Жената Везни - Тема N°8

  • 18 800
  • 168
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Мрънкам си аз. Така изпускам па̀рата, иначе като задържа нещата повече в себе си ставам бомба със закъснител. Освен това съм и раздразнителна, особено като съм имала оправдани очаквания, а не става на моето, но не съм скандалджийка. Като не съм на кеф млъквам и предпочитам да ме оставят на мира. Хубавото е, че бързо ми минава.

# 136
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Аз не мрънкам -  криво ли ми е мълча.😁😁😁 Та като замлъкна никой да не ме закача докато не ми мине от самосебе си щото става лошо.
Не съм плюшкин , в другата крайност съм все нещо има непотребно което трябва да разчистя.Най големият ми недостатък - прекалено подредена!

# 137
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Аз съм от мрънкащите везнички. Много се раздавам за хората (имам предвид семейство и приятели), понякога забравям себе си.
 Голям перфектционист съм - трябва всичко да е изпипано от А до Я, а това е много изморително (малко като Монк).
Трудно успявам да намеря баланс в ежедневието си - или много работя/уча, или изобщо не се захващам с тази дейност.

# 138
  • Мнения: 758
Угаждам на другите, само и единствено, ако ми носи радост. Доста пъти съм егоист и правя нещата спрямо моя комфорт. Мрънкало не знам дали съм... в къщи много паля и всичко знам  , навън се задържам.  Често без умисъл, подреждам така нещата, че някой да ми свърши работата, ако ми е досадна, или поне да съдейства. Трудно взимам решения за дреболии, например какво лакомство да си избера, ако е за нещо сериозно, за доктор например , изобщо не го мисля. Казвам си, че каквото изкочи първо е на късмет и на това се хвърлям, което е ужасно... подозирам че от мързел е Smile А има ли сладокустници сред везните тук ?

# 139
  • Мнения: X
Познавам няколко жени/момичета, които са зодия Везни и всичките са красиви, изглеждат миловидни Simple Smile. Също така са много добри като хора. Асцендента ми е Везни и се разбирам добре с тази зодия, затова пиша тук Simple Smile.

# 140
  • Мнения: 4 018
Случва се понякога да ми е криво или нещо да ме дразни, но гледам да не мрънкам. Така знам, че няма да променя нищо, а повече ще натоварят себе си и околните.Търпя и приемам. Обичам да радвам другите и помогна на някой, не за да им се харесам или по задължение, а просто защото така ми идва от вътре.

# 141
  • Мнения: 4 611
Даа, подсетихте ме и за нерешителността и за това, че всичко знае и все дава акъли. Но май това последното важи за повечето възрастни хора Grin
Ама, пусто, наистина досега не съм срещала такъв човек като нея. А, като беше по-млада и имаше сили, само като й кажех, че нещо ми трябва за училище веднага тичаше да го намери. Оттогава все така разбирам любовта - чрез действия. Нямало е прегръдки или думите "обичам те", но съм го усещала винаги и не ми е липсвало. И тя така като се разсърди млъква. Ама и си подвикваше преди като по-млада. Сега по-скоро на мрънкане й избива.

# 142
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Кое е твоето духовно животно според зодията
Вeзни – Панда


Вeзнитe са сладки, топли и мили по природа. Тe са вeсeли, любовта за тях e нeщо хубаво и тe са очароватeлни хора по начина, по който сe отнасят към другитe. Тe са съвършeни другари и нeвeроятно добри приятeли. Слeдоватeлно, вeзнитe са много близки до тяхното духовно животно, Пандата.

# 143
  • София
  • Мнения: 1 369
Уау! Много мълчаливи везнички. 😃 Дали ще успея да посъбудя темата? 🤔

Хайде да се включа и аз- родена в един сравнително далечен петък 13.10. 😊
*тази година пак се пада петък и чакам с нетърпение 😃

# 144
  • Мнения: 758
Яренце, на една дата сме Blush
Родена съм в неделя, но нещо нямам голям афинитет за празнества за рождените ми дни.

# 145
  • София
  • Мнения: 1 369
Принципно и аз нямам в последните години, особено предвид че:
2021- чаках да родя съвсем скоро
2022- стягах първия рожден ден на малкия скорпион 😃 (24.10)

Но съм взела решение вече да си взимам хубави шарени торти, та децата да се радват. 😃 Покрай тях- и ние. 😊

# 146
  • Мнения: 2 204
Обичат ли да спорят Везните? Не грубо и "на всяка" цена, а конструктивно и назидателно? Обичат ли да показват интелектуалното си превъзходство над "противника"?
Моля, ако знаете разположенията си на Марс и Меркурий, напишете и тях!😊

# 147
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Обичат ли да спорят Везните? Не грубо и "на всяка" цена, а конструктивно и назидателно? Обичат ли да показват интелектуалното си превъзходство над "противника"?
Моля, ако знаете разположенията си на Марс и Меркурий, напишете и тях!😊
Че кой би се отказал от възможността да се докаже в конструктивен спор Smiling Imp
Разположението на планетите в домовете или в знаците Ви интересува?
При мен Меркурий е във везни и в седми дом, а Марс -- в близнаци и в четвърти дом.

# 148
  • Мнения: 2 204

...
Разположението на планетите в домовете или в знаците Ви интересува?
Любопитно ми е разположението на знаците.🙂

# 149
  • София
  • Мнения: 1 369
Нямам идея къде ми живеят планетите, но определено споря, за да споря. 😃
Невероятно удоволствие ми доставя!
*но наистина качествен спор с достоен опонент, а не джафкане

Общи условия

Активация на акаунт