Обява за работа .... мнение

  • 5 700
  • 42
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 680
Търся си работа и попаднах на такава от завода на ориз ,,Крина ”
Условията са добри ,работното място ми е на 10 мин път от вкъщи .... нооооо незнам какво точно е :склад ли е ,завод .... каква е обстановката вътре и въобще малко повече информация ...ако някой от вас е запознат и знае повече ще се радвам да споделите 😇

# 1
  • София
  • Мнения: 38 209
Ами ако те поканят, отиди и виж. Те не ядат хора.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 680
Искам направо да отида ,но първо искам мнение от тук .... точно затова направих темата

# 3
  • Мнения: 4 808
Не съм запозната, но най-вероятно е или цех за пакетиране или склад за дистрибуция. Не мисля, че може да е завод. Отиди на място и виж.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 680



Това е най —важното от обявата и докато отида тези дни дано някой се включи и каже нещо повече
Раб.време ,заплащането и мястото ме устройват

# 5
  • Мнения: 3 732
Тогава какъв ти е проблема?

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Тогава какъв ти е проблема?
И аз не разбирам каква е драмата? Има реална обява, условията са ти ок, фирмата съществува... Какво очакваш да получиш като отговор?

# 7
  • София
  • Мнения: 4 680
Тогава какъв ти е проблема?
И аз не разбирам каква е драмата? Има реална обява, условията са ти ок, фирмата съществува... Какво очакваш да получиш като отговор?
Помещението в което се работи да е на добро ниво а не като в цеховете по малките градове (където се шият обувки ,а в тези цехове условията са нечовешки)
Именно това ме притеснява

# 8
  • Мнения: 576
Много хубаво правите че търсите повече информация.За съжаление не мога да ви помогна.Колкото повече информация имате предварително толкова по добре.От нея зависи дали въобще да си губите времето с тази обява.
Жалко ,че се включват хора само за да нападат,но не и с никаква полезна информация...И то доста грубо,изумявам се колко са злобни хората.

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
(sladirka), има си отделни сайтове в които има достатъчно подобна информация. А и тези въпроси ги задаваш ти, не авторката.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 680
(sladirka), има си отделни сайтове в които има достатъчно подобна информация. А и тези въпроси ги задаваш ти, не авторката.

Същите въпроси имах впредвид 😉

# 11
  • Мнения: 1 184
Сега ще ти го кажа в прав текст ама няма да ти хареса. Това да отидеш направо и да кажеш идвам по обявата ,не е добра идея. Най малкото този който ще го води може да го няма.
Второ обяви от 3 реда на кръст ги избягвай , фирма която не може по детайлно да се опише като дейност и права и задължения на търсеният човек...ами не е читава.
Трето , складов служител в 99% от случаите е свързано с физически труд , доста често тежък. Оттук си мисля че търсят мъж.
Четвърто , изискване "с малък или без опит". Складов служите без опит...има много да плаща...от джоба си.
Много хубаво си помисли. Не се подлъгвай по 1000-та лв заплата , щото и тя понякога е мираж.

# 12
  • Мнения: 576
Ето едно истинско ползотворно мнение!Благодаря ви от името на авторката че сте отделили време.
Аз също предполагам, че работата ще е свързана с физически труд и едва ли в много хубави условия и едва ли подмамващата заплата ще се дава накрая.

# 13
  • Мнения: 1 184
Ето едно истинско ползотворно мнение!Благодаря ви от името на авторката че сте отделили време.
Аз също предполагам, че работата ще е свързана с физически труд и едва ли в много хубави условия и едва ли подмамващата заплата ще се дава накрая.

Благодаря , само да добавя че 1000 лв , отдавна не е подмамваща заплата.

# 14
  • Мнения: 576
А,зависи за кой град става въпрос.Ако е за малките градове е подмамваща.Не погледнах за кой град е.За София не е подмамваща то е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт