Къде в Русе? - 11

  • 46 894
  • 768
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 77
Здравейте,има ли добър фризьорски салон в района на Кооп. пазар?

# 361
  • Мнения: 11 828
Здравейте,има ли добър фризьорски салон в района на Кооп. пазар?

Салон Ирен е на ул. „Цар Асен I-ви“ 13,тя е успоредна на Цар Освободител, пада се като район между спирката на Оборище и тази на пазара, не знам устройва ли те.

# 362
  • Мнения: 77
Здравейте,има ли добър фризьорски салон в района на Кооп. пазар?

Салон Ирен е на ул. „Цар Асен I-ви“ 13,тя е успоредна на Цар Освободител, пада се като район между спирката на Оборище и тази на пазара, не знам устройва ли те.
Благодаря! Ще отида да видя къде се намира.

# 363
  • Мнения: 10 256
А как работи тоя салон? Лятото като се прибирахме минах от там и беше затворено. После някой ми каза, че трябвало да ѝ се обадя да си взема час и тогава отваряла специално за който се е обадил. При Таня ходех от ученичка, после като емигрирахме, винаги като се приберем бях при нея. Но не знаех, че не е отворена посотянно и предното лято я изтървах.

# 364
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Здравейте,има ли добър фризьорски салон в района на Кооп. пазар?
Студио "Виолета". Точно на светофара, над кафе "Лондон".

# 365
  • Мнения: 11 828
А как работи тоя салон? Лятото като се прибирахме минах от там и беше затворено. После някой ми каза, че трябвало да ѝ се обадя да си взема час и тогава отваряла специално за който се е обадил. При Таня ходех от ученичка, после като емигрирахме, винаги като се приберем бях при нея. Но не знаех, че не е отворена посотянно и предното лято я изтървах.

Аз винаги си ходя с час,но не съм разбрала да не работи постоянно...мисля, че беше почнала само в понеделник да отваря на обяд.

# 366
  • Мнения: 1 141
Търся си добра маникюристка, която да работи с качествени материали, да предлага декорации и общо взето всичко за перфектен маникюр

Салон Галка 2, ул. Дондуков Корсаков
Казва се Мирела  маникюристката

# 367
  • Мнения: 765
Здравейте!
От къде да купя качествена юношеска пижама, тънко трико, по възможност с дълъг ръкав? До 30-35 лв, защото младежът все още расте и за следващият сезон ще му трябва нова Simple Smile Благодаря Simple Smile

# 368
  • Мнения: 4 207
Здравейте!
От къде да купя качествена юношеска пижама, тънко трико, по възможност с дълъг ръкав? До 30-35 лв, защото младежът все още расте и за следващият сезон ще му трябва нова Simple Smile Благодаря Simple Smile
Търговски комплекс Мария-Луиза срещу Макаронената.

# 369
  • Мнения: 11 828
Здравейте!
От къде да купя качествена юношеска пижама, тънко трико, по възможност с дълъг ръкав? До 30-35 лв, защото младежът все още расте и за следващият сезон ще му трябва нова Simple Smile Благодаря Simple Smile
Търговски комплекс Мария-Луиза срещу Макаронената.

Колко юношеско Simple Smile ? И аз там препоръчвам, но ако влиза в мъжка номерация, последното магазинче в посока Борисова има пижами на фирма Братя Гьокови, от тяхното качество съм най-доволна. Всички вкъщи сме с техни пижами с изключение на детето, че още не влиза тях.
Иначе най-първото магазинче идвайки от пазара е на ф.Браз имат много детски дрехи, бельо, пижами. В момента на детето вземам техни неща. От потници, долнища на анцунзи не мога да се оплача,  като качество пижамите точно чаак много не мога да ги похваля, до толкова, картинка тип ваденка след 2-3 пранета не става за нищо, не че ми е важна много, на едната пижама се отдели/закъса бието на ръкава, но за 10лв не мога да очаквам кой знае какво.

# 370
  • Мнения: 35 109
Зависи за колко голямо дете..аз купих на детето една от Лидл и една от Кауфланд. И двете ми харесват като материя

# 371
  • Русе
  • Мнения: 5 347
+1 за Лидълските пижами, но ги пускат от време на време. До ръст 164 см по спомен.
Тези на Гьокови 100% памук ли са?  Дамски имат ли или само мъжки?

# 372
  • Мнения: 765
Юношата е на 15 г, 173 см Simple Smile

# 373
  • Мнения: 11 828
Еее какъв юноша, той почти колкото моя мъж  Laughing

На Братя Гьокови са 100% памук и да има и дамски и мъжки, те и юношески имат съм виждала в сайта им, но на този магазин просто не зареждат.

# 374
  • Мнения: 4 207
Юношата е на 15 г, 173 см Simple Smile
Същите данни като моя, ама и ако е кльощав колкото моя - сложна работа става.
Което му е добре на дължина му е като чувал на ширина, което е добре на ширина идва 3/4 на дължина.

Общи условия

Активация на акаунт