Къде в Русе? - 11

  • 46 605
  • 768
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 387
Здравейте, в лаборатория Здраве, вземат ли кръв и урина на бебенца?

# 271
  • Мнения: 11 737
Кръв вземат във всяка лаборатория. В Здраве зад Общината са много внимателни, но урината си я вземаш и носиш ти. Това е трудното при бебетата. Пробвай с колектор от аптеката, но вземи няколко, че от първия път може да не успееш.

# 272
  • Мнения: 35 069
Много харесвам дамата, която работи в клона на рабораторията зад Общината. Препоръчвам. Урината си я носите вие, кръв вземат на място.

# 273
  • русе
  • Мнения: 642
А къде точно е тази клон на лабораторията зад Общината?

# 274
  • Мнения: 152
А къде точно е тази клон на лабораторията зад Общината?
В блока където е задният вход на общината( към цветята). Там се провеждат курсове за ученици на център динеста и офис на цептер май имаше.

# 275
  • русе
  • Мнения: 642
Благодаря, това не го знаех.

# 276
  • Мнения: 1 387
Благодаря на всички ще проверим тази зад общината 😊

# 277
  • Мнения: 1 890
Здравейте,
Бихте ли ме насочили към малко хотелче или къща за гости в близост до РУ "А.Кънчев". Става въпрос задочник, който търси къде да отседне по време на очните занимания.
Благодаря предварително!

# 278
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Здравейте,
Бихте ли ме насочили към малко хотелче или къща за гости в близост до РУ "А.Кънчев". Става въпрос задочник, който търси къде да отседне по време на очните занимания.
Благодаря предварително!


Съвем в близост до РУ.Често отсядат задочници от други градове за изпити или сесия.
http://www.millenniarooms.com/contacts/

# 279
  • Мнения: 1 890
Feeling, благодаря сърдечно!:hibiscus:

# 280
  • София
  • Мнения: 165
Здравейте, може ли да препоръчате заведение с добра кухня и сносни цени в Русе? И да позволяват да си внесем торта за рожден ден? Не държа на детски кътове, ще бъдем основно възрастен състав Simple Smile

# 281
  • Мнения: 371
Къде могат да ми сложат закопчалка на ученическа раница? Някъде, където поправят чанти може би-къде?

# 282
  • Русе
  • Мнения: 7 045
Къде могат да ми сложат закопчалка на ученическа раница? Някъде, където поправят чанти може би-къде?
Какво значи закопчалка? Аз сменях цип на раницата на сина ми в ателието с/у "Бистра и Галина". Добре се справиха.

# 283
  • Мнения: 371
Къде могат да ми сложат закопчалка на ученическа раница? Някъде, където поправят чанти може би-къде?
Какво значи закопчалка? Аз сменях цип на раницата на сина ми в ателието с/у "Бистра и Галина". Добре се справиха.
Не го обясних хубаво😆 Раницата е Херлиц, не с цип а със щракалка ...😂😂😂-както бяха едновремешните ученически чанти. Та това нещо искам да ми сменят някъде.
Сетих се за ателието, което споменаваш, ще питам там. Благодаря🤗

# 284
  • Мнения: 756
Здравейте, може ли да препоръчате заведение с добра кухня и сносни цени в Русе? И да позволяват да си внесем торта за рожден ден? Не държа на детски кътове, ще бъдем основно възрастен състав Simple Smile
Старият Русчук.

Общи условия

Активация на акаунт