Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 ян. 2019, 19:05 ч.

Надомна ,,реална,, работа

• 3 385
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте.Моля ,ако някой знае нещо за надомна работа,но да не е фалшива.Има много обяви,но всички са май от мошенници.Масово се пише за изпращане на пари и материали по Еконт,но нещо не ми звучи реално.Искам някой,който е изпробвал или е чул за ,,истинска,, надомна работа.Искам и имам нужда от допълнителен доход.От София съм и живея в Люлин.Може и за чистене на вход.Благодаря предварително!

# 1
  • София
Не мисля, че има реални обяви за нискоквалифицирана надомна работа. Виж, за висококвалифицирана, която може да се върши от дистанция, има чужди сайтове за фри лансъри. Трябва ти и сносно ниво на някакъв език, обаче - основно английски.

# 2
Разпитай познати в IT среди, понякога излизат добри неща, аз преди година "обучавах" изкуствен интелект на една фирма, други фирми предлагат набор на текст, или попълване на таблици. Не пускат обяви, повечето минават през познати на познати.

# 3
Да,ще опитам нещо такова освен.Благодаря ви!

# 4
Следете тук https://www.freelance.bg/rabota-v-internet.html, излизат всякакви обяви.
Ако не  е неудобно, кажете какво образование, професия и компетентности имате, за да се разбере какво търсите. Аз съм фрийлансър и работя от вкъщи. Доволна съм. Имам образование и компетентност, за които има търсене. Кажете своите.

ПП Пишете и към какви доходи се стремите. Има обяви и за хора без никаква квалификация, които просто да пускат обяви по форуми, да пишат разни мнения, за да се раздвижи форум и всевъзможни други. Заплащането обаче е малко. Колко свободно време за тази работа имате? Колко пари искате да изкарате, изобщо на какво ще се съгласите? Ако искате, пишете ми, ще Ви насоча.

Последна редакция: нд, 20 яну 2019, 21:27 от Ън

# 5
  • София
Също така често се търсят хора за качване на продукти в интернет магазини на български.
Виж "фрийленсъри" във Фейсбук.

# 6
Здравейте!Ън,какво бихте ми предложили за мен като човек без квалификация,и за мъжа ми,който владее на добро ниво испански и английски и както споменах е добър  компютърен специалист.Ще съм много благодарна за отговор.Поздрави!

# 7
Здравейте!Ън,какво бихте ми предложили за мен като човек без квалификация,и за мъжа ми,който владее на добро ниво испански и английски и както споменах е добър  компютърен специалист.Ще съм много благодарна за отговор.Поздрави!

За човек без квалификация ще трябва да видя какво се предлага, но ще са по-малко предложенията за работа от дома. За съпруга Ви сигурно ще има страшно много възможности. Може да работи като преводач с езиците и като програмист също. Търсят се много хора за отделни проекти, както и за поддържане на онлайн магазини. Зависи разбира се какво точно може да прави. Виждам, че непрекъснато търсят програмисти да изработят онлайн магазини, за отстраняване на разни проблеми в работещи вече онлайн магазини, за поддържането им и и какво ли не...
ПП А някаква професия, или някакво умение конкретно имате ли, което би се търсило? Украси, торти, плетене, шиене или каквото се сетите? Rolling Eyes Щото на поточна линия....за работа вкъщи просто не се сещам, вече не сглобяват химикалки...

# 8
Умея да шия гоблени,отдава ми се да пиша стихотворения и т.н.По професия съм машинописец и стенограф,но не го практикувам за съжаление.Отдава ми се да моделирам,сглобявам,да рисувам.

# 9
Умея да шия гоблени,отдава ми се да пиша стихотворения и т.н.По професия съм машинописец и стенограф,но не го практикувам за съжаление.Отдава ми се да моделирам,сглобявам,да рисувам.

Значи имате страхотни възможности!
-Можете да предложите да ушиете гоблен, който някой си избере
- Можете да предложите услугите си като стенограф, а също сигурно ще се справите с писане на компютър, набиране на текстове и други подобни.
- Много се търси да се нарисува шарж на някого за някой празник, като оригинален подарък. И аз исках, но цените направо бяха трепач. Laughing Предлага се и рисуване на портрет по снимка. Има интерес.
Предлагам Ви следното: влезте тук https://www.facebook.com/groups/FreelanceBulgaria/?ref=bookmarks и напишете един пост, с който да се представите, какви умения имате. След като се представите, напишете, че който иска да се възползва от уменията Ви, може да се обади. Ще Ви пишат хората, било като коментар, било като лично съобщение. Ще си намерите нещо. За съпруга -по същия начин. Той без ангажименти едва ли ще остане.
ПП сигурно хората ще искат да видят нещо Ваше. Ако имате изработени неща, снимайте и покажете. Simple Smile

# 10
Безкрайно много благодаря за информацията!

# 11
  • София
Здравейте,  имате ли представа, как се наемат художници за детски книжки? Имам худ. образование,  но нямам опит в рисуването за печатни издания. Говоря за ръчни рисунки. 

# 12
Здравейте,  имате ли представа, как се наемат художници за детски книжки? Имам худ. образование,  но нямам опит в рисуването за печатни издания. Говоря за ръчни рисунки. 

Ето как се наемат примерно https://www.freelance.bg/project-5063.html
Пробвайте се! Ако тук вече е намерен човек, ще излезе друго предложение.

# 13
  • София
Много фирми търсят хора за поддръжка на търговски сайтове - качване на описания на продукти и т.н.

# 14
Абе, компютърен специалист с чужди езици, на когото му се налага жена му, която нищо не разбира от компютри и езици, да му търси работа в интернет, някак не вдъхва доверие. Това са силни сфери за дистанционна работа - ако го биваше и имаше желание да работи, щеше да си е намерил работа сам, а нямаше да чака човек, който нищо не разбира от това и не може да каже с какво точно се занимава, да му търси работа. "Компютърен специалист" може изобщо да не е програмист, все едно да сложиш под общ знаменател зооинженер и хидроинженер.

Общи условия

Активация на акаунт