Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Надомна ,,реална,, работа

• 21 355
  • 68
  •   1
Отговори
Здравейте.Моля ,ако някой знае нещо за надомна работа,но да не е фалшива.Има много обяви,но всички са май от мошенници.Масово се пише за изпращане на пари и материали по Еконт,но нещо не ми звучи реално.Искам някой,който е изпробвал или е чул за ,,истинска,, надомна работа.Искам и имам нужда от допълнителен доход.От София съм и живея в Люлин.Може и за чистене на вход.Благодаря предварително!

# 1
  • София
Не мисля, че има реални обяви за нискоквалифицирана надомна работа. Виж, за висококвалифицирана, която може да се върши от дистанция, има чужди сайтове за фри лансъри. Трябва ти и сносно ниво на някакъв език, обаче - основно английски.

# 2
Разпитай познати в IT среди, понякога излизат добри неща, аз преди година "обучавах" изкуствен интелект на една фирма, други фирми предлагат набор на текст, или попълване на таблици. Не пускат обяви, повечето минават през познати на познати.

# 3
Да,ще опитам нещо такова освен.Благодаря ви!

# 4
Следете тук https://www.freelance.bg/rabota-v-internet.html, излизат всякакви обяви.
Ако не  е неудобно, кажете какво образование, професия и компетентности имате, за да се разбере какво търсите. Аз съм фрийлансър и работя от вкъщи. Доволна съм. Имам образование и компетентност, за които има търсене. Кажете своите.

ПП Пишете и към какви доходи се стремите. Има обяви и за хора без никаква квалификация, които просто да пускат обяви по форуми, да пишат разни мнения, за да се раздвижи форум и всевъзможни други. Заплащането обаче е малко. Колко свободно време за тази работа имате? Колко пари искате да изкарате, изобщо на какво ще се съгласите? Ако искате, пишете ми, ще Ви насоча.

Последна редакция: нд, 20 яну 2019, 21:27 от Ън

# 5
  • София
Също така често се търсят хора за качване на продукти в интернет магазини на български.
Виж "фрийленсъри" във Фейсбук.

# 6
Здравейте!Ън,какво бихте ми предложили за мен като човек без квалификация,и за мъжа ми,който владее на добро ниво испански и английски и както споменах е добър  компютърен специалист.Ще съм много благодарна за отговор.Поздрави!

# 7
Здравейте!Ън,какво бихте ми предложили за мен като човек без квалификация,и за мъжа ми,който владее на добро ниво испански и английски и както споменах е добър  компютърен специалист.Ще съм много благодарна за отговор.Поздрави!

За човек без квалификация ще трябва да видя какво се предлага, но ще са по-малко предложенията за работа от дома. За съпруга Ви сигурно ще има страшно много възможности. Може да работи като преводач с езиците и като програмист също. Търсят се много хора за отделни проекти, както и за поддържане на онлайн магазини. Зависи разбира се какво точно може да прави. Виждам, че непрекъснато търсят програмисти да изработят онлайн магазини, за отстраняване на разни проблеми в работещи вече онлайн магазини, за поддържането им и и какво ли не...
ПП А някаква професия, или някакво умение конкретно имате ли, което би се търсило? Украси, торти, плетене, шиене или каквото се сетите? Rolling Eyes Щото на поточна линия....за работа вкъщи просто не се сещам, вече не сглобяват химикалки...

# 8
Умея да шия гоблени,отдава ми се да пиша стихотворения и т.н.По професия съм машинописец и стенограф,но не го практикувам за съжаление.Отдава ми се да моделирам,сглобявам,да рисувам.

# 9
Умея да шия гоблени,отдава ми се да пиша стихотворения и т.н.По професия съм машинописец и стенограф,но не го практикувам за съжаление.Отдава ми се да моделирам,сглобявам,да рисувам.

Значи имате страхотни възможности!
-Можете да предложите да ушиете гоблен, който някой си избере
- Можете да предложите услугите си като стенограф, а също сигурно ще се справите с писане на компютър, набиране на текстове и други подобни.
- Много се търси да се нарисува шарж на някого за някой празник, като оригинален подарък. И аз исках, но цените направо бяха трепач. Laughing Предлага се и рисуване на портрет по снимка. Има интерес.
Предлагам Ви следното: влезте тук https://www.facebook.com/groups/FreelanceBulgaria/?ref=bookmarks и напишете един пост, с който да се представите, какви умения имате. След като се представите, напишете, че който иска да се възползва от уменията Ви, може да се обади. Ще Ви пишат хората, било като коментар, било като лично съобщение. Ще си намерите нещо. За съпруга -по същия начин. Той без ангажименти едва ли ще остане.
ПП сигурно хората ще искат да видят нещо Ваше. Ако имате изработени неща, снимайте и покажете. Simple Smile

# 10
Безкрайно много благодаря за информацията!

# 11
  • София
Здравейте,  имате ли представа, как се наемат художници за детски книжки? Имам худ. образование,  но нямам опит в рисуването за печатни издания. Говоря за ръчни рисунки. 

# 12
Здравейте,  имате ли представа, как се наемат художници за детски книжки? Имам худ. образование,  но нямам опит в рисуването за печатни издания. Говоря за ръчни рисунки. 

Ето как се наемат примерно https://www.freelance.bg/project-5063.html
Пробвайте се! Ако тук вече е намерен човек, ще излезе друго предложение.

# 13
  • София
Много фирми търсят хора за поддръжка на търговски сайтове - качване на описания на продукти и т.н.

# 14
Абе, компютърен специалист с чужди езици, на когото му се налага жена му, която нищо не разбира от компютри и езици, да му търси работа в интернет, някак не вдъхва доверие. Това са силни сфери за дистанционна работа - ако го биваше и имаше желание да работи, щеше да си е намерил работа сам, а нямаше да чака човек, който нищо не разбира от това и не може да каже с какво точно се занимава, да му търси работа. "Компютърен специалист" може изобщо да не е програмист, все едно да сложиш под общ знаменател зооинженер и хидроинженер.

# 15
Някой лепил ли  е надомно подаръчни торбички от обявите.Споделете мнение .

# 16
Някой лепил ли  е надомно подаръчни торбички от обявите.Споделете мнение .

От много време търся надомна работа Попаднах на един измамник казва се Иво давате му 15 лв изпраща ви  идиотски каталог ,после една жена от Бургас... просто няма такава надомна работа .Ако искате надомна работа има  за шиене или плетене не съм сигурна в Плевен имат си и офис

# 17
Хора, искат ли ви пари, мошеници са.
Как така ще ти иска пари? Ти ще му работиш, че ще му и плащаш отгоре Rolling Eyes
Ако го е страх, че ще му откраднеш материалите, да си намери начин как да се защити от евентуални кражби от тези, дето ще му работят.От какъв зор от работниците си ще събира пари? Бягайте далече от такива Naughty

# 18
Здравейте,понеже съм бременна в момента и имам повече свободно време искам да попитам някоя от вас има ли регистрация в сайта за Платените Анкети,MOBROG България и ако да,може ли да ме поканите за да мога да започна и аз да работя.Благодаря предварително

# 19
Здравейте! Не намерих актуална тема по въпроса. Та искам да попитам, някоя от вас занимава ли се с работа от вкъщи по интернет? Интересуват ме чуждестранните сайтове, от които чрез цъкания, въвеждане на кодове и такива неща, може да се изкарва допълнителен доход. Търся нещо проверено, тъй като всички сайтове, на които съм попадала изискват банкова сметка за превеждане на парите.

# 20
Здравейте! Не намерих актуална тема по въпроса. Та искам да попитам, някоя от вас занимава ли се с работа от вкъщи по интернет? Интересуват ме чуждестранните сайтове, от които чрез цъкания, въвеждане на кодове и такива неща, може да се изкарва допълнителен доход. Търся нещо проверено, тъй като всички сайтове, на които съм попадала изискват банкова сметка за превеждане на парите.

Здравейте, аз съм в същото положение, търся, но без успех. Но мога да кажа мнение относно сайтовете с кликания.. Няма нищо вярно! Печелят пари с ваша помощ, а вие си пълните устройството с вируси! Пробвах и с попълване на анкети.. Същата работа, за 1 месец имам право да тегля 30 цента през PayPal. Преди 2 месеца се свързах с хора, разлепили из целия град обяви за наддомна работа с някакви торбички,  казаха, че ще звъннат за обучение. В крайна сметка.. Обаждане не получавам Confused

# 21
За тези торбички съм чувала, че изискват да има изпратиш пари 30 40лв., за да изпратят материалите... Но материали, така и не получаваш.

# 22
  • София по рождение
Препоръчвам Ви да публикувате обявата си във фейсбук групата Фрийлансъри (Свободни професии).
Успех!

# 23
Здравейте.Моля ,ако някой знае нещо за надомна работа,но да не е фалшива.Има много обяви,но всички са май от мошенници.Масово се пише за изпращане на пари и материали по Еконт,но нещо не ми звучи реално.Искам някой,който е изпробвал или е чул за ,,истинска,, надомна работа.Искам и имам нужда от допълнителен доход.От София съм и живея в Люлин.Може и за чистене на вход.Благодаря предварително!
Свързана с каква дейност?

# 24
  • София
За шиенеи изработка на бижута - търсите в интернет и се свързвате с хората, които го правят. Някои от тях са си разширили производството и им трябват хора.
Иначе - работа с компютър има, ако владеете програмиране.

# 25
Здравейте,можете ли да ми кажете сайт в който плащат за писане на статия?Моля препоръчвайте ми само изпробвани неща!

# 26
Здравей! Аз цъкам в един сайт вече месец и малко. Както пишеше на 30-то число ми преведоха заработеното в Пейпал. Не е голяма сума, но нищо не съм правила, за да я спечеля.

# 27
Здравей! Аз цъкам в един сайт вече месец и малко. Както пишеше на 30-то число ми преведоха заработеното в Пейпал. Не е голяма сума, но нищо не съм правила, за да я спечеля.
Кой сайт?

# 28
Следете тук https://www.freelance.bg/rabota-v-internet.html, излизат всякакви обяви.
Ако не  е неудобно, кажете какво образование, професия и компетентности имате, за да се разбере какво търсите. Аз съм фрийлансър и работя от вкъщи. Доволна съм. Имам образование и компетентност, за които има търсене. Кажете своите.

ПП Пишете и към какви доходи се стремите. Има обяви и за хора без никаква квалификация, които просто да пускат обяви по форуми, да пишат разни мнения, за да се раздвижи форум и всевъзможни други. Заплащането обаче е малко. Колко свободно време за тази работа имате? Колко пари искате да изкарате, изобщо на какво ще се съгласите? Ако искате, пишете ми, ще Ви насоча.

Здравейте! Аз съм завършила бакалавър Бизнес информатика, в майчинство съм и имам доста свободно време! Дали ще може да се намери нещо с що годе високи доходи?

# 29
Здравейте,мили дами.Майка съм на едногодишно момиче,работи само баща й в момента.Аз получавам помощи от инивервал кредит,но парите започнат да не стигат.Той не е много по гледането на деца и няма вариант да работим и двамата.Започнах да се замислям за работа от вкъщи и исках да попитам дали някоя от вас е работила нещо такова и заслужава ли си.Разглеждам в сайтове,но ме е страх,че са измамници.Благодаря ви.

# 30
Да е работила какво?

Последна редакция: вт, 14 яну 2020, 14:32 от Нервен_Хамстер

# 31
Що-годе високи доходи? Какво значи това на практика? за някои са 500 лева, за други 5 хиляди? Малко по-точно.
И още нещо: във фрилансърството изобщо не се интересува никой от диплома. Всеки пита: Какво можеш да правиш, можеш ли това, можеш ли онова?
Затова давайте по същество. Примерно бизнес информатика съм завършила и познавам еди кои си компютърни програми. Познавам на еди какво си ниво ексел или уърд и т.н. Щото дипломата е ала, бала.

# 32
  • София
Или Микроинвест.

Я да ви питам и тук - освен като pdf файл, как по друг начин мога да направя заключен текстов файл? Как да пращам текстове, така че да ги прочетат и да ми ги платят преди да ги ползват?

# 33
И на мен ми се ще да разбера тая шашма как става:money:

# 34
  • София
Друго, което ми хрумна, е да пращам част от текста преди да платят, после целия.

# 35
Друго, което ми хрумна, е да пращам част от текста преди да платят, после целия.

Да, правиш скрийншот на един абзац, гледай да е най-интересният от целия текст, и пращаш. Може, за гавра, ако наистина се съмняваш, че ти ползват материалите без заплащане, да отрежеш по 1-2 букви от текста вляво и вдясно на снимката.

# 36
  • София
Или Микроинвест.

Я да ви питам и тук - освен като pdf файл, как по друг начин мога да направя заключен текстов файл? Как да пращам текстове, така че да ги прочетат и да ми ги платят преди да ги ползват?
Принципно, както и да го пратиш (скриншот  да кажем), снимката на текста може да се прекара през някоя програмка от сорта на ABBY Fine Reader и без много усилия да го превърнат в редактируем текст. А винаги могат и на ръка да си го въведат.

# 37
Здравейте Blush
Някой може ли да сподели има ли близък или познат който работи от вкъщи и какво . Благодаря предварително Heart

# 38
Да, имам, ИТ специалисти хоум офис.. това в кръга на закачката Wink
Търсила съм нещо без квалификация, но не съм намерила. Тези с цъкането на кодчета не ми изглеждат ОК.

# 39
Милена, в кой сайт цъкате, дайте малко повече информация?

# 40
  • not found
Има ли някой , който да се занимава с Аквасорс да сподели опит и дали изобщо си заслужава Simple Smile

# 41
Милена, в кой сайт цъкате, дайте малко повече информация?
Оказа се еднократно..
Първия месец си взех парите и после край и зарязах

# 42
Здравейте,попаднах на този сайт - https://felmoney.xyz/
Въвеждат се 3 цифрени кодове, събрах 16.6 долара, и отдолу има опция за изплащане на парите,има няколко опции,включително и western union избираш държава,и въвеждаш имената си,според мен това е много странно,толкова лесно да се изкарват пари.Бихте ли споделили информация и опит.Благодаря.

# 43
Не вярвам в кликването на реклами и да се печелят пари.

# 44
Измама е това. И по новините го даваха този сайт или подобен. Проверявайте дали са скам или са реални,преди да си губите времето.

# 45
Ани, кажи кои са всичките опции за плащане,за колко време направи тези 16$, на колко е минималното теглене и ти пусна ли вече за теглене, ако да преди колко време и платиха ли ти или очакваш плащане. Аз съм щракала до преди година-две такива сайтове и съм изкарвала някакви пари, имала съм плащания, но най-вече към  PayPal.

# 46
Здравейте,понеже съм бременна в момента и имам повече свободно време искам да попитам някоя от вас има ли регистрация в сайта за Платените Анкети,MOBROG България и ако да,може ли да ме поканите за да мога да започна и аз да работя.Благодаря предварително

Ако все още имате желание да попълвате тези анкети, пишете ми, аз мога да ви поканя.

# 47
Аз идвам с конкретно питане. Искам да напусна работа, за да се преместя в провинцията, но там работа няма. Има ли изобщо такова животно като работа от вкъщи за хора що-годе кадърни? В момента поддържам сайт на магазин - качвам продукти, променям цени, обработвам поръчките през него, правя товарителници, говоря с клиентите и прочие. Говоря и разбирам английски, колкото да проведа смислен разговор на общи теми. Иначе съм завършила славянска филология. Дайте идеи къде да търся и да търся ли изобщо такова животно.

# 48

Здравейте, аз също се интересувам за такъв тип работа, моля на лично съобщение да обсъдим нещата, ако е удобно?

# 49
Здравейте,
И мен "кризата" не ме подмина и съм без работа, на квартира и с куп сметки за плащане.
Търся си работа с компютър имам общи умения,  но нищо конкретно като спецификация. Моля ако някой има идея да предложи.

# 50
Здравейте, някой има ли опит с Online cash fiesta?

# 51
Търся си работа онлайн. Има ли нещо което наистина да се работи без лъжи,,? И ако да бихте ли ми препоръчали, нуждая се от тази работа

# 52
  • Пловдив
 Тук бях пуснал една тема за надомна работа. Към края ѝ предложих и друг вид творческа дейност - създаване на картини и продажбата им по Интернет.
http://spodeli.net/9/story-129519.html

# 53
  • София /Абсурдистан
Ще следя темата и аз.
Който изработва нещо, може да го продава свободно по и- нет.

# 54
И аз тук да следя.. Но май в България няма толкова работа от дома за хора, които нямат много знания.. Но все пак да се запиша. Наистина ако някой знае нещо ще е от полза на много хора!

# 55
  • Пловдив
 Може, също така, да напишете и каква надомна работа бихте желали /били склонни/ да извършвате. В 4 страници бяха дадени няколко предложения за типове работа от дома и явно има хора, които желаят и нещо различно от това.

# 56
Тука няма кой да ни каже за надомна работа. Който си е намерил такава, всеки ще мълчи. Няма да иска да помогне на друг. Баща ми има една съседка на село и дъщеря й работи надомна работа като получава по 150 лв. на седмица ли или на месец, като работи по 1 час всеки ден. Той я пита какъв е този вид работа от вкъщи, но тя не иска изобщо да му каже.

# 57
  • Пловдив
Не съм съгласен. Simple Smile В темата вече имаше няколко изброени възможности за надомна работа. Аз също бях пускал примерни художествени творби, които всеки с малко вложено старание може да се научи да изпълнява вкъщи и да им търси купувачи.

И ключовото е самите търсещи надомна работа да заявят какви неща биха вършили, за да може да им бъде помогнато да намерят желаната длъжност.

# 58
Здравейте! Аз лично бих попълвала таблици, бих писала текстове. Бих рекламирала сайтове и бизнеси. Бих работила и нещо с ръцете си, ако не лепене на торбички то нещо подобно. Благодаря!

# 59
Здравейте! Аз лично бих попълвала таблици, бих писала текстове. Бих рекламирала сайтове и бизнеси. Бих работила и нещо с ръцете си, ако не лепене на торбички то нещо подобно. Благодаря!

Присъединявам се към това мнение. И аз търся някаква подобна надомна работа. Много съм добра в набирането на текст. Мога да се оправя горе-долу с английски език, като не го знам толкова добре, колкото бих желала.

От IT работи не разбирам. Също не искам ръчна работа като лепене на неща, сглобяване на различни компоненти, шиене и т.н.

# 60
Спешно!
Някой има ли опит с това:
https://alibabaprofitsystem.com

# 61
Когато един сайт изглежда все едно е правен от десетокласник, в него пише 120 пъти едно и също нещо, разредено с картинки с ужасно качество и десетки правописни грешки, и което ви приканва да си купите CD!!! за 30 лева, трябва ли въобще да питате дали това е истинско?

# 62
Здравейте, открих темата още през март, докато бяхме изпозатворени по домовете, но тогава така и не намерих време да се включа. Затова го правя сега.
Ще ви посоча няколко сайта, от които съм получавал пари - тоест, гарантирано плащат. И няколко, от които все още не съм, за тях не гарантирам, макар да ми изглеждат стабилни и сериозни.
Това не са сайтове за класическа работа. Гледате реклами, попълвате проучвания, кликате по разни безсмислени страници (които обаче са пълни също с реклами) и трупате пари. Когато съберете минималния праг за изплащане, теглите. Не очаквайте да печелите много. Реалните сайтове не плащат огромни суми. Но ако сте постоянни и имате свободното време за целта, ще можете да си докарвате по около 15-20 долара на месец от всеки от тези сайтове.

https://www.---spam324---/

Първият - Neobux, е американски сайт, всъщност доста известен. Аз съм регистриран там от три години, но не винаги имам време да го навестявам. Теглил съм няколко пъти - плащат. Всеки ден там се зарежда определено количество реклами, които - с кликане - гледате за определени секунди. Така трупате минимални сумички. Повече пари се трупат от раздел "проучвания" - от една анкета можете да вземете между 30 цента и 1 долар. Тъй като най-вероятно живеете в България и IP адресът ви е български, сайтът веднага ще ви разпознае и ще ви предлага проучвания само на български език. Много рядко може да се случи да ви се предложи проучване на английски или руски, ако този, който го е поръчал, изрично е указал, че желае проучването да е за целия свят, а не за отделна държава. Обикновено това са различни университети, които търсят универсално мнение по дадена тема, а не конкретно на хората в дадена държава.
Но България е бедна страна със затихващи функции, затова и проучванията, насочени към България, са твърде малко. Обикновено се появяват в късния следобед - към 17:00, а в петък - след 21:00. Има дни, в които няма да намерите нито едно. Това е малшансът да живееш в подобна обрулена страна.
Сайтът е изцяло на английски, затова съветът ми към тези, които не знаят езика, е да ползват браузър Гугъл Хром, който има вграден преводач.
Освен кликане върху реклами и проучвания, има и раздел "Игри" и Coins. В първия играете различни игри за 2 минути и получавате 0,001 долар за всяка изиграна игра. Както виждате, дори не е един цент, а неговата една десета, но сериозните сайтове се различават от измамните именно по това - не обещават огромни пари сега, веднага и за десет минути. Все пак игрите са забавни. Моята любима е "Маджон". В Coins има още различни възможности за печелене - проучвания, кликания, игри и др.
Парите можете да си получите през Paypal и още няколко други възможности. Мисля, че Paypal е най-добрият вариант, а и най-лесният за ползване. При това има възможност оттам пък да си препратите парите директно до вашата банкова сметка в България.

Вторият сайт е немски:

https://wad.ojooo.com/

и е на абсолютно същия принцип - реклами, проучвания и други различни възможности. Пак не обещавам баснословни суми, но около десетина - петнадесет долара месечно, ако сте постоянни, ще можете да си съберете. Там съм регистриран от около година и половина. Теглил съм парите си, които съм насъбирал - плащат.

Оттук-нататък следват сайтове, за които още не гарантирам нищо. В момента ги проучвам, още не съм заявявал теглене. От опит мога да кажа, че са вероятно сериозни, но със стопроцентова увереност ще мога да го потвърдя едва след първото теглене. Не всеки ден имам време да се включвам, затова и не съм събрал още нужната долна граница от сумата за теглене.

https://bap.cash/

Цъкате върху реклами, попълвате проучвания, сърфирате в уж безсмислени сайтове, които обаче показват реклами. Има една забавна задача - тя ви отвежда в страница за южнокорейска поп музика. Трябва да прещракате тази страница 40 пъти, за да получите заработката си. Опитвал съм всяка задача и бих могъл и по-подробно да обясня кое как става. Ако някой реши наистина да ползва тези сайтове и се затруднява в нещо, бих могъл в личен разговор да обясня, стига да съм свободен. Но, ако човек прочете указанията, би могъл да се справи и сам.

И накрая един полски сайт. Там гледате автореклами, посещавате социални мрежи, за да гледате не особено смислени клипове и да ги харесвате, пишете ревюта за продукти (макар че напоследък има изискване преди това да сте ги купили). Когато събера сума за теглене и я получа, ще се върна тук, за да съобщя дали сайтът е сериозен. Ето и неговия адрес:

https://www.zareklamy.com/

Поздрави и късмет!

Последна редакция: чт, 15 окт 2020, 06:42 от bubanka

# 63
Здравейте! Студентка съм първи курс, но поради голямата заетост в уни нямам възможност да започна присъствена работа. Моля за предложения за работа от вкъщи. Благодаря предварително!

# 64
Ами, щом сте заета в уни, кое ви кара да мислите, че от вкъщи ще можете да работите? Работата от вкъщи е точно като всяка друга - гоните изпълнение на задачи, работите понякога повече от 8 часа, защото поръчката е спешна.
А за да работите от вкъщи трябва да имате определени компетенции, които се търсят. Сега се търси правенето на клипчета за определени презентации. Трябва да работите с някои от най-търсените програми. Можете да изработвате онлайн магазини или да ги поддържате, това също се търси. Търсят и преводачи на специализирана литература. Ето тук какво се търси https://www.freelance.bg/freelance-projects.html

# 65
  • Пловдив
А работа от вкъщи за въвеждане на информация без значение дали на български или на латиница дали се предлага?

# 66
Здравейте. Не знам дали избрах подходящата категория,но все пак ще попитам. Има ли някой, който е попълвал анкети(проучвания) и е печелил реално някакви награди(парични суми или ваучери). Има хора,които казват,че са спечелили ,но и други,които казват,че е загуба на време или някаква измама. Моля всеки, който има мнение по въпроса да сподели. Благодаря!

# 67
  • Козлодуй
Регистрирала съм се в сайтове в които се попълват анкети, но за България малко анкети пускат освен това те са по реферална програма т.е. ако си последовател на накого и попълниш някоя анкета освен ти ще спечели и този на който си последовател някаква незначителна сума, но в този форум са забранени рефералните линкове Simple Smile Сумата която се печели е изключително малка и зависи колко анкети ще ти пуснат а те не са много Simple Smile

# 68
Здравейте. Не знам дали избрах подходящата категория,но все пак ще попитам. Има ли някой, който е попълвал анкети(проучвания) и е печелил реално някакви награди(парични суми или ваучери). Има хора,които казват,че са спечелили ,но и други,които казват,че е загуба на време или някаква измама. Моля всеки, който има мнение по въпроса да сподели. Благодаря!

Аз попълвам към няколко панела. Реално съм получавала и ваучери и пари от тях. Измама не е, по-скоро е загуба на време, самите анкети се попълват бързо, но пращат рядко и за да събереш точки за пари или ваучер отнема време, не можеш да разчиташ, че ще си докараш добри доходи от това.

Общи условия

Активация на акаунт