Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 ян. 2019, 15:36 ч.

Тичане (5)

• 22 963
  • 589
  •   1
Отговори
# 585
Браво Мария за чудесния километраж!
Аз не успявам да вляза в крачка.
Наблягам на силовите, надявайки се да заякне мускулатурата поне.
Тази седмица тичах 12км вчера, и 13 днес.
Трябва да променя нещо...

Punchinello, това е невъзможно да се отгатне. Виж мъжете в твоята възрастова група как се представят.
Аз съм тичала теренни 24км с баири, но не с препятствия и калищаци.

Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 20:10 от Deziderata

# 586
Това изглежда много яко!

Аз имах голям мерак да се запиша на Спартан рейс в Спарта, обаче се пада в неделята преди Атинския маратон, а той толкова ми хареса, че мисля да събера цялата колекция от 8 медала живот и здраве, та скоро няма да се пробвам.

Със силовите изоставам аз, но пък един треньор по лека атлетика ще открива фитнес в наблизо, та мисля да го хвана за личен треньор и да ми помогне да съчетая силови с бягане за по-добри резултати.

# 587
  • Копенхаген
Бях си поставила за цел да бягам 10 км до началото на май, в момента съм на 4, много зле се придвижвам напред, но поне има някакъв напредък. Grinning Може ли някой да сподели, ако спазва някакъв тренировъчен план?

# 588
То май имаше едни програми C5K, C10K, или нещо подобно, couch to 5/10 km. Не съм ги пробвала, само съм чела добри отзиви. Аз си редувам кратки с дълги и бавни с бързи. Като днес дългото на стадиона беше с нормално темпо, 21К с пейс 5.51, а краткото беше изцяло за удоволствие, 9К покрай морето, черен път с много баирчета и малко в града по пешеходната, пейс 6.29. Реших да се възползвам от последния ден с чудесно време, че утре хем имам пътуване и не знам дали ще успея да се вредя за една десятка на стадиона, хем не се знае дали и ще става изобщо за бягане.

# 589
  • София
Бях си поставила за цел да бягам 10 км до началото на май, в момента съм на 4, много зле се придвижвам напред, но поне има някакъв напредък. Grinning Може ли някой да сподели, ако спазва някакъв тренировъчен план?
Постепенно увеличавай км. -  то, по-лесно няма как да стане - трябва си воля и упоритост.
Където са 4 км. там са и 5км.

Общи условия

Активация на акаунт