Похвалете ми някой гинеколог,

  • 9 862
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 712
Цитат на: galq4
Цитат на: FLUF
С всички ръце и крака бих ви препоръчала д-р Данаил Илиев!!!! newsm20
Работи в Майчин дом и в частен кабинет на ул. "Марица". Той е млад и с хъс за работа.  newsm20
Запознахме се чрез общи приятели, когато бях в около 16 г.с. Той проследи почти цялата ми бременност и ми води операцията. Нямаше ден от престоя ми в болницата, в който да не мине да ме види и да попита имам ли въпроси. newsm20
Много е внимателен! Доверих му се от първия миг, макар да бях много объркана. Не съжалявам и за минута и следващия път (живот и здраве!!!) ще бъда още по-послушна!
 newsm53


къде по-точно на ул.марица?




Мисля, че е номер 10. Ако познаваш района, това е кръстовището на бул. Мадрид  и ул. Черковна, посока моста. Влизаш в локалното платно в началото на моста и първата пряка вдясно е ул. Марица. Около 50-ина метра навътре има горе-долу нова сграда. Кабинетът е на 3-ти етаж.

# 16
  • Мнения: 712
Цитат на: MURDJI
Цитат на: FLUF
С всички ръце и крака бих ви препоръчала д-р Данаил Илиев!!!! newsm20
Доверих му се от първия миг, макар да бях много объркана. Не съжалявам и за минута и следващия път (живот и здраве!!!) ще бъда още по-послушна!
 newsm53


Дидо ще бъде много очарован като му кажа какви добри отзиви е получил за работата си.
Когато аз си търсих добър гинеколог, и не исках да е мъж, особено той, защото е семеен приятел, ме изпрати при колежката си, пак на Марица - Ивет Райчева. За момента при нея ходя на профилактични и съм довола. Ще видя как ще е занапред, но щом той ми я препоръча....

 Laughing



Аз го предупредих, че ще го пишат по медиите, но той не ми повярва!
Знам, че по принцип лекар не се препоръчва, но в случая не можах да се въздържа.
Надявам се, че и като приятел е толкова отзивчив!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 271
Такъв е.

 Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 3 698
И аз съм очарована от професионализма на  д-р Даниел Георгиев в  Студ. град! В момента проследява бременността ми и съм възхитена както от апаратурата, така и от познанията му.Обяснява на разбираем език и отделя достатъчно време на пациентките си !

Общи условия

Активация на акаунт