Безнаказаността и наглостта на циганите

  • 52 014
  • 1 169
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Те за специалните нужди лъжат, за да взимат пари и за това.
Със специални нужди е, ама не и пречи да се бие, да лъже и да говори, нали?

Относно изгубеното 2 годишно, гледаме снощи отново в новините и какво ми грабва погледа
Скрит текст:

Тази жена, на тази възраст, е вече ПРАбаба на 14 деца!!!!

# 1 036
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Направо е за Гинес, бабата Simple Smile

# 1 037
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 468
За Рекордите на Сорос по-скоро.

# 1 038
# 1 039
  • София
  • Мнения: 17 773
Със специална нужда от газова камера.
Лъжливо племе.

# 1 040
  • Мнения: 1 004
Малоумните политици и чиновници-бюрократи, допуснали тази идиотщина, са за убиване. Всъщност, не са маоумни. Не е луд тоя, който яде баницата.

# 1 041
  • Мнения: 22 867

И няма сила в тая държава, която да ги порине от там! Ако си харесам къщата на кметицата или нечия друга на някой от управляващите, дЪл ще да мога да си се нанеса и остана там, пък те да си плащат данъците?

# 1 042
  • Мнения: 1 004
И няма сила в тая държава, която да ги порине от там!
Е, как ще има като са удобен и евтин електорат?

# 1 043
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Вчера минавахме от там с ММ и коментирахме живущите. Масово къщите са на по 2-3, че и повече етажи, излоации, дограми, отпред паркирани джипове, мерцедеси, а реално, като минеш през работно време, всичките тия, милите, горките душички, дето само реват по телевизията, седят по тротоарите и пият, еждневно!!!
Другото, което е, с незаконните си къщи са превзели и тротоарите, къщите са построени ВЪРХУ тротоарите...
Не знам, страшно е като минаваме от там, мен лично много ме е страх...не от друго, страх ме е, че ще излезе някой пред колата и може да го блъснем. Там така се движат, през средата на улицата и те гледат злобно и нагло, ако си си позволил да им минаваш през квартала. Вчера едно около 5 годишно цигане така направи тръгна да пресича, а като наближихме забави крачка и започна да ни гледа със зверска злоба....а бе ужасяващо е....

# 1 044
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Вчера минавахме от там с ММ и коментирахме живущите. Масово къщите са на по 2-3, че и повече етажи, излоации, дограми, отпред паркирани джипове, мерцедеси, а реално, като минеш през работно време, всичките тия, милите, горките душички, дето само реват по телевизията, седят по тротоарите и пият, еждневно!!!
Другото, което е, с незаконните си къщи са превзели и тротоарите, къщите са построени ВЪРХУ тротоарите...
Не знам, страшно е като минаваме от там, мен лично много ме е страх...не от друго, страх ме е, че ще излезе някой пред колата и може да го блъснем. Там така се движат, през средата на улицата и те гледат злобно и нагло, ако си си позволил да им минаваш през квартала. Вчера едно около 5 годишно цигане така направи тръгна да пресича, а като наближихме забави крачка и започна да ни гледа със зверска злоба....а бе ужасяващо е....
Много от тях нарочно изскачат пред колите, за да ги ударят и после да касират.

# 1 045
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Мммм да, или просто хвърлят най-малкото пред колата...кръвнинка да има после Whistling

# 1 046
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 468
Да си стоят в гетата, не ми пречат. Няма да минавам от там - ни с кола, ни пеша. Нека си е тяхна територия, всеки да си знае своята. Стига да не пречат на другите и да не вършат престъпления.
Сега някой ще каже - ама не може да има no go ерии, ама не може така, ама гета, ама няма интеграция, ама няма асимилация и разни други вицове. Но повечето тук знаем какво ще стане ако им бутнат гетата и ги разпръснат сред нас. Ние дори не можем да си представим какво ще стане.

Гетото в моя град съм го виждала веднъж по грешка и не искам никога вече да попадам там. Не можех да повярвам, че има такова място в моя град. Навсякъде имаше тонове боклук, 1-годишни деца излязоха от локвите и се ЗАТИЧАХА към колата ми, чисто голи. Бременна циганка, с две силно насинени очи, без нито един зъб отпред и с бинтовани крайници взе и тя да ми чука на стъклото, а как ме гледаха останалите просто не мога да ви опиша...и как изглеждаха... Беше като филм на ужасите. Но е факт, че толкова години в този град, тези хора никога не бях ги виждала и не са ми пречели по никакъв начин.

# 1 047
  • София
  • Мнения: 17 773
В София са си пръснати навсякъде...
По улицата, в градския, в колите, в учрежденията, магазините и т.н.

# 1 048
  • Мнения: 47 963
О да, абсолютно навсякъде си щъкат, а и ходят "командировка" на работа в чужбина...

# 1 049
  • Мнения: 1 004
Да си стоят в гетата, не ми пречат. Няма да минавам от там - ни с кола, ни пеша. Нека си е тяхна територия, всеки да си знае своята.
Гетото има един огромен недостатък, който е вреден за нас- не подлежи на контрол. А циганите определено трябва не просто да бъдет контролирани, а направо със желязна ръка да бъдат управлявани. Гетото е бомба със закъснител, която ще избухне в лицата ни. Уж изглежда просто- трябва спазване на законите и еднакви правила за всички, но докато няма политическа воля за това, нищо няма да нипомогне.

Общи условия

Активация на акаунт