🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 12 (Тема #2)

  • 43 511
  • 762
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 072
Вие ли сте я "кръстили" Банда или така се представя?

# 16
  • Мнения: 11 566
Така се представя, артистичен псевдоним, ко да прайш.
Ясен ли беше участвал и преди, когато детето му помагаше, имам такъв спомен, или беше бившата му?

# 17
  • Мнения: X
Андреа(!)Банда Банда!!!
Направо да ги настани в тоалетната на На кафе,и без това всичките,барабар с предаването са за там Simple Smile

# 18
  • Мнения: 36 469
Аз не я бях чувала до преди няколко месеца; реших, че това е някаква екзотична фамилия ...
Уф, не харесвам ководещите на Гала, а от известно време все по-малко харесвам и нея... Представям си каква ще е изненадата - сигурно отнякъде ще се появи Патрашкова да забавлява гостите... Или Юлиан ще им дръпне една ария...

Ваня Щерева ме плаши; нищо в нея не ми харесва. Поне това, което съм виждала в медиите (външен вид, поведение, творчество). За дъщеря й не знам нищо, обаче. Спомням си, че в едно предаване се говореше за тези кавъри на чалга хитове, но не съм ги търсила да ги чуя, тъй като не се интересувам много от такива неща (т.е. от чалга хитовете - знам ги в общи линии, защото мои съученички и някои роднини навремето ги слушаха, но никога не съм си ги пускала за удоволствие).

# 19
  • Мнения: 9 865
Ами то и аз не си пускам чалга хитове за удоволствие, но кавърите са забавни, в съвсем друг стил са самите песни. Т.е., аз съм слушала само това на Ивана, както и други песни на МилКа, на мен ми харесва, изтрещяла е, но ми харесва. Слушала съм я и "на живо" като дрънкаше на китара по улиците. Simple Smile

Ясен помагаше на сегашната си жена (Гери Турийска) в един епизод, бившата му Йоана-Йоко или там както е текущо също е участвала (2-3 пъти), и едното им дете също и те са абонамент към Черешата.

# 20
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ами то и аз не си пускам чалга хитове за удоволствие, но кавърите са забавни, в съвсем друг стил са самите песни. Т.е., аз съм слушала само това на Ивана, както и други песни на МилКа, на мен ми харесва, изтрещяла е, но ми харесва. Слушала съм я и "на живо" като дрънкаше на китара по улиците. Simple Smile


И аз я харесвам. Шантава е, но в положителен смисъл. Цветна е.

https://www.bgonair.bg/sutreshen-blok/2018-08-28/dashteryata-na- … tipichno-na-ivana

Клипове: https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%BC%D0%B8%D0%BB% … D0%B5%D1%80%D1%82

Последна редакция: нд, 20 яну 2019, 15:10 от smileys

# 21
  • Мнения: X
Детето на Ясен, мисля че участваше в детската Черешка, заедно със сина на Десислава, дъщерята на Бони и дъщерята на Ива Екимомова.

# 22
  • Мнения: 9 174
До кога ще е чИрешата?

# 23
  • Мнения: 4 303
Тя не започва ли сега?

# 24
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Понеже говорехме за Банда-Банда:



С какво удоволствие и интерес гледа интервюираната Гери-Никол.

Последна редакция: пн, 21 яну 2019, 16:07 от smileys

# 25
  • Мнения: 36 469
Тази Гери Никол само я споменават по разни предавания... Някой ден ще взема да си пусна някоя нейна песен... Защо се е гримирала по модата от 90-те, не е ли младо момиче?

# 26
  • София
  • Мнения: 12 396
Банда, Банда никога не съм я гледала. Дъщерята на Ваня Щерева я помня само от Екс фактор, голяма лигла ми се стори. Не очаквам да сготвят добре, а по-скоро да претупат. Този Ясен си мисля, че може да готви. Кристина Димитрова ще я гледам с интерес. Последният индивид не го знам.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Последният индивид не го знам.
Иван Тенев,бившия съпруг на Кристина.

# 28
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Агент Тенев - първият български светски хроникьор - навремето беше по-известен от Кристина.

# 29
  • Мнения: 5 998
Тази седмица не са ми интересни, освен Кристина и агента другите не ги знам.

Тенев иначе голямо натъртване, че всеки ден е в кварталните магазини. Разбрахме и първия път като го каза.

Общи условия

Активация на акаунт