Къде в Русе? - 11

  • 46 608
  • 768
  •   2
Отговори
# 330
  • Мнения: 6 408
До Кралска закуска има един аутлет с маркови дънки, ама за неслим вариант не знам.

# 331
  • Мнения: 62
Здравейте,някой знае ли къде в Русе се продава подложка за приготвяне на френски макарони?

# 332
  • Мнения: 81
Здравейте,има ли добър детски ендокринолог в Русе

# 333
  • Мнения: 11 783
Здравейте,има ли добър детски ендокринолог в Русе

Детските ендокринолози в цяла България са много малко, в Русе официално няма. Д-р Мариана Москова идва от Добрич 1-2 пъти месечно иначе си е русенка ама живее там Simple Smile. Преглежда в Медика обикновено уикенда, след предварително записване. С моето дете сме сега тази неделя при нея. Обадете се на регистратурата на Медика и ще ви дадът час.

# 334
  • Мнения: 81
Благодаря,ние сме на 7мес,нямам определен проблем,ние оперирахме яйчник с киста след раждането,мислех си че можем да си направим хорм.изсл. И да се консултираме с ендофкринолог, а вие?

# 335
  • Мнения: 11 783
Благодаря,ние сме на 7мес,нямам определен проблем,ние оперирахме яйчник с киста след раждането,мислех си че можем да си направим хорм.изсл. И да се консултираме с ендофкринолог, а вие?

Моят син е ученик, има проблем с щитовидната жлеза. Много е внимателна, отидете при нея.

# 336
  • Мнения: 81
Ок,много благодаря

# 337
  • Русе
  • Мнения: 7 045
Откъде, освен Хиполенд мога да купя образователна играчка за бебе 18+ месеца? Искам да е качествена, но пък и да не струва майка си и баща си, като например играчките на Фишър прайс

# 338
  • Мнения: 6 408
Джъмбо
Магазин Вълшебство

# 339
  • Мнения: 35 069
Не знам каква играчка си представяш , но аз лично от Оригинал и от магазина на комплекс Дунав съм много доволна. Особено в този на Дунав цените са добри и жената консултира спокойно и любезно.

# 340
  • Русе
  • Мнения: 7 045
Не знам каква играчка си представяш , но аз лично от Оригинал и от магазина на комплекс Дунав съм много доволна. Особено в този на Дунав цените са добри и жената консултира спокойно и любезно.
Нещо от този тип
Скрит текст:

# 341
  • Мнения: 11 783
Вътре в Евас имаше един голям магазин за играчки, скоро не съм минавала но сигурно е там  Thinking

# 342
  • Мнения: 35 069
Гледах едно много интересно, на магазина на Дунав. Направено като къщичка с 5 врати и всяка с различен ключ. И отвор с различна форма отгоре. Детето трябва да избере подходящия ключ за всяка врата. Съответно може и да избира подходящата форма, която да влезе във всяка врата. Подобно на показания от теб сортер. Ако моя не беше  голям щях да му го взема.

# 343
  • Мнения: 1 548
Гледах едно много интересно, на магазина на Дунав. Направено като къщичка с 5 врати и всяка с различен ключ. И отвор с различна форма отгоре. Детето трябва да избере подходящия ключ за всяка врата. Съответно може и да избира подходящата форма, която да влезе във всяка врата. Подобно на показания от теб сортер. Ако моя не беше  голям щях да му го взема.

Като цена как беше долу горе ?
Търся да закупя малко играчки за яслата на детето като сортери, колички, кукли на добра цена. Помагайте с идеи и магазини

# 344
  • Мнения: 35 069
Беше 17 лв.
Ако искаш евтини играчки- оригинал и Джъмбо.
Може да купиш магнитни цифри, животни от Оригинал. В Кауфланд има и дървени конструктори. В Кауфланд и Лидл пускат хубави играчки. Виж брошурата за другата седмица на Лидл. Виж и в Пепко какво се предлага

Общи условия

Активация на акаунт