Къде в Русе? - 11

  • 46 848
  • 768
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 383
Приятелят ми има 2 котки, като и двете ги е водил при Албейтар. Той е доволен от полученото внимание и грижите. Приятелка на майка ми е ветеринарна докторка и препоръчва клиниката на д-р Коджабашев (но до колкото знам, ако трябва да се пускат някакви изследвания или да се правят операции преносочват до Албейтар).

# 511
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Коджабашев, правил и операции на кучето ми. Доволна съм, Д-р Дулитъл (на улицата от полицията към Борисова, не кръговото, преди него, след цветята), също съм доволна, много са мили, там го водех като малък, но сега в родителите ми и на тях ом е по-удобен Коджабашев (в уличката,която идва от магазина на на Адидас, срещу у-ще Отец Паисий, към малкия парк.

# 512
# 513
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Благодаря на всички за отговорите!
В крайна сметка се спрях на д-р Коджабашев след много позитивни мнения.
Дано всичко да е наред!
Бъдете здрави!

# 514
  • Мнения: 2 352
Дулитъл или Коджабашев

# 515
  • Мнения: 1 327
здравейте, някой знае ли  къде мога да гравирам лазерно портфейл и как вървят цените на услугата?

# 516
  • Русе
  • Мнения: 5 347
lollytta за лазерно гравиране се сещам единствено за Дуков. Намира се в една пряка зад спирка Оборище.
Скоро не съм ги ползвала, но цените не бяха високи преди. Можеш да занесеш собствен файл на Corel draw. Гравират почти върху всичко.

# 517
  • Мнения: 2 352
И аз за там се сетих. Бяха гравирали запалка на моя приятелка.

# 518
  • Мнения: 130
Здравейте момичета .Предложете ми секция-качествена. От къде си купихте вашите?

# 519
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Нашата секция в апартамента е от Голд Аполо отпреди 12 г. Тогава нямаше голям избор на мебелни фирми. Не е правена по поръчка. Харесахме я в магазина им. Още си е здрава, като се има предвид, че 5 години и наематели имахме.
Всички останали стаи и тук, и в къщата на село са с мебели по поръчка от Макс Дизайн+.

# 520
  • Мнения: 2
Здравейте,
Моля да ми препоръчате добър ветеринар, който да е специалист по гризачи (става въпрос за болно морско свинче).

# 521
  • Мнения: 19
Здравейте. Къде да си направя европейска здравна карта?

# 522
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Здравейте. Къде да си направя европейска здравна карта?
ДСК. Важи една година. Имайте предвид, че в някои страни не я приемат и е добре да си направите застраховка.

# 523
  • Мнения: 4 206
Здравейте момичета .Предложете ми секция-качествена. От къде си купихте вашите?
Нашата хамстерка я водихме в Албейтар. Там имат специалист по гризачи, мисля д-р Дочева се казва.

# 524
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Може ли да ми дадете предложения откъде мога да си купя плат, за да си ушия възглавници за канапета от палети? Идея си нямам къде има магазини за платове, освен един на "Борисова", който е в близост до магазина на "Оргахим". Но дори и за там не съм сигурна дали продават такива платове. Влизала съм само веднъж преди години за плат за чаршаф.

Общи условия

Активация на акаунт