Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 ян. 2019, 19:05 ч.

Надомна ,,реална,, работа

• 8 608
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
Някой лепил ли  е надомно подаръчни торбички от обявите.Споделете мнение .

# 16
Някой лепил ли  е надомно подаръчни торбички от обявите.Споделете мнение .

От много време търся надомна работа Попаднах на един измамник казва се Иво давате му 15 лв изпраща ви  идиотски каталог ,после една жена от Бургас... просто няма такава надомна работа .Ако искате надомна работа има  за шиене или плетене не съм сигурна в Плевен имат си и офис

# 17
Хора, искат ли ви пари, мошеници са.
Как така ще ти иска пари? Ти ще му работиш, че ще му и плащаш отгоре Rolling Eyes
Ако го е страх, че ще му откраднеш материалите, да си намери начин как да се защити от евентуални кражби от тези, дето ще му работят.От какъв зор от работниците си ще събира пари? Бягайте далече от такива Naughty

# 18
Здравейте,понеже съм бременна в момента и имам повече свободно време искам да попитам някоя от вас има ли регистрация в сайта за Платените Анкети,MOBROG България и ако да,може ли да ме поканите за да мога да започна и аз да работя.Благодаря предварително

# 19
Здравейте! Не намерих актуална тема по въпроса. Та искам да попитам, някоя от вас занимава ли се с работа от вкъщи по интернет? Интересуват ме чуждестранните сайтове, от които чрез цъкания, въвеждане на кодове и такива неща, може да се изкарва допълнителен доход. Търся нещо проверено, тъй като всички сайтове, на които съм попадала изискват банкова сметка за превеждане на парите.

# 20
Здравейте! Не намерих актуална тема по въпроса. Та искам да попитам, някоя от вас занимава ли се с работа от вкъщи по интернет? Интересуват ме чуждестранните сайтове, от които чрез цъкания, въвеждане на кодове и такива неща, може да се изкарва допълнителен доход. Търся нещо проверено, тъй като всички сайтове, на които съм попадала изискват банкова сметка за превеждане на парите.

Здравейте, аз съм в същото положение, търся, но без успех. Но мога да кажа мнение относно сайтовете с кликания.. Няма нищо вярно! Печелят пари с ваша помощ, а вие си пълните устройството с вируси! Пробвах и с попълване на анкети.. Същата работа, за 1 месец имам право да тегля 30 цента през PayPal. Преди 2 месеца се свързах с хора, разлепили из целия град обяви за наддомна работа с някакви торбички,  казаха, че ще звъннат за обучение. В крайна сметка.. Обаждане не получавам Confused

# 21
За тези торбички съм чувала, че изискват да има изпратиш пари 30 40лв., за да изпратят материалите... Но материали, така и не получаваш.

# 22
  • София по рождение
Препоръчвам Ви да публикувате обявата си във фейсбук групата Фрийлансъри (Свободни професии).
Успех!

# 23
Здравейте.Моля ,ако някой знае нещо за надомна работа,но да не е фалшива.Има много обяви,но всички са май от мошенници.Масово се пише за изпращане на пари и материали по Еконт,но нещо не ми звучи реално.Искам някой,който е изпробвал или е чул за ,,истинска,, надомна работа.Искам и имам нужда от допълнителен доход.От София съм и живея в Люлин.Може и за чистене на вход.Благодаря предварително!
Свързана с каква дейност?

# 24
  • София
За шиенеи изработка на бижута - търсите в интернет и се свързвате с хората, които го правят. Някои от тях са си разширили производството и им трябват хора.
Иначе - работа с компютър има, ако владеете програмиране.

# 25
Здравейте,можете ли да ми кажете сайт в който плащат за писане на статия?Моля препоръчвайте ми само изпробвани неща!

# 26
Здравей! Аз цъкам в един сайт вече месец и малко. Както пишеше на 30-то число ми преведоха заработеното в Пейпал. Не е голяма сума, но нищо не съм правила, за да я спечеля.

# 27
Здравей! Аз цъкам в един сайт вече месец и малко. Както пишеше на 30-то число ми преведоха заработеното в Пейпал. Не е голяма сума, но нищо не съм правила, за да я спечеля.
Кой сайт?

# 28
Следете тук https://www.freelance.bg/rabota-v-internet.html, излизат всякакви обяви.
Ако не  е неудобно, кажете какво образование, професия и компетентности имате, за да се разбере какво търсите. Аз съм фрийлансър и работя от вкъщи. Доволна съм. Имам образование и компетентност, за които има търсене. Кажете своите.

ПП Пишете и към какви доходи се стремите. Има обяви и за хора без никаква квалификация, които просто да пускат обяви по форуми, да пишат разни мнения, за да се раздвижи форум и всевъзможни други. Заплащането обаче е малко. Колко свободно време за тази работа имате? Колко пари искате да изкарате, изобщо на какво ще се съгласите? Ако искате, пишете ми, ще Ви насоча.

Здравейте! Аз съм завършила бакалавър Бизнес информатика, в майчинство съм и имам доста свободно време! Дали ще може да се намери нещо с що годе високи доходи?

# 29
Здравейте,мили дами.Майка съм на едногодишно момиче,работи само баща й в момента.Аз получавам помощи от инивервал кредит,но парите започнат да не стигат.Той не е много по гледането на деца и няма вариант да работим и двамата.Започнах да се замислям за работа от вкъщи и исках да попитам дали някоя от вас е работила нещо такова и заслужава ли си.Разглеждам в сайтове,но ме е страх,че са измамници.Благодаря ви.

Общи условия

Активация на акаунт