Априлски бебета - тема 4

  • 59 598
  • 725
  •   1
Отговори
# 300
  • Монтана
  • Мнения: 273
Аз имах bebeconfort elea

Използвах бебешкия кош и после до есента коша 6+. Обаче не ми е удобна, първо коша е много отворен и когато захладня и излизах с малката имах чувството че става течение около главата ѝ докато спи, второ самия кош е тесен и детето седи някак неудобно, и трето ми идва ниска и гумите не са помпащи.
Сега си взех Adbor S-line

Само рамата с коша 6+. Не е лека но не ми се налага да я качвам по стълби или асансьор. Гумите са помпащи и вози доста добре, коша е висок и доста широк за детето и ми е супер. Ако сега трябваше да избирам бих си взела тази с 3те коша.

# 301
  • Мнения: 1 050
Адбор са от полските колички, известни сред продавачите като танковете /за всички полски модели/ Grinning Добре, че не ви се налага да я качвате.
Хубава лятна количка има в Киддо /магазина им е в Ринг Мол София/, имат и онлайн магазин. Страхотни летни колички, при условие, че е само за лятото. Не подкрепям летни колички през зимата със зимно чувалче.

# 302
  • Мнения: 4 660
Не подкрепям летни колички през зимата със зимно чувалче.
Аз също , два пъти я изкарах с лятна количка през зимата и двата пъти се разболя.

# 303
  • Мнения: 648
Значи днес сме си със зимната !

# 304
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Привет! Плануваме за следващия месец покупка на столче за кола. В момента сме с кошница MaxiCosi 0-13kg, но на малкия му е вече доста тясна, крачетата стърчат, а коланите, когато е с яке, се свличат под раменете и трябва да ги нагласям постоянно. Май си му е време....
Иска ми се столчето да е широко и да има функция за сън. За момента съм се спряла на този модел, но честно казано не съм разглеждала обстойно и дълго останалите марки и модели. Това ми изглежда удобно и функционално.
Моля за мнения и препоръки! Благодаря предварително!
http://detskisviat.com/9-36-kg/1698-kinderkraft-gravity-9-36-.html

# 305
  • Мнения: 69
Мойта количка е Ретрус Алпина, пак полски танк. Влади е 11.500+ количка 13 кг., отделно чанта и ако съм пазарувала става мноооого тежко. Но пък е много лесна за управление, подходяща за градски разбити пътища. Лятната ми количка е 3 кг. Много ми е трудна за управление и имам чувството, че Влади може да се обърне. Та май и аз съм в чуденка каква да взема. А и на лято колко ще искат да стоят в количките та се чудя има ли смисъл от инвестиция в количка. Триколките не ме кефят, сестра ми имаше, не беше никак удобна, отделно племеника ми се изправяше в движение доста често, освобождавайки се от коланите.

# 306
  • Мнения: X
Привет! Плануваме за следващия месец покупка на столче за кола. В момента сме с кошница MaxiCosi 0-13kg, но на малкия му е вече доста тясна, крачетата стърчат, а коланите, когато е с яке, се свличат под раменете и трябва да ги нагласям постоянно. Май си му е време....
Иска ми се столчето да е широко и да има функция за сън. За момента съм се спряла на този модел, но честно казано не съм разглеждала обстойно и дълго останалите марки и модели. Това ми изглежда удобно и функционално.
Моля за мнения и препоръки! Благодаря предварително!
http://detskisviat.com/9-36-kg/1698-kinderkraft-gravity-9-36-.html


Привет!Ние купихме почти същото столче преди 3 седмици, но съм сигурна, че беше друга марка.За мен също беше много важно да има функция сън, не че кой знае колко се вози, че и да спи в колата, но...

# 307
  • Мнения: 1 050
Погледнете в Емаг, имаше голямо намаление на столчета. Аз взех нашето с близо 40% отстъпка. Имаше и допълнително 10 % за определени дни.

# 308
  • София
  • Мнения: 30
За столче може да разгледате и в английския амазон или от някой друг английски сайт. Разликата в цените е много голяма. От там й взехме такова
 https://britax-roemer.bg/produkt/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA% … first-class-plus/   
За около 70 паунда (157лв), а доставката с превозвач за София не беше повече повече от 15-20лв. (Аз ползвам GGBG - много са коректни- по 2лв. на на кг.)

Така процедирах и с количката - ползвам Jane Muum 3в1 - взех я от английския сайт на Jane много намалена и излезе около 700лв всичко. Засега не смятам да я сменям с друга лятна  - много е лека, маневрена и си я събирам в багажникa на Нисан Микра. Много си я харесвам.

# 309
  • Мнения: 1 050
И ние имаме Jane Muum 3 в 1 и няма да я сменям за лятна, евентуално някоя триколка за разнообразие и забавление.

# 310
  • Мнения: 1 050
Нека се върнем на обувките за прохождане за навън. Какво гледате докато избирате - подметка /каква - твърда мека, подсилена/, материя и т.н. Класическите буйки с ципче? Марки не ме интересуват.

# 311
  • Мнения: 4 393
А аз бих била благодарна и на линкове към обувки за прохождане, тъй като никак не съм ориентирана. Вкъщи го оставям бос да стъпва.

# 312
  • Пловдив
  • Мнения: 183
Вкъщи и аз го оставям по чорапи да ходи. За навън сега използваме на Befado за прохождане. Спрях се на тях защото отзад на крачето е по твърда обувката, което държи глезена на крачето стабилно, подметката не е от най-меките. За крачето не е нужно супер мека и гъвкава подметка(мнение на моя ортопед) аз му се доверява.
А за пролетта съм се спряла на https://ponki.bg/produkt/pufi-purva-stupka-ponki-6/ тези обувки. Тази марка има същата подметка като на Befado. И ги водят също за прохождане, но по скоро това моделче е и за добре стъпва що вече дете.

# 313
  • Мнения: 4 660
Как са бебоците?  Моето така и не пропълзя Disappointed Сега единствено мрънка и иска да ходи за ръчичка. Проходилката неще, на земята неще, сама да играе неще. С нетърпение чакам онзи момент в който ще проходи.

# 314
  • Мнения: X
По колко зъбчета имат вашите бебета?

Общи условия

Активация на акаунт