Имам проблем с приятелката ми

  • 5 015
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Ако това е вярно, сигнализирайте веднага в  полицията! Незабавно. Тя има ли функциониращ мобилен телефон или е изключен?

# 16
  • Мнения: 3 622
Ми то башта и е кмет като идът полицаи кво ште направят те са секи ден заедно
Младежо, ти имаш ли завършен поне 8-ми клас? Ако аз имах дъщеря, щях да я окова с вериги, но няма да я дам на теб.

# 17
  • Мнения: 1 902
Ми то башта и е кмет като идът полицаи кво ште направят те са секи ден заедно
От кое село си?

# 18
  • Мнения: 11 444
Ми то башта и е кмет като идът полицаи кво ште направят те са секи ден заедно
Иване, млад си, човече. Може ли толкова неграмотно да пишеш?!
башта - пише се "баща"
идЪт-  "идат"
ште - ще
........
Изречението ти трябва да изглежда така:
" Ми то баща ѝ е кмет. Като идат полицаи, какво ще направят? Те са всеки ден заедно."

Погледни си предишните постове. Направо първокласник пише по-вярно. На училище ходил ли си? Не искам да те обиждам, но вземи се стегни и се ограмоти малко. Чети книги. Млад човек си.
Не мислиш ли, че родителите ѝ може да не те харесват именно заради ниското ниво на образованост?!

# 19
  • Мнения: 518
 Как на 20г искат да я женят? Ок,българи сте,ама от ромски произход ли? Каква е тая простотия ще я заключат у тях. Не е сериозно просто. Че те селските къщи не са 8 етажен блок. Да избяга! Колко съм скачала от прозореца на къщата на село... Явно тя самата не се дърпа много много,може да те лъже че я заключват. Обади се на 112 ако е вярно. Кажи,че става въпрос за дъщерята на кмета. Ако не направят нищо,иди в областния град в полицията. Обяснявайки какво се е случило,че имаш подаден сигнал,но не предприемат нищо.

# 20
  • Мнения: 15 223
Как на 20г искат да я женят? Ок,българи сте,ама от ромски произход ли? Каква е тая простотия ще я заключат у тях. Не е сериозно просто. Че те селските къщи не са 8 етажен блок. Да избяга! Колко съм скачала от прозореца на къщата на село... Явно тя самата не се дърпа много много,може да те лъже че я заключват. Обади се на 112 ако е вярно. Кажи,че става въпрос за дъщерята на кмета. Ако не направят нищо,иди в областния град в полицията. Обяснявайки какво се е случило,че имаш подаден сигнал,но не предприемат нищо.

Това е малко рисковано, защото може да се окаже, че момичето не е точно "заключено" от родителите си, а просто й е забранено да излиза с него и тя си спазва забраната. Другото е, че може и изобщо да няма такова нещо, като заключване, а момичето да си го е измислила и после автора на темата /който има отчайваща нужда от уроци по БЕЛ/ да се окаже виновен. Да не говорим колко неприятности може да има той, а и цялото му семейство след това заради това, че се е забъркал с кметската дъщеря и се е опитал да създаде неприятности на кмета.
Към автора - аз не бих се забърквала в подобни неприятности. Едва ли това е единственото момиче във вашето населено място, че да се налага да се правиш на герой.

# 21
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 408
Гледай ти, на какви места имало интернет - първата ми мисъл Grinning

Не мисля, че някой тук може да даде адекватен съвет, защото нямаме грам опит с такива истории.

Мога само да предположа, че историята със заключването не е вярна - тоест автора само си мисли така, а е нещо друго (да не давам предположения)

Ако ли е сигурен, че има човек, който е заключен против волята си и този човек иска да излезе - да отиде до най-близкия град и да докара полиция.

# 22
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Имам проблем с приятелката ми родителите и не са съгласни да е с мен имаше друга 6годишна връзка но я раЗвали за да е с мен но родителите и искат да е с него и след като разбрахха за нас и я заключиха у тях и не я пускат да си тръгне дайте съвет какво да правя ние наистина искама да сме заедно обичаме се много
Разбий вратата и я открадни.

# 23
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Не наливай масло в огъня! Joy

# 24
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Е що.Рицаря на бял кон отива да спаси принцесата заключена в кулата.Всички после заживяли дълго и щастливо.

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 474
 Ти сигурен ли си,че е заключена против волята си?Да не е тактичен начин да те разкара?Уж тати не дава.

# 26
  • Мнения: 45
Трябва ти сериозно ограмотяване
човек,а не жена и деца.

Общи условия

Активация на акаунт