"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 6

  • 42 864
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 588
Ани, мила, разбирам разочарованието ти и го споделям, но тази която не играе честно е Сумру. Азра просто е принудена да играе по нейната свирка и е нейна жертва.
Въпросът изобщо не е дали Дженк е виновен или не. Въпросът е, че Дженк трябва да си вземе поука и да осъзнае, че неконтролирания му гняв, дори и да е справедлив, не води до нищо добро. И да се научи да го контролира и да решава проблемите по друг начин.

Точно заради този гняв Азра не споделя с Дженк за заплахите на Сумру.
Защото се страхува за него.

И на мен ми беше приятно, момичета.
Не очаквах нищо позитивно и затова не съм разочарована.
Задава се нова конкуренция на сериала в неделя, сценаристите да му мислят.
Ние сме лесни.

Все пак ще изчакам да видя дали ще има фраг.
Най-много да се ядосам допълнително, но нейсе.
Отново благодаря за компанията и лекичка от мен! smile3524

# 31
  • Мнения: 3 372
Браво, дадоха и 1 фрагман.

# 32
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
 bigdance2Ани, Честит Рожден Ден! От сърце ти пожелавам дълъг живот и здраве! Благодаря ти за новата тема!

# 33
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Бахри започва да ми харесва, след всички лъжи на Сумру, той няма да я остави! Време е Кадир да покаже записа от телефона на Азра, Дженк пак е разочарован. Накрая Серап ще остане сама.

# 34
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Цвети, благодаря за линковете! Приятна вечер на всички!

# 35
  • Мнения: 1 288
Ани първо, Честит рожден ден! Бъди жива и здрава, обичаща и обичана.

Второ благодаря за темата, отново прекрасна и сезонна. Страхотен цвят, както винаги добра естетика Simple Smile

От тук от там поглеждах нищо ново. Интриги, сълзи, наглост, прибързаност имаше тук таме по някоя усмивка за разкаош.
Мисля си, че нитио Сумру ще даде на Джансу това което иска, нито Месут ще спре да се забърква в каши и бели.
Азра намери дом уютен и приветлив, но проблемите си няма на кой да завещае, те я следват неизменно.
Говорят за Джейда, но нея не я дават често в кадър.... Тази Серап настоява, че Сумру и е приятелйа и на никой не е враг от семейството. Поддържа си взаимоотношения с нея все едно нищо няма, ни тя даде доброволно фирмата на Азми, ни Сумру се намърда без да иска....
Серап просто смени стола и неговото разположение...едно и също и вкъщи стоеше и командореш и работа също.
Джансу поиска сметка от майка си за всичко сторено от нея, дори я нарече убиец.
Фериде до кога ще се прави на зашеметен гълъб...не ми е ясно, всечко и е пред носа.....да прогледне вече на никой не са му нужни нравоучения и вечни напътствия.....да живяла е, видяла, дава съвети, помага, разчитат на нея, но нека да види назад какво пося по пътя си. Едвали някои от падналите камъни ще са бели. Може би и на нея няма да и хареса видяното.
Ми много интересен фраг, както и миналия. Кадир се отказва да помага на Азра заради Дженк.......Сасипах надеждата брат и сестра да бъдат заедно. Азра хванала Сумру в крачка. Сумру се чуди какво ще прави. Кадир споделя на Фериде, че Дженк е разбрал погрешно нещата, а майката орлица не спира да дондурка Дженк да не се притеснява за нищо. Бабата пита Дженк дали Азра е на ясно с нещата....а тя знаели за това.... а това Мерт и Азра скачат на леглото в детската стая ще е нечии сън...може би на Азра.
Хубава вечер!

Последна редакция: пн, 14 яну 2019, 00:33 от bobolina_nina

# 36
  • Мнения: 55
 Ани,на патереци -Честит рожден ден!Бъди здрава,много щастлива,винаги обградена с много любов и късмет във всчко начинание! Също  като теб и Алп ,моята дъщеря е родена през януари.

# 37
  • Мнения: 36 748
Добро утро момичета  Hug

Цветен,зареждащ, окрилен от красиви мечти и изпълнен с чудесно настроение ден  Hug Новата седмица започна  Peace  Поднасям ви с обич поредната доза ароматно кафе за събуждане  Wink Усмивки за весело настроение и много слънце за ведър и пъстроцветен Понеделник  Flowers Sunflower Късмет във всичко пожелавам  Flowers Four Leaf Clover



Роси  Hug Боби  Hug благодаря за поздравите и пожеланията за рождения ми ден  Hug

Дъгичке - вярно е, че имах очаквания снощи да се случи нещо, но сценаристите отново не пожелаха, да направят малко усилие да излязат от блатото в което вкараха героите от сериала и нас зрителите....
Много често се коментира, че Дженк действа прибързано.....Но аз искам да попитам, ако вие попаднете в такава ситуация...човека, когото обичате непрекъснато да ви отблъсква, без никакво разумно обяснение защо....каква е причината, какво бихте си помислили ако видите това, което видя снощи Дженк.....
Сигурно няма да мога да изкажа това, което не ми харесва, но в действията на Азра няма абсолютно никаква логика......Значи тя няма нищо против Дженк да участва в подготовката на квартирата, която нае, за да се превърне тя в дом, но......иска той да стои далече от нея, но само тя знае защо.....
Какво си помисли Мелис, когато видя Кадир и Азра и как реагира....Не си ли помисли същото, което си помисли и Дженк....
Съжалявам, че ще го кажа, но сякаш Азра където се появи създава проблеми.....И според мен, причината за това е липсата на честен и откровен диалог.....Фериде не веднъж е казвала, че за нея Азра е като дъщеря....Права е, но не в този смисъл в който го казва Фериде - както във Фериде липсва честния диалог, така той липсва и при Азра.....
И последно...може би аз съм единствената от тук пишещите, която искам Дженк да стои далече от Азра - това, което иска и тя самата.
Според мен Дженк е в неведение защо Азра се държи така и се опитва всячески да докаже любовта си към нея и затова допуска грешки.....И бих се радвала, ако този случай наистина е Край! за Дженк.



В разговора с Фериде, Кадир казва, че Дженк неправилно го е разбрал.....Ами защо не му обясни.....



Както и да е....Няма да постигнем консенсус за случващото се в сериала, защото не само Дженк допуска грешки.....Но аз искам повече от Азра, Дженк  да сложи една огромна точка и да извади Азра от сърцето си.....и повече да не се занимава с нея и проблемите й.....

Ето и фрагмана с български субки - благодаря на преводачите за бързия первод....



https://youtu.be/DQgCy2m8dVE

Дафи благодаря мила  Hug Да е жива и здрава дъщеричката ти и да имате много поводи за радост  Hug

# 38
  • Мнения: 55
Rезултатът между турския Роки  и адвокатчето за сега е 1-1,а след това коня у ряката!

Последна редакция: пн, 14 яну 2019, 11:29 от dafiduck

# 39
  • Мнения: 1 838
Здравейте и от мен!
Епизодът беше много интересен!
Очаквам с нетърпение следващия епизод!

# 40
  • Мнения: 36 748
Дафи - не съм гледала турския Роки и не мога да направя сравнение....Но действията на адвокатчето изобщо не ми кореспондират с професията му....И може би за първи път ще се съглася с Азра, че Кадир трябва да хвърли тогата и да си остане монтьор....

mimchyyy9 започнах да гледам епизода с интерес, но малко преди края ми доскуча, когато видях, че сценаристите нямат желание да излязат от коловоза...
Не знам какво очаквам - ясно е, че до последния епизод до последните 5 минути от финала на сериала Мерт и Азра няма да се съберат. На това се крепи рейтинга на сериала - банално и предвидимо....
И като казах за рейтинга....Ами колкото повече се дразня на сценаристите толкова повече рейтинга върви нагоре....



Дано да се появи сериал, който да бъде сериозна конкуренция на нашия, та сценаристите да се вземат в ръце и да измислят нещо по-интересно.....

# 41
  • Мнения: 1 223
Здравейте, момичета!
Снощния епизод беше хем интересен на моменти, хем скучен и драматичен... на моменти. Толкова се отвръщавах от Сумру в този епизод. Толкова е нагла. Това между нея и дъщеря ѝ е твърде малка болка за Сумру. Не знам какво трябва да причини някой на Сумру, че поне малко да се осъзнае. В началото обаче както се смя, Азра добре я нареди като ѝ сипа сос в яденето (май прекалено лют), че да се задави дори. А Серап е такава куха лейка. Децата ѝ са против нея, но тя с пълна скорост се движи в грешната посока. Нали Фериде я защитава... Пък децата кучета ги яли... Моментите с нанасянето в квартирата ми бяха доста приятни за гледане. Особено как Азра нарочно сложи лимон в рибата на Дженк, защото той мрази лимони. Мелис все повече ми харесва. Не се развика на Азра след като я видя при Кадир. Тръгна си, да, но след като Азра я спря си говориха съвсем нормално. Мелис не се държа като онази глезла, която ние познаваме. Но края на епизода беше просто ужасен. Дженк отива с нагласата да изненада своето момиче като е подготвил букет и кошница с храна, а той бива неприятно изненадан с адвоката, който не харесва особено.
Във фрага думите от Азра към Сумру ми харесаха. Вероятно затова Сумру изглежда разтревожена. Но заради гнева на Дженк, който е разбираем, Кадир ще изтрие клипа с Фатма, а май беше решен да помогне на Азра. Ох... Не знам какво да мисля. Не знам Дженк как трябва да се държи. Хем да не ѝ навреди, хем да разбере истината за промяната в поведението ѝ спрямо него, хем опитите да се събере с нея.
Ани , темата е страхотна.

# 42
  • Мнения: 1 109
      АНИ!
Прекрасна,стилна и много нежна е темата!



За епизода няма да пиша,защото и  аз с всеки следващ се разочаровам.
Виждам от последните епизоди,изненадващи за мен постове на критика към
Фериде от хора,които така ревностно я бранеха от мои недоумения  в
характера й,които съм споделяла.Като цяло съм разочарована от работата на
творческия екип--еднообразна игра ,предвидими ситуации,толериране на лошотията и най
вече  насилието над това болно дете.Явно истеричните кризи ,в които изпада се харесват на
телевизионната публика!
От утре ще гледам започващият  сериал "ХАЛКА",макар,че ще е полицейски.



Скрит текст:
В него ще играе моя любима актриса

# 43
  • Мнения: 36 748
Момичета, радвам се, че темата ви е харесала  Hug
Зимна тема правя за първи път и след като ви е харесала значи съм успяла да уловя смисъла, който беше заложен - зимни цветове на текста и украсите....Не се гордея с колажите, които направих, защото има още едно първо нещо, което се получи при правенето на тази тема - за пръв път правих тема, защото Трябва....
Не знам дали трябваше да напиша последното, защото съм си патила много от моята откровеност, но искам да бъда честна пред себе си и пред вас....

Цитат
Като цяло съм разочарована от работата на
творческия екип--еднообразна игра ,предвидими ситуации,толериране на лошотията и най
вече  насилието над това болно дете.Явно истеричните кризи ,в които изпада се харесват на
телевизионната публика!

Аз съм разочарована основно от сценаристите, защото актьорите играят това, което сътворят сценаристите.....Но съм съгласна относно еднообразната игра особено на Алина Боз....Повече от ясно беше, че сценаристите няма да позволят Азра и Мерт да бъдат заедно, защото тогава трябваше да търсят друга интрига и драма....И съответно най-лесно беше Дженк отново да бъде лошото момче, за да поддържат състраданието у зрителите  към Азра.....Относно кризите в които изпада Мерт, признавам си, че ги гледам трудно и се надига огромно недоволство в душата ми.....Трябва да си садист, за да гледаш равнодушно тези сцени...А малкия актьор се представя блестящо и може би с перфектната му игра сцените стават още по-тежки.....

# 44
  • София
  • Мнения: 3 429
ДОБРО УТРО, МИЛИ ДАМИ!
Днес е хубав ден /хубав януари/ за нас, защото  прекрасния АЛП ИМА РОЖДЕН ДЕН ! Sparkling HeartFlowers RoseFlowers Four Leaf Clover
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! BirthdayChampagneBalloon


Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 07:23 от Nina NN

Общи условия

Активация на акаунт