За тези, които четат любовни романи № 32

  • 64 518
  • 793
  •   1
Отговори
# 420
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 755
Преводачите на Ви Кийланд са различни. Понякога и това влияе. "Струва си да се бориш" я имам свалена, но засега отлагам прочита й. Мисля, че има още книги от серията и се надявам, докато й дойде реда, да са преведени и останалите.
Не е до превод само. Историята се разказва от името на главната (поне в началото) и тя е прекалено детайлна, хаотична, все мисли, все се чуди. Ще видим, може да стане и по-добре с напредване на историята.

Хубава ли е поредицата за ММА БОЙЦИТЕ ? Свалих я,но ако е нещо като Мегън Марч и разните му там милионери - не ми е до това ... Чете ми се нещо по-смислено:)

# 421
  • Мнения: 6 148
това литературно недоразумение
Ама как недоразумение? Направо си е за Пулицър да събереш всичко в едно и да не е 600+ стр. като на Ашли локумите.
Вече 5-ти ден чета Френска коприна на Сандра и съм все още на 26%. Такова нещо отдавна не ми се беше случвало след 5-6 стр. и да заспя, и то всеки ден. Единственото, което ме заинтригува до момента е eдноименния пай.

# 422
  • Мнения: 348
Започнах https://www.goodreads.com/book/show/41450662-the-kiss-thief и около 1/3 минах вече и ми е доста интересна засега.

Има ли я на български езика и къде?

# 423
  • Мнения: 1 130
Аз пък се зачетох в една - главния отива в СПЕШНОТО, не къде да е ами в спешното заради проблем с erectile disfunction ( не вдига самолета  Simple Smile ). Ама веднага като видя главната и опъна палатката, ей.. даже и без поглед ги лекуват в това спешно отделение. А то една лЮбоФ,  забремени я , не знаеше че я е забременил, замина на война и  на летището й призна колко я обичал ( срещнаха се две седмици преди това). Значи.. авторката е една тънка книжка беше събрала всичко наведнъж , ей на това му се вика "талант"  : военен, битки, спешно отделение, мед. сестра, ранявания, еротика, любов, бременност, страшен тъст и сексуално нападение от колега.

Здравей, може ли заглавието на тази книга? 😂

В момента чета тази книга: https://www.goodreads.com/book/show/33643772-ruckus Първата много ми хареса. ❤️

# 424
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Започнах https://www.goodreads.com/book/show/41450662-the-kiss-thief и около 1/3 минах вече и ми е доста интересна засега.
Има ли я на български езика и къде?
Не, разбира се! Излезе на английски януари месец.
Аз не се отказах от СЕФ. Изстрадах и втората от ЧС, беше още по-зле и от първата. Обаче 'Бебето е мое' ме разсипа от смях. Много забавна книжка, харесах я. Точно това очаквах, когато се захванах със СЕФ. Продължавам с поредицата, така че ще има да досаждам с коментарите Simple Smile

# 425
  • Мнения: 8 228
"Бебето е мое" ми беше много забавна и на мен. Има интересни от Чикаго Старс. Хубава е тази за Гейб, брата на героя от "Бебето е мое". Също и тази за спортния мениджър. Не помня имената на книгите, но всички ги имале в Читанка.

# 426
  • Мнения: 1 359
Книгата е My Bad на  Lani Lynn Vale

# 427
  • София
  • Мнения: 30 139
Скрит текст:
Преводачите на Ви Кийланд са различни. Понякога и това влияе. "Струва си да се бориш" я имам свалена, но засега отлагам прочита й. Мисля, че има още книги от серията и се надявам, докато й дойде реда, да са преведени и останалите.
Не е до превод само. Историята се разказва от името на главната (поне в началото) и тя е прекалено детайлна, хаотична, все мисли, все се чуди. Ще видим, може да стане и по-добре с напредване на историята.
Хубава ли е поредицата за ММА БОЙЦИТЕ ? Свалих я,но ако е нещо като Мегън Марч и разните му там милионери - не ми е до това ... Чете ми се нещо по-смислено:)

Аз съм още съвсем в началото, не ме грабна и вече няколко дена не съм чела, но може и да е хубава книгата. Явно аз съм в някакъв период.

# 428
  • Мнения: 1 526
Прочетох „Аз обичам Ню Йорк” Линдзи Келк. Не ми хареса, мислех,че е по интересна. Чудех се, дали да продължа с другите от поредицата, но ако са като първата ще ги пропусна.
Започнах „ Страсти по госпожица Пондероза” Лили Прайър.

# 429
  • Мнения: 534
Някой чел ли е "Моят готин шеф" на Татяна Веденска?Къде мога да я намеря,че линка за достъп е вече стар и не е валиден?

# 430
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
СЕФ и аз много я харесвам, свежа и ненаторварваща ми е. А "Бебето е мое" е една от любимите ми нейни книги. Забавна, истинска и затрогваща. Ако не сте я чели, давайте. Тя е книгата, която дава тласък на поредицата.

"Моят готин шеф" съм я чела, но преди време. Помня, че не беше лоша, но не ме впечатли много. Има я във Фейсбук групите, а мисля, че и в датата я качиха.

# 431
  • Мнения: 171
Някой чел ли е "Моят готин шеф" на Татяна Веденска?Къде мога да я намеря,че линка за достъп е вече стар и не е валиден?
https://www.dropbox.com/sh/amn7cclku3qptsx/AADx4HPTXenxiSGMTS2Co … D1%84+-+2016.epub

# 432
  • Мнения: 47 980
Прочетох 99 процента мой, от авторката на Игра на омраза. Готина е, тип приятели от детството се събират Wink

# 433
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Прочетох 99 процента мой, от авторката на Игра на омраза. Готина е, тип приятели от детството се събират Wink
HAPPY , на английски предполагам? Учудващо за мен, книгата беше с доста нисък рейтинг ... на теб как ти се стори спрямо първата?

# 434
  • София
  • Мнения: 28 552
Случайно да се сещате за някоя книга, съвременна, в която действието да се развива в Рим? Предпочитам на английски.

Хепи, 99-те % пак ли е хумористична?

Общи условия

Активация на акаунт