Моята теза е, че макар да живеем в наистина глобализиран свят,  можем и без някои неща от Европейския съюз. И визирах безполезните им храни-боклуци. Предлагани във веригите им, монополизирали пазара ни. От друга страна имат и някои добри неща, заради които си струва да се търгува. (въпросните неща, които повдигнаха темата за викингите и машините)
Скрит текст:
Досадно е наистина. Но малко размяна на информация на никого не вреди. Сигурно се очакваше да бъда по бели гащи. Не, облечена съм.
Веднъж беше въпросът какво разбирам под викинги. Втори път пък беше  какво от производството на "тия добри хора ползваме ние".
Но темата е за нашите превозвачи. Аз лично се чувствам глупаво, че докато сме против пакета Макрон, на практика укрепваме статуквото на един сенчест бизнес в България. Така никога няма да научим работодателите си да са малко по-стегнати в кръста. Получава се като нещо, което трябва да изтърпим, в името на друго, по-голямо. За мен лично да не нахълтат и да изкупят с времето транспортните фирми е важно. Пък как ще научим българския бизнес да спазва трудовото ни законодателство не знам. Важно е, ама май сме ги изтървали съвсем.