

# 275
  • В градината...
  • Мнения: 15 928
Красиво е, да.
Миналата седмица прескочихме до Шабла, на връщане седнахме в Стария мост, ами какво да кажа, нищо общо с масовките на юг. Искам пак там.

# 276
  • Мнения: 1 606
В Каварна сме, времето е идеално за плаж, водата е доста приятна като за октомври 💕 Не съм вярвала, че и есента става за море,но е факт...Късметлиика съм,че съм на любимите места в точното време ❤

# 277
  • под тепетата
  • Мнения: 9 176
Тежка завистлива въздишка се откърти от мен! А аз мия прозорци...Хапни една баклава заради мен от закуските "Стони" до пазара. Лятото не  правят, заради жегата и многото клиенти.
 Приятно прекарване , пък ако пуснеш една снимка, може и да ми мине Simple Smile

# 278
  • В градината...
  • Мнения: 15 928

дам, за който казва, че на Север е студено. На!

# 279
  • Мнения: 6 269
И как е водата на север на 11 октомври, вие ме убихте 😄😀 най-късната дата, на която съм влизал в морето, беше 6 септември на Свети Влас, което е много по на юг, и умрях от студ.

# 280
  • Мнения: 1 606
И как е водата на север на 11 октомври, вие ме убихте 😄😀 най-късната дата, на която съм влизал в морето, беше 6 септември на Свети Влас, което е много по на юг, и умрях от студ.
И септември, и сега сме на север Simple Smile Водата по мое мнение е около 22-23 градуса,в началото е кофти, но се свиква и става приятно Simple Smile Особено след като слънцето пече яко цял ден и е доста топличко...
Много хора се къпаха днес, а и по шезлонгите на Гранд-а има почиващи...

# 281
  • София
  • Мнения: 11 945
И как е водата на север на 11 октомври, вие ме убихте 😄😀 най-късната дата, на която съм влизал в морето, беше 6 септември на Свети Влас, което е много по на юг, и умрях от студ.

Каква е била температурата на водата?
Аз тази година направих сефтето на къпане в море на 1 януари, водата бе 17-18 градуса, въздухът 10-12. И не умрях от студ.

# 282
  • В градината...
  • Мнения: 15 928
На Журналист сме се къпали на 20 октомври с почти нормално топла вода. Морето изстива бавно, есента е топла, за разлика от пролетта. А разликата с южното Черноморие е 1-2 градуса някъде, както вече писахме много пъти.
При нас(не на морето) е 24 градуса денем, но в София като съм ходила, по това време на годината е студ.

# 283
  • под тепетата
  • Мнения: 9 176
Май министърката позна - сезонът продължава и октомври Simple Smile

# 284
  • Варна
  • Мнения: 3 925
ми май за 65 г. не помня толкова топла и приятна есен - е поне началото , оня ден малко валя - нищо работа при тая суша

Общи условия

Активация на акаунт