Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Хаджи Димитър
Здравейте,видях,че има мнения за клиниката и доктора,но са стари мнения/и ми се струват,че някой от тях са писани от ,,конкуренцията,,,затова ви моля ако сте я посещавали ,да споделите в какво се състои прегледа/дали боли/.Доволни ли сте от там ?

# 1
Имаш ли диагноза ?

# 2
  • Хаджи Димитър

Не,до сега не съм ходила на лекар .Сама се ,,лекувах,,но остана нещо като парче месо,което не боли и се появява след голяма нужда .

# 3
Докторът е добър, прегледът не боли. Маха веднага хемороидите, не е нужно да ходиш втори път. Може да махне максимум по два, ако има повече- след две седмици ги маха. НО не трябва да вдигаш повече от 5 кг. поне 2 седмици след процедурата, иначе пак ще излезнат.

# 4
  • Хаджи Димитър
Докторът е добър, прегледът не боли. Маха веднага хемороидите, не е нужно да ходиш втори път. Може да махне максимум по два, ако има повече- след две седмици ги маха. НО не трябва да вдигаш повече от 5 кг. поне 2 седмици след процедурата, иначе пак ще излезнат.

Благодаря Simple Smile

# 5
  • Хаджи Димитър
Интересувам се,дали са ви премахвали външен хемороид и каква е процедурата Simple Smile

# 6
Значи незнам за вас но аз в последните няколко години съм ходил 3 пъти или 4 пъти в он клиник и проблемите остават....всеки път ми викат ооо ти имаш вътрешни и бам лигират и - 500лв...някак си се гледа само да ти вземат парите, другото което адски много ме дразни е че дори да ти падне ластичето не ти слагат ново а трябва да си платиш и тогава ти слагат пак, а заклевам се след последния път гледах всеки път при изхождането дали са паднали и нямаше нищо.....та само последния път поне спря кръвотечението, но получавам някакви кризи за по една седмица които са нещо ужасно...доколкото знам вътрешните хемороиди не болят а само външните и един път в он клиник не ми казаха че имам външни такива...другото което също не ми харесва е че много много не ти дават да задаваш въпроси (христозов) а просто говори като някаква машина и недай си боже да го прекъснеш с въпрос...абе някак си не те карат да се чустваш ок, а това е важно защото за всеки гъза му е деликатна тема Grinning
вече започвам да мисля за операция с този ушивател защото не се търпи, мой роднина си е правил през 2005г и вече 14г е забравил думата хемороиди...каза че боли няколко дни след операцията и най-вече при изхождане но ако ти направят клизма и не ядеш много през тия 3 дни може да се избута (човека е доктор така че може да му се вярва)
някой премахвал ли си е външни хемороиди и ако да как става това? явно е че не е с това лигиране...
също така да попитам това което излиза навън външни ли са защото аз мислех че са вътрешни но се оказва че вътрешните са много навътре и нямало как да излязат навън при изхождане...

Общи условия

Активация на акаунт