Любовница на женен мъж

  • 39 641
  • 641
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15 619
Стига с това оневиняване, макар въобще никъде да не става въпрос за вина. Човек е толкова "виновен", колкото съзнателно участва в истории, нанасящи вреда на някой друг. Добре е да се съзнава.
  Доста вреди се нанасят от човек на човека и без да има брак, обещания и т.н. Човек прекалено лесно нанася вреди, когато си вярва, че за него ще е хубаво и друг ще обира парсата. Няма такова нещо на този свят и поредната девойка ще трябва да го осъзнае, преди да е затънала в пошлости, дето ги бърка с любов.

# 61
  • Мнения: X
Леле, уплашихте момето. Чете, но не пише!

На 17 - не си ли гледаш уроците? Къде го намери този 34 - годишен? В сайт ли?

# 62
  • Мнения: X
Дали чете?
Дано от всичкото четене й влезе нещо в главата и другия път - умната.

# 63
  • Мнения: 40 892
За четене, сигурно чете, но както при +90% от пусналите тема не и харесват съветите и се сърди Twisted Evil

# 64
  • Мнения: 84
Ами аз смятам, че след като така гордо заявява, че е любовница на женен мъж, така трябва и да не се обижда от истината. Само една лека жена може да се унижава по този начин и то на тези години.... Да не знаеш за семейството му е едно, но да знаеш, че има такова и да се буташ там е съвсем друго. Жалко че срещам все повече такива момичета, които се мислят за гадни кучки мъжемелачки, а законните жени са по- грозни, по- скучни и т. Н. Не скъпи момичета, това въобще не е така. Вие сте просто едно временно забавление и разнообразие, Вие сами не се уважавате, как очаквате мъжете да Ви уважават?

# 65
  • Мнения: 17
Леле, уплашихте момето. Чете, но не пише!

На 17 - не си ли гледаш уроците? Къде го намери този 34 - годишен? В сайт ли?
Не при други обстоятелства се запознахме, не използвам сайтове за запознанства Laughing
Чета всичко да, горе-долу мненията за еднотипни. Но имам един въпрос, който винаги когато се е появявала в мене съвестта съм се питала. И той е, ако този човек ме използва само за ''забавление'', както казвате всички защо тогава ще го прави цели 8 месеца и защо ще си играе да ме сваля, търси и т.н като просто може да прави секс всяка вечер със различна. Според мен и той има нещо, ако е просто секс няма се хаби 8 месеца, а отдавна щеше да има друга на моето място.

# 66
  • Мнения: 84
Леле, уплашихте момето. Чете, но не пише!

На 17 - не си ли гледаш уроците? Къде го намери този 34 - годишен? В сайт ли?
Не при други обстоятелства се запознахме, не използвам сайтове за запознанства Laughing
Чета всичко да, горе-долу мненията за еднотипни. Но имам един въпрос, който винаги когато се е появявала в мене съвестта съм се питала. И той е, ако този човек ме използва само за ''забавление'', както казвате всички защо тогава ще го прави цели 8 месеца и защо ще си играе да ме сваля, търси и т.н като просто може да прави секс всяка вечер със различна. Според мен и той има нещо, ако е просто секс няма се хаби 8 месеца, а отдавна щеше да има друга на моето място.
Първо, защото не се намират толкова лесно момичета, които да правят секс с женен мъж. Колкото и да не ти се вярва има такива, които се вълнуват от по- важни неща.
Второ- защо му е да търси и да преследва друга, когато вече има една, която даже е влюбена и му ходи по свирката.
Трето- защото си мълчиш и не е сигурен, че друга ще пази тайната им връзка по същия начин.
Имаш ли нужда от още аргументи?

# 67
  • Мнения: 15 619
Леле, уплашихте момето. Чете, но не пише!

На 17 - не си ли гледаш уроците? Къде го намери този 34 - годишен? В сайт ли?
Не при други обстоятелства се запознахме, не използвам сайтове за запознанства Laughing
Чета всичко да, горе-долу мненията за еднотипни. Но имам един въпрос, който винаги когато се е появявала в мене съвестта съм се питала. И той е, ако този човек ме използва само за ''забавление'', както казвате всички защо тогава ще го прави цели 8 месеца и защо ще си играе да ме сваля, търси и т.н като просто може да прави секс всяка вечер със различна. Според мен и той има нещо, ако е просто секс няма се хаби 8 месеца, а отдавна щеше да има друга на моето място.
Ами, той и с жена си се хаби, по твоята логика, пък какво е там!? Grinning
Пък и  какво по-сложно е според теб? Ти кажи.

П.П И как няма да са еднотипни отговорите, като задавш въпроси на жени на тридесет, четирдесет и повече години, дето са виждали льольовци, виждали...

# 68
  • Мнения: 501
Сама затвърждаваш мнението, че още разсъждаваш наивно и по детски. Явно в твоите очи е друго, но осем месеца не са много време. Защото ако примерно ти каже, че му е приятна компанията ти, а и физически го привличаш, но не е сигурен дали ще се получи нещо във времето и може да опитате, пък каквото стане, ще ти разбие илюзиите, а неговата цел е да те омае, че да му пуснеш. Съжалявам за грубия израз, но 34-годишен с 17-годишна.... няма какво друго да иска. Повярвай ми, дори да се съберете за сериозна връзка, след някоя и друга година толкова много ще ви се разминат целите и приоритетите, че по-добре отсега всеки да си поеме по пътя.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 907
По принцип мъжът е ловец. Ако ти си се правила на недостъпна, но си личи, че го харесваш, това "ловуване" му е вродено. Затова е тичал след теб 8 месеца.
Много от съфорумките ти казаха как стоят нещата, твое си е решението дали ще приемеш мненията и съветите тук.
Аз пък ти задавам един прост въпрос, ти питала ли си се как се чувства съпругата му, защото дори и да не знае за теб, тези неща се усещат!? В крайна сметка нещастието на други, може би теб те прави щастлива. И да, ти си виновна, колкото него. Нищо, че си на 17,в крайна сметка не си чак толкова малка, щом се наричаш нечия любовница.

# 70
  • Мнения: 17
Ами да, мислела съм си за нея, въпреки че не я познавам лично. Окей имам вина, това не го оспорвам, но аз съм тази, която нямам от кого да се крия и кого да лъжа, той да му мисли. Щом поема риска да я лъже, ще си носи последствията, самия той ми го е казвал. Никога не ми е давал давал надежди как ще се раздели с нея и ще остане с мен, това е абсурдно и не съм си го и помисляла, в първия ми пост казах, че ми липсва, не че искам да ги разделя и да заема нейното място. Ако някои от вас са останали с впечатлението, че искам да се раздели с жена си, това не е така. Искам да е както преди.

# 71
  • София
  • Мнения: 24 839
. Но имам един въпрос, който винаги когато се е появявала в мене съвестта съм се питала. И той е, ако този човек ме използва само за ''забавление'', както казвате всички защо тогава ще го прави цели 8 месеца и защо ще си играе да ме сваля, търси и т.н като просто може да прави секс всяка вечер със различна. Според мен и той има нещо, ако е просто секс няма се хаби 8 месеца, а отдавна щеше да има друга на моето място.

Че те е харесал, за да си прави труда да те сваля, е ясно.
Като си поддала и си му легнала, и си внимавала да не му създадеш неприятности с жена му, защо да рискува да търси друга непълнолетна?
Която с родителите си може и да е по- близка, да разберат и да му стъжнят живота?

Това, че в твоите очи е прекрасен, не означава че наистина е, та да може всяка вечер да спи с различна.
Пък и- нали и вкъщи с жена си трябва да спи, ти да не мислиш, че си живеят като братче и сестриче?

Не си ли се запитала, ако не държеше на жена си, защо се появяваше ужас в очите му при възможността тя да научи?

И последно- като толкова го обичаш, как не те е гнус при представата как същото, което прави с теб, прави и с жена си? newsm78

# 72
  • Мнения: X
Искаш, ама няма. Така е в живота, не всичко, което искаме, става.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 907
Колко време мислиш, че ще продължи тази връзка? Колко време мислиш, че може да остане скрито от жена му. Защо се самоизмъчваш? Нали ако жена му разбере за вас, ням да можеш да го помиришеш дори. Честно, не те разбирам. А и разликата в годините. Ако все пак се съберете, повече от 5 години няма да сте заедно. Ти ще пораснеш и тогава вече нещата няма да изглеждат така розови. Ама ти си знаеш де, точно като инатливо дете си застанала и тропаш с краче, че искаш точно този, женени, последния на земята.

# 74
  • Мнения: X
Аз пък се чудя на 34-годишен със 17-годишна ? Това е от тези загубили себеуважението си и искат да си вдигнат самочувствието с младия трофей, защото нямат доблестта и смелостта да привлекат някоя 30-годишна интелигентна мадама ?
Това е ловец-хищник...

А, ти мила авторке, копнееш явно да порастнеш или искаш да се чувстваш голяма ? Голяма ще излезеш, ако изобщо не се занимаваш с този, който те използва.

Хубаво са ти казали защо държи на теб, той държи на идеята за теб - ти си достъпна, привлекателна, но най-вече пазиш тайна.

Просто си представи в съзнанието какво прави той с жена си, когато е с нея? Ти да не мислиш, че жената вкъщи си стои без секс и само мята мусаки ?

Уважавай се повече, изживяла си го, направила си го, просто вече приключи и късмет !


Общи условия

Активация на акаунт