Кой какви сериали гледа?- новини, премиери, обсъждане- Тема 22

  • 41 472
  • 730
  •   1
Отговори
# 285
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Aaaa ясно. Много ми е познат от друг сериал. Хахо го играеше.

# 286
  • Мнения: 1 775
Някой следи ли El marginal? Отзиви?

# 287
  • Мнения: 4 611
Аз изгледах Russian doll. Хареса ми определено. Препоръчвам.

# 288
  • София
  • Мнения: 7 789
Мисля да продължа историческата вълна с The Last Kingdom, дали е толкова добър като Викингите, някой с отзиви?

И нямам търпение за финала на True Detective, този сезон е феноменален като първия.

Синът ми гледа The Last Kingdom ми каза, че бил по добър от Викинги, и аз ще го почвам, но като свърша бГЗ.

Има много коментари точно с такива отзиви, обаче мен след 3 епизода още не ме впечатлява.
Каста е отчайващо нелицеприятен, да не кажа, че всички викинги и англичани са откровенно грозни, за разлика от секси актьорите във Викинги, не знам, как ще ми станат симпатични.
Сценария за момента е доста бавен и не завладяващ.
Ще му дам шанс още няколко епизода заради коментарите.

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 08:55 от Иля

# 289
  • Мнения: 1 449
Гледала съм много сериали, повечето дори в момента няма и да се сетя да ги изброя. Любимите ми са - American Horror Story, Reign, Game of thrones, The magicians, Hawaii five - 0, Chicago PD.
Най - вероятно има и други, но както казах, ще забравя да ги изброя. В момента гледам Siren и Clique - и двата са много хубави.
Все се каня да изтегля и този проходът, който в момента върви по Fox, но все го отлагам. Някой гледа ли го ? Интересен ли е ?

# 290
  • София
  • Мнения: 27 160
Ами на мен ми е интересен, ама аз съм пристрастен, защото ми е любим жанр. Твърде обикновен е, но гледай все пак, не е лош. Simple Smile

# 291
  • Мнения: 2 223
Berlin station първи сезон на един дъх!
Много добра актьорска игра!
Продължавам уикенда с другите два сезона.

# 292
  • Мнения: 305
Berlin Station е свежа глътка в последните години от някакви масови тъпизми. Един от добрите сериали, които се броят на пръсти излъчвани в последно време

# 293
  • София
  • Мнения: 27 160
Ахам
Силно се надявам да има и четвърти сезон, защото как свърши... Simple Smile

# 294
# 295
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Изгледах 'You', много болна история.
Накрая бях с усещането, че аз съм живяла с този човек, имах чувството, че познавам всяка мимика, всеки нюанс на гласа му.
Идеята не е нещо невиждано, но начина, по който е представена е въздействащ.

# 296
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Почна ли His dark materials?

# 297
  • Мнения: 11 313
На мен тая година ми тръгна на болести и след Свръхестествено, заради грипа подкарах Чикаго файр и Ханибал. Значи пожарникарите бяха приятна закачка, но Ханибал е абсолютна наслада откъдето и да го погледнеш. Мадс Микелсен е един чудесен канибал, стъпва с достойнство в обувките на Антъни Хопкинс. Сега се чудя след него какво лежерно сериалче да почна, ако може да е нещо неангажиращо и завършено, така или иначе имам да наваксвам със стари сериали. Ще се радвам на препоръки.

# 298
  • Мнения: 2 223
Good girls препоръчвам!

# 299
  • Мнения: 1 775

Не е почнал. Пуснали са малък трейлър, но нещо не ми хареса. Сигурно няма да го следя. И Russian doll не ми хареса, изгледах първа серия и с нея ще си остана. You e направен модерно, но историята е много изкуствена.

Общи условия

Активация на акаунт