Лична бъркотия

  • 38 410
  • 852
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 14 966
Валери Симеонов не обича турците . Joy
Разсмяхте ме, представям си В. Симеонов да си пише тук за похожденията Satisfied
Счетоводител ще има достъп до интернет по цял ден, все ще отговори на някоя провокация, този автор с някаква дейност се занимава, дето не "търка служебните столове".
Веднага ми хрумва, че може да  е  масажист на стадо 50 - 100 годишни тьотки, затова ги мрази толкова.

# 811
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Симеонов, разбира се. Както се е закахърил кой, какво, колко работи на "държавната службица" . ..аха някоя се издаде , да я резне Joy
А и с тая мания за величие, не ще да е от простолюдието, а от елита.Обсъждането на рецепти свише с помакинята красавица,- все едно всеки ден обядват в " Къщата с часовника".. Освен това е грозен ( не са му обръщали внимание красавици досега) Кой да е, хах.. ?

# 812
  • Мнения: 17 407

Така ми звучиш. Чела съм ти постовете.
Обсъждаме живота на автора, не моя.
Аз не тъка на 2 стана и не искам съвети от хората къде и как да си го завръ.
А какво? Поставяш се на мястото на излъганата съпруга, може би. Зададох ти въпроси, не за да си отвличаш вниманието с  моя живот Simple Smile щом си чела, ще да трябва да можеш да посочиш къде си прочела, че съм любовница нечия.
Ако на мен ми звучиш като фригидна, не бих си позволила да го споделя тук Simple Smile

# 813
  • Мнения: 3 542
В предния си пост бях ясна, че САМО МИ ПРИЛИЧА на Валери, но НЕ Е.

# 814
  • Мнения: X
Е то всеки има интернет на телефона. Ти да не мислиш, че си пишат по вайбъра с любовницата само вечерно време? Може просто да си е разграфил така режима: денем работа и секстинг, вечер - отчет на дейността в БГ Мама. Wink

Но по-скоро е дребен собственик на провинциална фирма в търговския сектор.

Последна редакция: чт, 07 фев 2019, 17:08 от Анонимен

# 815
  • Мнения: 501
Е то всеки има интернет на телефона. Ти да не мислиш, че си пишат по вайбъра с любовницата само вечерно време? Може просто да си е разграфил така режима: денем работа и секстинг, вечер - отчет на дейността в БГ Мама. Wink

... за да се похваля колко съм вървежен и каква хубава кола карам. GrinningGrinning

# 816
  • Мнения: X
Поставяш се на мястото на излъганата съпруга, може би.
Това нещо срамно ли е?
Малко като "тя е виновна, че я изнасилиха".

# 817
  • Мнения: 1 757
Нееее, не мога вече! Sweat Smile Прочетох част от темата, но накрая вече съвсем го ракостихте тоя мухъл дето се чуди дали и къде да си завре кренвирша. Много се забавлявам Simple Smile Продължавайте в същия дух, момичета!

# 818
  • Мнения: 18 528
Попрехвърлих темата и също ми се струва, че "най-красивата жена" едва ли е с наистина ревнив и ограничаващ съпруг. С какви лъжи се измъква по цели часове да липсва, крайно невероятно. Натискане в съседен малък град е още по-абсурдно, клюките ще хвърчат яко из региона. Жената си е намерила тръпка, човекът се е вързал - залагам, че няма да пребъдат обаче дългосрочно. Авторът ще срещне друга, още по-красива, но по-наблизо после.

# 819
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133

Така ми звучиш. Чела съм ти постовете.
Обсъждаме живота на автора, не моя.
Аз не тъка на 2 стана и не искам съвети от хората къде и как да си го завръ.
А какво? Поставяш се на мястото на излъганата съпруга, може би. Зададох ти въпроси, не за да си отвличаш вниманието с  моя живот Simple Smile щом си чела, ще да трябва да можеш да посочиш къде си прочела, че съм любовница нечия.
Ако на мен ми звучиш като фригидна, не бих си позволила да го споделя тук Simple Smile

Гледай си работата!!!!
Не се занимавай с мен! Споделяй си каквото и на който искаш!

# 820
  • Мнения: 17 407
Поставяш се на мястото на излъганата съпруга, може би.
Това нещо срамно ли е?
Малко като "тя е виновна, че я изнасилиха".

Никому непотребно е, грубо и грозно в голямата си част, поради липса на себеуважение и самокритичност.

# 821
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Т. е. потребно е на всички.

# 822
  • Мнения: 6 962
И без да се поставям на мястото на излъганата съпруга, мога да намирам автора за много зле. И това няма нищо общо със самата ситуация, която е супер тривиална и всеки е виждал много такива, а със самото му поведение. Доскоро мислех, че bg-tatko е най-дребнавия и тънкозасягащ мъж на седянката, но му дължа извинение и кутия бонбони "Топките на Моцарт".

# 823
  • Мнения: 3 542
В тоя ред на мисли - къде зачезна БгТатко?

# 824
  • Мнения: 15 528
Тук постовете вече ми идват малко противоречиви. Хем му казвате, че не е нужно да се хвали, защото едва ли не всеки 2-ри мъж на неговата възраст, с дългогодишен брак и пораснали деца изневерява, и той не е изключение, хем го "храните" стабилно заради това, което прави. Ами, ако всеки 2-ри мъж изневерява, то значи и автора не прави нещо, което да е кой знае какво спрямо общоприетите норми, че на тази възраст всички го правят. Не разбрах сега - това, което той прави нормално ли е /щом всеки 2-ри мъж го прави/ или не е Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт