Лична бъркотия

  • 38 357
  • 852
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Здравейте!
Не знам нито как, нито откъде да започна, темата е създадена, за да получа съвети, не искам да ме хокате или поучавате, все пак възрастен индивид съм и знам кое е редно и кое не е. Просто един пъзел нормален, житейски, който не съм и очаквал да се случи точно на мен.
Преди 3-4 месеца време се запознах с една жена в интернет, аз семеен, тя семейна, далеч от мен, на около 400км, тоест на другия край на България. Започнахме кореспонденция, в моя брак не всичко е идеално, далече дори от идеално, но пък приемах този факт и нямах нужда от повече. В нейния също не всичко по мед и масло, но без идея за друг мъж по ред причини основната децата.Мъж който я обижда, не показва отношение, повтаря че е тъпа и смотана и за нищо не става (всичко по нейни думи). Уговорката беше да си пишем, когато можем, да не се чуваме, просто аз имах истинска нужда от комуникация с жена, а тя с мъж, работя само с мъже, а със съпругата отдавна не намирахме общ език, та имах много нужда от комуникация с жена. Да не сменяме снимки, само писане и то не винаги, около месец беше така. После ми поиска снимки, прати ми на вайбъра нейни, истината е че, това беше най-красивата жена, която бях виждал, тоест сменихме телефони. Уговорихме се да не се чуваме, само да пишем на вайбъра и то през седмицата, когато сме на работа, събота и неделя да мълчим....ами взехме да се чуваме всеки ден, после и събота и неделя тайно, а после и среща....Така вече 5 срещи, вземам я от нейния град, отиваме на разходки в съседния на нейния град.
Не сме правили секс, но вече се държим за ръка, целуваме се и си показваме аз чувства, тя отношение, за чувства не говори, харесва ме, но семейството си нямало да развали, аз също не искам да развалям моето, имам две деца, които обичам, а и със съпругата ми не е всичко зле или загубено. Каза ми, че иска мъж, но такъв който е женен и ще я разбира, за да не и пречи във времето, в което е със съпруга си. 
Въпроса ми е, какво да направя, да продължа или да сложа край на това докато е време, защото ако има следваща среща сигурно и ще преспим, усещам го. От друга страна много съм привлечен, не мога да разбера какво намери в мен толкова красива жена, която може да има всеки.
Докъде мислите може да стигнем, какви са вашите съвети, чисто женски, забравих да допълня, че тя е с ислямско вероизповедание, аз християнин, ако това има значение, годините аз 40, тя 37.
Благодаря, че прочетохте тази каша и дано е на правилното место, тук ме насочи приятел да пиша.

# 1
  • Мнения: X
Благодаря, че прочетохте тази каша и дано е на правилното место, тук ме насочи приятел да пиша.
Не, не е правилното място. Правилното място за пързалки е на детската площадка, в парка и други подобни.

Тук е семейни отношения, не "извънбрачни авантюри" Wink

# 2
  • Мнения: 193
Цитат
темата е създадена, за да получа съвети, не искам да ме хокате или поучавате, все пак възрастен индивид съм и знам кое е редно и кое не е.

Два различни езика ли говорим?


Да, точно семейни отношения, мисля че си е по темата или не е.
Пързалки за децата, макар че доста съм се хлъзнал по пързалката и кой знае.
Лека вечер!

# 3
  • Мнения: X
Ако всичко е истина:
Прекрати незабавно всяка комуникация с жената, защото:
1. Двамата сте семейни, с деца, от вашата авантюра ще страдат много хора и
2. Тя е мюсюлманка. Възможно е да я излагаш на риск физически, а също и себе си, в зависимост от това, доколко мъжът й приема сериозно религията им.

Щом не всичко е загубено с жена ти, защо не си комуникираш с нея, ами с някакви омъжени булки на няколкостотин километра? Намери начин да си оправиш семейството и остави чуждите на мира.

Ако пък ни пързаляш, здраве да е.

# 4
  • Мнения: 193
Ако всичко е истина:
Прекрати незабавно всяка комуникация с жената, защото:
1. Двамата сте семейни, с деца, от вашата авантюра ще страдат много хора и
2. Тя е мюсюлманка. Възможно е да я излагаш на риск физически, а също и себе си, в зависимост от това, доколко мъжът й приема сериозно религията им.

Щом не всичко е загубено с жена ти, защо не си комуникираш с нея, ами с някакви омъжени булки на няколкостотин километра? Намери начин да си оправиш семейството и остави чуждите на мира.

Ако пък ни пързаляш, здраве да е.

Tочно от такива съвети имам нужда, да събера виждания, аз знам кое е редно и правилно, но има голяма борба в мен самия. По точка две-сериозно я приема, доста сериозно, скандали за облеклото нон-стоп (пак по нейни думи, свидетел не съм бил).
Не е пързалка, каквото и да означава термина, аз го разбирам като шега или нещо от този род.

# 5
  • Мнения: X
Е щом са религиозни, как въобще ти хрумна да се задяваш с омъжена мюсюлманка?
Не знам дали ти е известно, но според Корана наказанието за прелюбодейство е пребиване до смърт с камъни. Не знам дали чак дотам ще стигне, но човек никога не може да е сигурен в тия времена. Напоследък взеха много насериозно да приемат какво им казва Мохамед.
Ама щом искаш да рискуваш за единия секс да я помели от бой, че и тебе, давай!

Пак те питам, като имаш жена, защо ти е да се занимаваш с тия глупости, че и с мюсюлманка на това отгоре?
Сравнително лесна е вашата: триете си контактите и готово. Не ти е пред очите всеки ден, бързо ще я забравиш.

# 6
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тръпка, ново усещане, нови желания - обратното на познатото вкъщи, на рутината...

Класика в жанра с предвидими и понякога трагични последствия, ако поне едната страна не прояви здрав разум.

# 7
  • Мнения: X
А да го питам аз търсача на нови усещания, какво би казал, ако жена му си чуква такива срещи с виртуални тръпки, щото, нали, и той вече й е рутинен и познат? Примерно с някой особено надарен арабин на половината от неговите години - те сега са на мода и са много агресивни по сайтовете за запознанства.

# 8
  • Мнения: 193
Тръпка, ново усещане, нови желания - обратното на познатото вкъщи, на рутината...

Класика в жанра с предвидими и понякога трагични последствия.

Добави и това, че по-красива жена от тази не съм имал никога в живота си, доста са изкушенията, но все още нищо не е станало, а за последствия пък да не говорим.

Black_Sapphire-Едва ли ще я пребие, мен също, не съм и търсач на тръпки, случайно стана, но се разви доста бързо и без да се усетя. Жена ми ако си чуква такива срещи, няма да ми е ок-разбира се. Едва ли и на нея би и станало ок. Въпроса е, че знам че не е редно и не мога да спра, а трябва, как обаче.

# 9
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Добави и това, че по-красива жена от тази не съм имал никога в живота си, доста са изкушенията, но все още нищо не е станало, а за последствия пък да не говорим.

Black_Sapphire-Едва ли ще я пребие, мен също, не съм и търсач на тръпки, случайно стана, но се разви доста бързо и без да се усетя. Жена ми ако си чуква такива срещи, няма да ми е ок-разбира се. Едва ли и на нея би и станало ок. Въпроса е, че знам че не е редно и не мога да спра, а трябва, как обаче.

Винаги ще има по-красива /и от тази/. Ако не мислиш за последствията, проблемът е само твой. Рано започна да нервничиш в темата.

Със здраве!

# 10
  • Мнения: X
Въпроса е, че знам че не е редно и не мога да спра, а трябва, как обаче.
Лесно: изтриваш я още сега от всичките си контакти и я блокираш. И преставаш да ходиш в града й.
Отиваш да се напиеш с приятели. Намираш си още 2 пъти по толкова работа. Изтезаваш се до изнемога във фитнеса. Мастурбираш със снимката й. Мъжете си имате разни хватки за разсейване на вниманието. А като ти се прииска да й пишеш, си представи, че на нейно място е жена ти, която флиртува със знойни красавци. И може леко-леко да ти се охлади меракът. Защото ако ти не се спреш, жена ти ще има пълното право да ти го върне със същата монета - или да ти изхвърли нещата през балкона, както си реши.

Недей бъди толкова сигурен какво ще й направи или не мъжът й. Ако я усети, че е шавлива, ще яде шамарите като стой та гледай. Това е най-малкото. И под ключ ще я сложи. А пък тебе не се знае кой ще те стигне в някоя тъмна уличка. Тия са много отмъстителни.

Последна редакция: вт, 08 яну 2019, 01:19 от Анонимен

# 11
  • Мнения: 3 025
Според мен си изпуснал момента, в който си можел да прекратиш нещата. Тя вече ти е в главата, така че все тая. За да не се превърне във връзка, трябва абсолютно всякакъв контакт да прекратиш, а точно, когато ти е най- интересно, невярвам да го направиш.

# 12
  • Мнения: X
Според мен си изпуснал момента, в който си можел да прекратиш нещата. Тя вече ти е в главата, така че все тая. За да не се превърне във връзка, трябва абсолютно всякакъв контакт да прекратиш, а точно, когато ти е най- интересно, невярвам да го направиш.
Глупости. Да не е малоумен или нещо да не го слуша главата? Всичко си е в неговите ръце. И последствията за съжаление ще ги теглят най-вече децата му, дето много ги обича. Защото има жени, които се примиряват с изневери, но други намазват ските още при първата случка. При всички случаи в семейството настава ужасна атмосфера, от която децата наистина страдат. Те какво са виновни, че баща им разсъждава с долната глава?

# 13
  • Мнения: 3 025
С каква друга цел, освен сближаване е ходил 4 пъти до града на жената, който е на 400 км?
Вместо да беше изразходвал средства и време за нови тръпки, можеше да купиш подарък и да заведеш жена си някъде. Ако можеш  спри, това е най- разумното.
И може би и твойта жена има нужда от внимание, и както си я подкарал, дали ще ти е приятно ако и тя потърси близост извън семейството?

# 14
  • София
  • Мнения: 7 980
Ако искаш да запазиш семейството си, спри. Стигнал си до точката, след която няма връщане назад. Децата, ако са достатъчно големи, едва ли ще те подкрепят за подобни авантюри.

Общи условия

Активация на акаунт