Къде в Русе? - 11

  • 46 906
  • 768
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 208
Къде се продават накрайници за прахосмукачки?
Трябва ми обикновен (четката), но тъй като прахосмукачката е стара и тръбата е по-тясна от новите, с универсален наконечник.

# 256
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Виждала съм преди в Техномаркет, че се продават четки и тръби отделно. Може според марката да потърсиш сервиз и евентуално от там да купиш.

# 257
  • Мнения: 4 208
Виждала съм преди в Техномаркет, че се продават четки и тръби отделно. Може според марката да потърсиш сервиз и евентуално от там да купиш.
Оф, Тайфун е на мама прахосмукачката от 19-и-балканската-война. Обаче работи перфектно и тя си е свикнала с нея. Само четка трябва да купя...

# 258
  • Мнения: 4 841
Виждала съм преди в Техномаркет, че се продават четки и тръби отделно. Може според марката да потърсиш сервиз и евентуално от там да купиш.
Оф, Тайфун е на мама прахосмукачката от 19-и-балканската-война. Обаче работи перфектно и тя си е свикнала с нея. Само четка трябва да купя...
Ще погледна из архива на баща ми, ако не е изхвърлял всичко. Не обещавам, но може и да стане чудо.

# 259
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Горе в Технополис има повече части за прахосмукачки.

Аз да питам - бански за тийнейджърка(12-13) г. откъде мога да купя? Снощи ходих в Ню йоркър, но там са за по-големи.

# 260
  • Мнения: 4 841
Лидълските с-ка няма ли да и станат?

# 261
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193


Аз да питам - бански за тийнейджърка(12-13) г. откъде мога да купя? Снощи ходих в Ню йоркър, но там са за по-големи.
https://www2.hm.com/bg_bg/deca/pazaruvane-po-vid-produkt/momiche … 8g-14/banski.html
В Мол Русе имаше голямо разнообразие поне до преди 2 сед.
При 'китайците' също може да провериш.

# 262
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Благодаря ви! За НМ се бях засилила снощи, но с мъж да тръгнеш...
А само долнища дали продават в детското на НМ? Дамски знам, че има, но май на втория етаж са само в комплект? Този басейн в нас "разказва играта" на долнищата.
Агнес, лидълските ще са и големи.

# 263
  • русе
  • Мнения: 643
За бански гледам че има и в Кауфланд, аз лично от там преди 2-3г си взех за мен без големи очаквания предвид и ниската му цена за тогава, но се оказа много удобен и издражлив. Още си го нося 😄




# 264
  • Мнения: 35 109
Виж в немския магазин. И само долнища имаше вчера

# 265
  • Мнения: 4 208
Бански от години купувам от Финес-а.
Понеже са производители имат номерация.
Обаче, ако трябва съвсем детски - не.

# 266
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Бански от години купувам от Финес-а.
Понеже са производители имат номерация.
Обаче, ако трябва съвсем детски - не.
Е, съвсем детски - не, за 45 килограмово дупе, но пък горе за без чашка Smile може и там да проверя, но съм сигурна, че откъм горнище ще е греда.

# 267
  • Мнения: 268
Виждали ли сте някъде участващ обект за чашите на Банкя? Освен едеа

# 268
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Виждали ли сте някъде участващ обект за чашите на Банкя? Освен едеа
В сайта на Банкя няма ли информация?
Аз така си набавих информация, когато имаше промоция на Ариана и на чипсовете Чио.

# 269
  • Мнения: 1 858
Здравейте, къде има аутлет за маркови дрехи, освен на Мария Луиза?

Общи условия

Активация на акаунт