Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Надомна ,,реална,, работа

• 14 866
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
Ани, кажи кои са всичките опции за плащане,за колко време направи тези 16$, на колко е минималното теглене и ти пусна ли вече за теглене, ако да преди колко време и платиха ли ти или очакваш плащане. Аз съм щракала до преди година-две такива сайтове и съм изкарвала някакви пари, имала съм плащания, но най-вече към  PayPal.

# 46
Здравейте,понеже съм бременна в момента и имам повече свободно време искам да попитам някоя от вас има ли регистрация в сайта за Платените Анкети,MOBROG България и ако да,може ли да ме поканите за да мога да започна и аз да работя.Благодаря предварително

Ако все още имате желание да попълвате тези анкети, пишете ми, аз мога да ви поканя.

# 47
Аз идвам с конкретно питане. Искам да напусна работа, за да се преместя в провинцията, но там работа няма. Има ли изобщо такова животно като работа от вкъщи за хора що-годе кадърни? В момента поддържам сайт на магазин - качвам продукти, променям цени, обработвам поръчките през него, правя товарителници, говоря с клиентите и прочие. Говоря и разбирам английски, колкото да проведа смислен разговор на общи теми. Иначе съм завършила славянска филология. Дайте идеи къде да търся и да търся ли изобщо такова животно.

# 48
Следете тук https://www.freelance.bg/rabota-v-internet.html, излизат всякакви обяви.
Ако не  е неудобно, кажете какво образование, професия и компетентности имате, за да се разбере какво търсите. Аз съм фрийлансър и работя от вкъщи. Доволна съм. Имам образование и компетентност, за които има търсене. Кажете своите.

ПП Пишете и към какви доходи се стремите. Има обяви и за хора без никаква квалификация, които просто да пускат обяви по форуми, да пишат разни мнения, за да се раздвижи форум и всевъзможни други. Заплащането обаче е малко. Колко свободно време за тази работа имате? Колко пари искате да изкарате, изобщо на какво ще се съгласите? Ако искате, пишете ми, ще Ви насоча.
Здравейте, аз също се интересувам за такъв тип работа, моля на лично съобщение да обсъдим нещата, ако е удобно?

# 49
Здравейте,
И мен "кризата" не ме подмина и съм без работа, на квартира и с куп сметки за плащане.
Търся си работа с компютър имам общи умения,  но нищо конкретно като спецификация. Моля ако някой има идея да предложи.

# 50
Здравейте, някой има ли опит с Online cash fiesta?

# 51
Търся си работа онлайн. Има ли нещо което наистина да се работи без лъжи,,? И ако да бихте ли ми препоръчали, нуждая се от тази работа

# 52
  • Пловдив
 Тук бях пуснал една тема за надомна работа. Към края ѝ предложих и друг вид творческа дейност - създаване на картини и продажбата им по Интернет.
http://spodeli.net/9/story-129519.html

# 53
  • София /Абсурдистан
Ще следя темата и аз.
Който изработва нещо, може да го продава свободно по и- нет.

# 54
И аз тук да следя.. Но май в България няма толкова работа от дома за хора, които нямат много знания.. Но все пак да се запиша. Наистина ако някой знае нещо ще е от полза на много хора!

# 55
  • Пловдив
 Може, също така, да напишете и каква надомна работа бихте желали /били склонни/ да извършвате. В 4 страници бяха дадени няколко предложения за типове работа от дома и явно има хора, които желаят и нещо различно от това.

Общи условия

Активация на акаунт