Господин Х и морето

  • 29 719
  • 323
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 036
Да, следващият петък е финал в двоен епизод според програмата на Нова.

# 271
  • Мнения: 11 558
Аз съм фен на триото майки- типичните клявки.
Да, и на директора.

# 272
  • Мнения: 11 505
На мен много ми харесва гардеробът на Алекс и всички чанти във филма. Пешо също ми  е любимец. Heart Eyes

# 273
  • София
  • Мнения: 9 557
И на мен ми харесва сериала. Свеж и неангажиращ, но наистина няма какво да се обсъжда. Всички хлапета са готини, трите майки също, които са същински квачки, много добре им се получават образите

# 274
  • Мнения: 36 196
И на мен ми харесва - всички се справят супер с ролите си!
Обаче много бързо ще свърши - такъв сюжет можеше да се проточи в много повече серии...
И аз мисля, както някой по-напред писа, че заради дължината се коментира трудно - действието е прекалено стегнато. Ако имаше локуми, както примерно в Скъпи наследници, щеше да има и повече материал за обсъждане))

# 275
  • Враца
  • Мнения: 2 574
Изпуснах последните 2-3 серии.
Къде да ги гледам ?

# 276
  • Мнения: 1 036
https://play.nova.bg/category/gospodin-x-i-moreto

При мен си вървят чудесно u в чужбина.

# 277
  • Sofia
  • Мнения: 26 193
Изгледах цяла само първа серия...другите по малко,разбрах горе долу замисъла....,но да питам...Нещо за двойника/оригинала,който загина разбра ли се,някакво разследване имаше ли?

# 278
  • Мнения: 36 196
Не. Сигурно още е в пропастта...

Гаджето му и един от учителите мислят, че е в Тибет (или някъде там).

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 1 150
Как попадна картината в кабинета на директора, че нещо не мога да си спомня?

# 280
  • Мнения: 2 714
Тази седмица щял да бъде финалът, а мислех, че ще е другата.

# 281
  • Мнения: 36 196
За картината - мисля, че нашият човек я скри в училището - в нещо като склад, а директорът я намери, хареса я и си я окачи. Но не помня вече, може и да греша.

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 1 150
Сега като го написа, май така си беше Smile

# 283
  • Мнения: 2 558
Точно така беше.

# 284
  • София
  • Мнения: 736
Чудесно си е сериалчето, добро комедийно изпълнение на повечето от актьорите, а директорът прави най-яката и забавна роля! Много ми е красива и досега напълно непознатата ми Станислава Николова-Катя. Ина Добрева обаче много дървено го раздава, сякаш без кастинг са я включили...

Общи условия

Активация на акаунт