"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 6

  • 42 767
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36 725

Hayat bazen kaybettiğin yerden başlar. - Животът понякога започва от мястото, където си го изгубил. Elimi Bırakma -  Не пускай ръката ми




Резюме
Сериалът „Не пускай ръката ми!“ е семейна драма, която ще ни убеди, че семейството е фундаментът на обществото и че е нужно хората да полагат усилия да останат заедно, за да бъдат обединени от общото си минало и настояще.
Генералният директор на холдинга г-н Азми иска да сложи ръка на компанията и за целта е замислил коварен план.
Всичко започва от това, че Дженк заминава да учи в Америка, Мелис се запознава с Ефкан, а Арда има проблем с наркотиците. И така няма да остане никой, който би могъл да се интересува от компанията, а Азми ще ръководи всичко.
Планът на г-н Азми пропада в момена, когато Дженк решава, че е нужна промяна. Отначало Дженк ще повлияе на живота на сестрата и брата, а после (според исканото от г-жа Фериде) ще започне да се интересува от компанията и да се бори с враговете на семейството.
Животът на Дженк се променя, когато той се запознава с Азра след идването му от Америка.
Първоначално Дженк възнамерява да продаде компанията и да уреди живота си, но виждайки Азра как се грижи за брат си, той самият започва да се интересува от роднините си.
Азра като с вълшебна пръчица ще се докосне до живота на Дженк, а г-жа Фериде ще я закриля и ще я вземе в дома си, като ще обяви, че й оставя наследството.
Азра и Дженк ще спорят непрекъснато, въпреки че се харесват един друг и въпреки не могат да си го признаят.
Обидите и на двамата ще бъдат изтрити от общата им болка. И двамата са загубили бащите си.
Дженк първи ще си признае, че се обвинява за смъртта на баща си, което ще бъде и първата стъпка към промяната…




Elimi Bırakma -   "Не пускай ръката ми"
всяка неделя  от 20.00 часа по TRT1 tv  


Може да  гледате сериала онлайн тук:  


Информация за сериала можете да намерите тук:  








С участието на :








Продукция на: Üs Yapım  
Режисьор: Sadullah Celen
Сценаристи: Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı
Изп.продуцент: Erkan Akın
Директор: Süreyya Yaşar Önal  































Предишни теми



Добре дошли в новата тема за любовта, за семейството, за живота, който понякога започва от мястото, където сме го изгубили....

Последна редакция: нд, 13 яну 2019, 21:51 от MAMA-AN

# 1
  • Мнения: 36 725
Бурхан на Сумру: Всичко, което имаш в този живот, ще ти го взема."
Дай Боже...

Кадир е отвратителен. Вижда как се гърчи в мъки Азра, колко е безпомощна и не иска да й помогне.
И не ме дразни това, че не иска да й даде доказателството против Сумру, а че най-нагло я лъже, че защитава интересите й като адвокат. Само да са посмели накрая да му избелят образа на този безчувствен измамник.

И ще го избелят....за съжаление....Те и Сумру ще избелят, че какво остава за останалите пионки....

# 2
  • Мнения: 6 566
Ани, благодаря!
Темата е направо прекрасна! Създава настроение.
Ще я разгледаме по-късно по-обстойно.

Дано я изпишем с удоволствие!


На шефката й е малък кабинета, бил в края на коридора.
Почна се и тук.  Joy Joy Joy

Къде е сега Фериде?
Тя допусна тези кухите амбиции да се правят на шефки в собствения й холдинг.

# 3
  • Мнения: 36 725
Ведма со претенции е Сумру....Малък й бил кабинета и бил в края на коридора....
Хваща ме кроткия бяс  smile3511

# 4
  • Мнения: 6 566
Джансуто обяснява на Дженк, че не е знаела какви ги върши майка й и че не е съгласна с нея. Дженк я съветва да се отдалечи малко от майка си и тя казва, че вече е взела такова решение.

Арда май подразбра от Джемре, че майка му се е проявила вече във фирмата. Grinning

# 5
  • Мнения: 6 566
Азра: Направих всичко, което поиска. Какво искаш още да направя?

Сумру: Не мога да издържам твоето щастие.

Азра: Аз и без това съм нещастна.

Кадир дали не се досеща, че някой изнудва Азра? newsm78 newsm78 newsm78
Не че му имам доверие.... Но дано се трогне в някакъв момент.

# 6
  • Мнения: 36 725
Сори, но Азра много ме дразни - така представен образа й  изобщо не привлича моите симпатии....

# 7
  • Мнения: 36 725
На Хюлия й омръзнала Сумру и иска да приключи това партньорство....

# 8
  • Мнения: 6 566
Хюлия иска да приключат с партньорството със Сумру в кафето.
Как ли ще стане това? Да се разделят като партньори, но да продължават да се виждат с нея, че да я следели...

Месут смята, че тя е изпратила снимките на тях и на Азра...

# 9
  • Мнения: 6 566
Фериде към Азра: "Когато те видя булка, ще си отида спокойна и щастлива от този свят..."

# 10
  • Мнения: 6 566
Нещо не схванах. Какъв точно й е проблема на Мелис.
Страда, че Кадир не я търси и леко се отдалечи от нея ли? newsm78

Кадир се бори със съвестта си дали да помогне на Азра и братчето й.
Само да видим докъде ще го направи...

# 11
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Ах ,тая Сарап #Cussing out

# 12
  • Мнения: 36 725
Шеф готвача е намерил дом за Азра.....

# 13
  • Мнения: 6 566
Серап първа поздравява Азра з решението да си намери дом.

Шефа е намерил дом, ще ходят да го видят.

Кадир какво каза на Азра, да чака новини ли?

# 14
  • Мнения: 36 725
Някой разбра ли, кой изпрати съобщение на Сумру....

Общи условия

Активация на акаунт