Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 ян. 2019, 19:20 ч.

За тези, които четат любовни романи № 32

• 13 374
  • 221
  •   1
Отговори
# 195
След Крадецът на целувки препрочетох Vicious  и определено ще продължа с втората от поредицата. Защо бях останала с впечатлението, че Роузи ми е неприятна. Явно съм сбъркала книгите.

# 196
  • в сърцето на един мъж...
Фри, каква е поредицата, преплетена с тази? На мен ми харесват и нямам търпение да прочета историята на Чейс Simple Smile Сватосаха ли я/го с вестникарския магнат?

# 197
Не, не е свързана. За четирима приятели е- богаташи . Simple Smile Sinners of Saint се казва поредицата
https://www.goodreads.com/book/show/31309440-crow някой попадал ли е на това?

Последна редакция: пн, 11 фев 2019, 16:20 от ShySun

# 198
  • София
Фри, каква е поредицата, преплетена с тази? На мен ми харесват и нямам търпение да прочета историята на Чейс Simple Smile Сватосаха ли я/го с вестникарския магнат?
За сватосването няма да ти кажа Grinning
Споменават се имената на някои от героите в тази поредица - https://www.goodreads.com/series/141485-scandal-scoundrel , но не са свързани, всичките ѝ книги може да се четат и поотделно. Чела съм май всички нейни издадени допреди две-три години, забавни са.

# 199
Въпреки положителните мнения, които прочетох за „Безмълвно” от Барбара Фрийти, на мен книгата не ми допадна. Първите двеста страници едно разтягане на локуми, и края претупан. Дори героите не успях да харесам.
Започнах „ Никога вече тъй близки” Клаудия Серано.

# 200
Крадецът на целувки вървеше много добре до средата, но някъде ме изгуби и я избутах със зор. Vicious е по-добра, Sinners of Saint  ги хвалих миналата година, третата от поредицата също много ми беше харесала.  Сега започвам тази за Чейс от Негодниците на Сара Маклейн, после и другата за Темпъл. До края на седмицата има какво да чета. Другата седмица си чакам Devil's Daughter на Клейпас.

# 201
За сватосването няма да ти кажа Grinning
Споменават се имената на някои от героите в тази поредица - https://www.goodreads.com/series/141485-scandal-scoundrel , но не са свързани, всичките ѝ книги може да се четат и поотделно. Чела съм май всички нейни издадени допреди две-три години, забавни са.

Ех, сега това беше леко подло Simple Smile  Мерси, на мен ми хареса как пише, дано последната все пак да е също така добра Simple Smile

# 202
  • София
Спомням си със сигурност, че последната беше най-добрата. Днес ми се очертава чакане, свалям си я да почета и аз.
Приятно четене дами Simple Smile

# 203
  • София
Крадецът на целувки вървеше много добре до средата, но някъде ме изгуби и я избутах със зор. Vicious е по-добра, Sinners of Saint  ги хвалих миналата година, третата от поредицата също много ми беше харесала.  Сега започвам тази за Чейс от Негодниците на Сара Маклейн, после и другата за Темпъл. До края на седмицата има какво да чета. Другата седмица си чакам Devil's Daughter на Клейпас.
Краят не ми хареса, иначе беше добре. Сега започнах пак нейна – https://www.goodreads.com/book/show/36376514-midnight-blue

# 204
  • Варна
И на мен ми беше тъпо в края. Като вземат да наваксват изпуснатото. Женени вече, обратно тръгват

# 205
Прочетох "Всеки мой дъх "на Никалъс Спаркс. Скоро не ми се беше случвало да прочета книга за няколко часа. И това е доста показателно. Увлекателна и леко се чете,интересна. Това е първата книга негова,която чета-признавам си,все го избягвах,защото е много комерсиален и историите му са и тъжни и сходни, повечето съм ги гледала на филми. Обаче ми хареса. Неоснователно съм го избягвала.
Харесва ми стила му на писане. Историите му просто грабват  и са много истински и емоционални.
Продължавам със"Споделени тайни" на Колин Хувър.

# 206
Фри, мерси, надявам се да си права Simple Smile
Аз довърших снощи Нещо като любов на Джули Джеймс и ще продължа с нейните Любовни престрелки. Така и не ги наместих тия нейни книги коя е първа, коя втора. Не ги издадоха както трябва, да се чуди човек.

# 207
Момичета някакви подробности около сюжета на новата книга
  на Меган Марч " По-богат от греха"  

# 208
  • Варна
За Син на Мегън: Ромео и Жулиета в кофти изпълнение. Не я харесах изобщо, едвам дочетох.
Втората от Fae chronicles на Амелия Хътченс бива, само лекинко прескачаш секса и много добре. Днес ще я свърша.

# 209
  • София
За Син на Мегън: Ромео и Жулиета в кофти изпълнение. Не я харесах изобщо, едвам дочетох.
Втората от Fae chronicles на Амелия Хътченс бива, само лекинко прескачаш секса и много добре. Днес ще я свърша.
Ха, при нея май това е разковничето Laughing

Общи условия

Активация на акаунт