🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 12 (Тема #2)

  • 43 502
  • 762
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 24 276
По-крякащата.
Другата седмица ще е по-интересна

# 751
  • Мнения: 9 865
Кухнята на Мира ми хареса, най-вече, че е доста просторно. Останалият интериор - не, особено синьото, самият цвят ми създаваше усещане за дъното на басейн или аквариум. Тцъ. Иначе кухнята може да си струва 10к като нищо, зависи какви уреди (марка, екстри), самите мебели с какъв обков се правят (изтеглящи механизми, аксесоари), плотове, мивка, хубав смесител, има си доста неща, скоро правих и... мда, поразорих семейния бюджет.
Готви, личеше си още по анонса, че готви. Тематично вечерята не беше издържана много, най-вече заради глупавото пиле, но пък... няма изискване за тематичност. Мен ме подразни унищожаването на кутия чери или каквито бяха домати. Тези домати не са предназначени за това, за което тя реши да ги ползва, направо съсипия, и то остава точно само люспи.
Постара се да приготви всичко сама, беше уверена, сармите бих опитала с удоволствие, патладжана също. Не разбрах майонезата домашна ли беше... да ѝ пишем 10+. Wink
Макариев не искам изобщо да го коментирам, той там ли беше?!??

Другата седмица нещо хич не ми се видяха интересни участниците... но може да ме изнанадат.

# 752
  • Мнения: 28 391
Чудя се нарочно ли ги избират все брадати и то със страшни, ужасяващи бради.... #Crazy Sick

# 753
  • Мнения: 35 106
Не. То просто вече всички мъже са брадати

# 754
  • Мнения: 17 616
кой брадатко е другата седмица

# 755
  • Мнения: 28 391
Не. То просто вече всички мъже са брадати
Аз от моите познати нямам брадати.... Rolling Eyes
Не го знам кой е, но пак има ужасяваща брада, 45 годишни мъже се правят на 60 годишни дядовци.. Sick #Crazy

# 756
  • Мнения: 9 865
Иво Казасов да беше? Акага.

# 757
  • Мнения: 17 616
само Ботева брада признавам. сичко друго е мехмет

# 758
  • Варна
  • Мнения: 1 194
Тази Мира дали е живяла във Варна? Заприлича ми на една колежка от преди много години. Инак добре се справи. Заслужи си наградата.

# 759
  • София
  • Мнения: 1 621
И Кърнев, и Мира добре се представиха и си сготвиха добре нещата. И двамата заслужаваха наградата.
Дано участниците другата седмица да бъдат по-забавни.

# 760
  • Мнения: 36 424
На мен тези бради ми изглеждат като мода, на която всички ще се подиграват след 15-тина години. Както сега се подиграват на някои прически от миналото (мулет).

# 761
  • Мнения: 17 616
чичо манчо кво му трепери на тоя зомби флинтстоун. поне неква шега че сано има 38 точки можеше да пласира.

# 762

Общи условия

Активация на акаунт