Тичане (5)

  • 35 289
  • 771
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6 929
Аз съм на 31 км засега, малко по-бавно тръгна тази седмица от една страна заради почивката в понеделник, от друга имаше щафети 4х2х2.6 км в парка и когато се включи нещо по-скоростно винаги обема страда. Grinning Ще се наваксва някак уикенда. 

# 256
  • Мнения: 5 776
Аз съм извън програмата тази седмица, не се чувствах добре в понеделник и вторник, едни 3км имам тогава. Вчера 21км, днес 5 лежерни по черния път с баирчета. За утре ще оставя спринтовете по склона, в събота почивка, в неделя 10км на бягането, на което се записах.

# 257
  • София
  • Мнения: 4 242
Мария, браво! Напредваш страхотно добре! 
При мен утре ще е третото бягане за седмицата и дано да са поне 10на км. Иска ми се тази седмица да тичам 5 пъти, че то тичането ми е като бягство от дивотии, които така или иначе не мога да контролирам, а трябва да приема.
Вчера беше много влажно в парка и съм сигурна, че в бегаческия тефтер на Господ 10 километра са отчетени като повече Simple Smile
Яко ремонтират Южния парк и ако планирате бягане там, имайте предвид, че някои от главните алеи не са достъпни.

# 258
  • Мнения: 5 776
Имам една чуденка, днес бях на бягането, което беше обявено за 10К (9.950км), обаче според фитбита ми разстоянето е малко под 9км. Сега се чудя там ли са мерили както дойде или фитбита ми отчита по-малко. Ако е второто, поне ще означава, че пейса ми е под 6 за 10К, което за мен ще си е огромен успех, ама чак такава разлика? При това бяха само баири, последния направо ми изкара всичкия въздух, беше си към 3км.

Завърших за около 56 мин, чакам да излезе официалното класиране, бях на секунди след 2-рата и 3-тата, много съм доволна от себе си, нямах никакъв опит с бягане при денивелация.

# 259
  • Мнения: 6 929
Имам една чуденка, днес бях на бягането, което беше обявено за 10К (9.950км), обаче според фитбита ми разстоянето е малко под 9км. Сега се чудя там ли са мерили както дойде или фитбита ми отчита по-малко. Ако е второто, поне ще означава, че пейса ми е под 6 за 10К, което за мен ще си е огромен успех, ама чак такава разлика? При това бяха само баири, последния направо ми изкара всичкия въздух, беше си към 3км.

Завърших за около 56 мин, чакам да излезе официалното класиране, бях на секунди след 2-рата и 3-тата, много съм доволна от себе си, нямах никакъв опит с бягане при денивелация.
Първо голямо браво!! Simple Smile)
Ей така става като си тренираш сериозно! Simple Smile Следващият път в тройката.

А за другото, няма ли как да сравниш с траковете на други, участвали в състезанието?
И на мен ми се е случвало. Понякога трасето се оказва по-късо, друг път часовника е виновен. Най-лесно се разбира, когато сравниш с другите.

# 260
  • Мнения: 5 776
Освен мен имаше и двама мъже от нашия град, единия си е сериозен бегач и по всяка вероятност ще има тракер. Изобщо не се сетих да ги питам, но ще го направя ако ги видя да търчат някъде из града Kissing Heart

ПП: на 6 и на 25сек бях от третата и втората, следващия път ще се кача на стълбичката, няма как Grinning

# 261
  • Мнения: 10 983

Вчера беше много влажно в парка и съм сигурна, че в бегаческия тефтер на Господ 10 километра са отчетени като повече Simple Smile

Ей това все едно съм го писала аз Simple Smile
Вчера и днес по 10 км в дъжда е справедливо да ми ги отчете като повече.

Решила съм през следващите 2 седмици да спра тренировките в зала и да се посветя само  на бягането, понеже:
- напоследък не бягам, само ходя в зала 2-3 пъти седмично
- бягането ме разтоварва най-добре от ежедневните простотии
- искам да си върна формата от миналата есен
- имам нужда от тренировки на открито, а нашето паркче, което си е гориста местност, е перфектно

# 262
  • Мнения: 6 929
Мария, няма как да не стане. Simple Smile) Ти и сега, ако се беше натиснала малко по-състезателно, щеше да я издухаш третата. Grinning 6 секунди са нищо работа.

Аз за миналата (вече) седмица отчитам 102 км. Едвам прехвърлих стоте, но след предната седмица със 130+ км ми беше малко зор. Grinning В събота бягахме 41 км в планината, беше дъждовно, но не прекалено, голям кеф.

# 263
  • Мнения: 8 209
И тази седмица отчитам само две бягания. С тези дъждове се налага всяка вечер да прибирам детето от тренировки и става много късно за бягане. Всъщност,  основният проблем е, че домочадието после иска да яде и ако изляза и да бягам, ще изядат мен Simple Smile И тази седмица се очертава дъждовна.
Миналата година по това врвме вече имах доста навъртяни километри, но се прибирах по-рано. Сега преди 18:30 рядко съм вкъщи.

# 264
  • София
  • Мнения: 4 242
В събота накрая на бягането ме пра доста дъжд и установих, че е наистина по-трудно тогава, защото обувките плуват във вода и доста повече тежат. Освен това мокрите чорапи претриват стъпалата.
При мен километрите за седмицата са 67. Интересно как добре се отразява по-честото тичане на мускулите на корема ми - мъжът ми често ме пободва любовно с пръст и нарежда "плочки, плочки, нищо мазно няма тук" Laughing

# 265
  • Мнения: 360
Аз за изминалата седмица, имам 6 км. Съчетавам бягането с плуване и кик - бокс, иначе бих бягала повече.

Инсталирах си Nike Running Club, безплатно приложение, а е наистина страхотно!

# 266
  • Мнения: 5 776
Гугълче, аз натиснах, тя разликата ни беше по-голяма, обаче момата се светна и натисна и тя накрая и не успях да я издухам. Ама нищо де, наистина се забавлявах.

Започнах седмицата с 21К на стадиона.

И аз забелязвам разлика в мускулите и оформянето най-вече на краката и дупето, а не е като да не тренирам принципно доста интензивно.

# 267
  • Мнения: 599
Браво, Мария Simple Smile
Аз дописвам още 13,500 и 9К събота и неделя с лека денивелация около 300D+.
Днес стартирам седмицата с още едни 9К. Ама утре мисля да се наспя Wink и да почивам Simple Smile

# 268
  • Мнения: 599
 Хелоууууу Simple Smile
За протокола, вчера още едни 9К с лека денивелация 250 Д+

Хайде да си поговорим за пулс и за всичко около тази тема? Искате ли? Малко да разчепкаме някоя тема, не само отчетени километри Wink
Мерите ли си пулс като бягате, следите ли го ... всичко по темата?

Моя се движи средния около 150-156. Искам да го сваля, но кааааак? Трябва да спра да вървя.....

# 269
  • Мнения: 6 929
Хелоууууу Simple Smile
За протокола, вчера още едни 9К с лека денивелация 250 Д+

Хайде да си поговорим за пулс и за всичко около тази тема? Искате ли? Малко да разчепкаме някоя тема, не само отчетени километри Wink
Мерите ли си пулс като бягате, следите ли го ... всичко по темата?

Моя се движи средния около 150-156. Искам да го сваля, но кааааак? Трябва да спра да вървя.....
Аз съм с вграден пулсомер в часовника, но на китката изобщо не мери точно. Знам, че сигурно е полезно да се следи, но засега не виждам как. Имам колан, но много ме прежулва. По едно време се бях заинатила и си купих спортен сутиен с вграден колан за пулсомер и пак след първото бягане имах ранички.

Общи условия

Активация на акаунт