Проблем с Букинг

  • 2 399
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 634
Хайде пак този Букинг - уморих се от провалите му.
Трябва да водя група от девет човека във гр... Чрез Букинг правя резервация на 5 двойни стаи преди десетина дни. Днес правя проверка директно в хотела, защото пътуваме след два дни. И познайте какво  : от хотела ми заявяват, че запазените за мен 8 стаи са на разположение за исканите дати. Добре че хотела прие за грешка на Букинг резервацията за трите допълнителни стаи и не трябва да плащам резервациите им. Поисках да направя резервация в ресторанта за обяд и вечеря и отново дамата от хотела изпадна в унес - оказа се, че ресторанта им не работи почти от година. А Букинг ми обещава в текста към хотела, че ме чака българска, сръбска и още не знам си каква кухня. Сещате ли се как съм търсила място за обяд и вечеря в последния момент за десет човека в град на 350 км от тук ?
Разбиха ме тези Букинг-специалисти. Никога повече - това им беше за последно с мен.

# 16
  • Мнения: 1 122
Аз само да попитам- кой подава информацията към букинг, че ресторанта не работи?! Хотела или от букинг се обаждат на всичките си места за настаняване да ги питат кое им работи?!
В резервацията щом ви стоят 5 стаи, няма как да ви вземат пари за 8. Разпечатвате я и я показвате- 5 стаи и толкова. А те да намерят за 8...
Не съм от най- големите привърженици на букинг, но в случая не знам каква вина имат.

# 17
  • Мнения: 4 734
Сайта букинг са посредник, те не правят описание на обекта и не качват сами снимки. Каквото им е подадено на тях това е... Как може да се обвинява сайт за това, че хотела няма ресторант, банкомат, гледа на оживена и шумна улица и т.н.... Това си е информация на хотела и той носи изцяло отговорност, че не е актуална... Напротив вие може да се оплачите на букинг, че стаята не отговаря на снимките или описанието, защото всеки хотел може да излъже, за да вземе повече пари за нощувка...
Аз например се оплаках на букинг, че в единия апартамент, в който спахме чаршафите не бяха сменени и се наложи всичко аз да пера и суша (добре че имаше пералня и сушилня), но това не е отговорност на букинг. Също така пишеше, че мога да платя с кредитна карта, а се оказва, че собственика иска парите кеш... Ето това е фал на самия апартамент или хотел, че подвежда хората...

# 18
  • София
  • Мнения: 634
Вероятно сте прави, но от това следва, че няма защо да ползвам посредник Букинг, а направо да търся хотела.

# 19
  • София
  • Мнения: 11 987
Вероятно сте прави, но от това следва, че няма защо да ползвам посредник Букинг, а направо да търся хотела.
Ако знаеш кой хотел искаш, може и да е по-добре. Но ако не си запозната с мястото, ще е забавно да проверяваш хотел по хотел.

# 20
  • Мнения: 4 322
Вероятно сте прави, но от това следва, че няма защо да ползвам посредник Букинг, а направо да търся хотела.

по принцип е най-лесно са звънне на хотела и да се направи резервация
след двайстия път става досадно
дали ще ги изреждате един по един, докато намерите места, къде ще ги търсите (малките хотели нямат сайтове, затова ползват букинг) вие си решавате

# 21
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Аз пък резервирах хотел с плащане на място. Всичко беше наред, докато не се върнах и видях, че резервацията ми е анулирана. Сега не си получавам кредит точките за уизеър. Писах на букинг, искаха ми номер на резервация и разни др. , след това отговор нямам мина 1,5 месец.

# 22
  • Мнения: 4 322
От хотела ви пишат, че не сте дошли, за да не плащат комисионна на букинг. После ясно, че щом за тях не сте били, няма точки.
Според мен не си струват разправията.

# 23
  • Мнения: 9
Може ли да ми помогнете. Имам дадена къща в Букинг. Как мога да избера плащането да е на място, а не по банков път.

# 24
  • Мнения: 581
Как не съм видяла във форума колко хора са предупреждавали за проблеми с букинг?!
И аз “изгорях”. Никога вече не бих се доверила на букинг.

# 25
  • Мнения: 19 482
Може ли да ми помогнете. Имам дадена къща в Букинг. Как мога да избера плащането да е на място, а не по банков път.
Това съм го срещала като изискване на отдаващия под наем, така е зададено плащането, при пристигане на място. Трябва да питате този представител на букинг, с когото контактувате при сключване на договора с тях.

Общи условия

Активация на акаунт