Ескапел

  • 28 161
  • 402
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 5 139
При положение, че й е дошъл днес?

# 301
  • Мнения: 206
Няма никакво значение! Пак може да е 'хванала'. При някой става от първия път, при други и от 100 пъти не става. Едни следят овулации, други не. Бремеността не е шега работа и ако наистина НЕ искате бебе в момента, трябва да проявите отговорност и да вземете необходимите мерки.

# 302
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Какъв Ескапел при дошла менструация...

# 303
  • Мнения: 5 139
Ако няма хормонален проблем не би трябвало да има как да забременее по време на М.
Освен ако, разбира се в момента не бърка имплатационно кървене или зацапване от нисък прогестерон с М.

# 304
  • Мнения: 19
Отрицателен тест. Отрицателен преглед. имаш цикъл. Трябва да се притесняваш само да не ти е лепнал инфекция.
На колко време е цикъла ти принципно? По календарче кога трябва да ти дойде? Има вероятност сега повече да се вглеждаш в пмс-са си и да забелязваш неща, които преди не си (ако смятам правилно)
na 24 mi idva

# 305
  • Мнения: 1
Здравейте може ли някой ако разбира да ми помогне,правих секс 1/2дни след като ми свърши цикъла,и за всеки случай пих ескапел след около 3/4 дни ми дойде пак вече седмица след 2рото идване много ме болят яйчниците и кръста дали е възможно хапчето да не е подеиствало?

# 306
  • Мнения: 40 885
Е, като е за всеки случай да беше пийнала няколко - три дена подред по едно хапче за по-сигурно... То Ескапелът нали замества другите мерки...

# 307
  • София
  • Мнения: 5 139
Здравейте може ли някой ако разбира да ми помогне,правих секс 1/2дни след като ми свърши цикъла,и за всеки случай пих ескапел след около 3/4 дни ми дойде пак вече седмица след 2рото идване много ме болят яйчниците и кръста дали е възможно хапчето да не е подеиствало?

След колко часа изпи хапчето? По-скоро става въпрос за разбъркани от "Ескапел" хормони, които ти причиняват симптомите + че може би има и доза самовнушение.

# 308
  • Мнения: 2
Здравейте тъй като с приятелят ми направихме малък гаф и на сутринта пих ЕСКАПЕЛЕ някъде на 10час ...
И мисълта ми е дали ще ми помогне това хапче против бременност и дали ще има ефект защото все още неми е дошла менструацията и се притеснявам много...

# 309
  • Мнения: 4 008
Хапчето има листовка, прочетете я. В нея е отговорено на 99% от въпросите, които 99% от пиещите хапчето задават тук.

# 310
  • Мнения: 2
Здравейте!
Пиша във връзка с Escapelle, преди 1 седмица на 03.08. ми свърши цикъла и на 05.08. с приятеля ми правихме с*кс с презерватив, но презервативът се скъса и следователно той свърши в мен. След това скочихме като попарени и си направих вагинален душ, а час след акта пих Ескапел, но на листовката пишеше, че е възможно да има зацапване, но зацапването го няма.
Въпросът ми е към жените, които са приемали това хапче - предотврати ли нежелана бременност и след колко време ви дойде цикъла, и колко време след хапчето сте направили рутинен тест за бременност?
Ще бъда благодарна на всеки един коментар, защото в момента съм в някакъв уникален стрес.

# 311
  • Sofia
  • Мнения: 5 934
Тест - около 12-14 дена след акта.

# 312
  • Мнения: 46 510
Не е задължително да има зацапване. При повечето жени няма такова.
Изчакай си датата. Ако няма менструация, тогава тест.

Аз съм пила при подобен случай само веднъж, много отдавна, аналог на Ескапела. Нямах никакво зацапване или разместване на датите. При някои жени обаче се получава такова, всичко е индивидуално. Може да се появи по-рано, може и да си е точно.

Не се притеснявай, реагирали сте навреме, всичко ще бъде наред.

# 313
  • Мнения: 257
Здравейте ,в късната нощ с приятеля ми правихме секс и той свърши в мен,а днес 12-13 часа по-късно изпих ескапеле . Беше 6ти ден /последен / от менструалният ми цикъл . През деня имаше много леко кръв ,а на вечеря вече беше свършил . Има ли за какво да се притеснявам според вас ?

# 314

Общи условия

Активация на акаунт