Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Влезте във форма и се сдобийте с мечтаното секси дупе и стегнати крака. Няма да ви е трудно, ако редовно изпълнявате упражненията за крака и седалище.

Останалите епизоди от поредицата можете да гледате ТУК.

Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 17:45 от russev

# 1
От такива бързи и "лесни" методи затова хората в 90% се отказват - липсват им основите какво и защо да се прави. И най-важното: Любов към движението или спорта, а не от сега до лятото "секси дупе".
Нито има начин да имате бързи резултати, нито ще са задоволителни с махове и аеробика 10 минути.

# 2
  • UK
От такива бързи и "лесни" методи затова хората в 90% се отказват - липсват им основите какво и защо да се прави. И най-важното: Любов към движението или спорта, а не от сега до лятото "секси дупе".
Нито има начин да имате бързи резултати, нито ще са задоволителни с махове и аеробика 10 минути.

Аз съм ги изпълнявала. Имат наистина ефект.
Благодаря за видеото, отново ги започвам. Бях ги позабравили.
Ако имате и за ръце и корем с удоволствие ще ги изгледам.

# 3
  • София
Мацката от клипа е многократен шампион по така наречената категория Бикини Фитнес на България. Тренира основно и предимно с тежести в зала. Не се подвеждайте с тези бързи и лесни упражнения на собствено тегло.

# 4
  • Пловдив
В какъв смисъл ни съветвате да не се подвеждаме?!  Rolling Eyes
Нали все пак никой не твърди, че мацката от клипа е станала победител по бикини фитнес само с тези упражнения?

Общи условия

Активация на акаунт