Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 ян. 2019, 19:05 ч.

Надомна ,,реална,, работа

• 9 611
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
Да е работила какво?

Последна редакция: вт, 14 яну 2020, 14:32 от Нервен_Хамстер

# 31
Що-годе високи доходи? Какво значи това на практика? за някои са 500 лева, за други 5 хиляди? Малко по-точно.
И още нещо: във фрилансърството изобщо не се интересува никой от диплома. Всеки пита: Какво можеш да правиш, можеш ли това, можеш ли онова?
Затова давайте по същество. Примерно бизнес информатика съм завършила и познавам еди кои си компютърни програми. Познавам на еди какво си ниво ексел или уърд и т.н. Щото дипломата е ала, бала.

# 32
  • София
Или Микроинвест.

Я да ви питам и тук - освен като pdf файл, как по друг начин мога да направя заключен текстов файл? Как да пращам текстове, така че да ги прочетат и да ми ги платят преди да ги ползват?

# 33
И на мен ми се ще да разбера тая шашма как става:money:

# 34
  • София
Друго, което ми хрумна, е да пращам част от текста преди да платят, после целия.

# 35
Друго, което ми хрумна, е да пращам част от текста преди да платят, после целия.

Да, правиш скрийншот на един абзац, гледай да е най-интересният от целия текст, и пращаш. Може, за гавра, ако наистина се съмняваш, че ти ползват материалите без заплащане, да отрежеш по 1-2 букви от текста вляво и вдясно на снимката.

# 36
  • София
Или Микроинвест.

Я да ви питам и тук - освен като pdf файл, как по друг начин мога да направя заключен текстов файл? Как да пращам текстове, така че да ги прочетат и да ми ги платят преди да ги ползват?
Принципно, както и да го пратиш (скриншот  да кажем), снимката на текста може да се прекара през някоя програмка от сорта на ABBY Fine Reader и без много усилия да го превърнат в редактируем текст. А винаги могат и на ръка да си го въведат.

# 37
Здравейте Blush
Някой може ли да сподели има ли близък или познат който работи от вкъщи и какво . Благодаря предварително Heart

# 38
Да, имам, ИТ специалисти хоум офис.. това в кръга на закачката Wink
Търсила съм нещо без квалификация, но не съм намерила. Тези с цъкането на кодчета не ми изглеждат ОК.

# 39
Здравейте! Не намерих актуална тема по въпроса. Та искам да попитам, някоя от вас занимава ли се с работа от вкъщи по интернет? Интересуват ме чуждестранните сайтове, от които чрез цъкания, въвеждане на кодове и такива неща, може да се изкарва допълнителен доход. Търся нещо проверено, тъй като всички сайтове, на които съм попадала изискват банкова сметка за превеждане на парите.
Здравей! Аз цъкам в един сайт вече месец и малко. Както пишеше на 30-то число ми преведоха заработеното в Пейпал. Не е голяма сума, но нищо не съм правила, за да я спечеля.
Милена, в кой сайт цъкате, дайте малко повече информация?

# 40
  • not found
Има ли някой , който да се занимава с Аквасорс да сподели опит и дали изобщо си заслужава Simple Smile

# 41
Здравейте! Не намерих актуална тема по въпроса. Та искам да попитам, някоя от вас занимава ли се с работа от вкъщи по интернет? Интересуват ме чуждестранните сайтове, от които чрез цъкания, въвеждане на кодове и такива неща, може да се изкарва допълнителен доход. Търся нещо проверено, тъй като всички сайтове, на които съм попадала изискват банкова сметка за превеждане на парите.
Здравей! Аз цъкам в един сайт вече месец и малко. Както пишеше на 30-то число ми преведоха заработеното в Пейпал. Не е голяма сума, но нищо не съм правила, за да я спечеля.
Милена, в кой сайт цъкате, дайте малко повече информация?
Оказа се еднократно..
Първия месец си взех парите и после край и зарязах

Общи условия

Активация на акаунт