След края

  • 5 494
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Човека съжалява,че не е могъл да ме оцени и си дава сметка ,чак сега какво съм правила за него и аз не заслужавам да страдам.
Глупости. Съжалява себе си, че си е загубил рахата. Опитва се да те манипулира, ама очевидно не е особено умен та го прави дебелашки.
С такива тъпанари никакви отношения не се поддържат камо ли приятелски. Зарязваш го без да му даваш възможност да ти досажда щото явно те познава и пробва начини да си му под ръка.
Такива хора винаги си оставят ако може една вратичка отворена и след известно време пак се появяват и старата песен на нов глас...Та така няколко пъти и доста като мен по този начин си губят времето. Не мисля,че дори заслужава да го уважавам поддържайки добра комуникация ,защото такива хора освен,че не ценят се подиграват ,манипулират и го играят жертви и накрая като си отвориш очите съжаляват ...

# 16
  • София
  • Мнения: 17 775
Ама ти сама си написала всичко.
Значи знаеш как да постъпиш Simple Smile

# 17
  • Мнения: 488
Нищо не е оценил ,търси начин да върне старото положение ,което му е изгодно . Ако това се случи ще се промени веднага и ще започне да се държи с теб по стария начин . Направи си услуга и прекъсна контактите ви ,ако е невъзможно ги сведи до минималните необходими .

# 18
  • Мнения: X
Здравейте темата и въпросите са доста дълги,но ще се опитам колкото може по сбито да го напиша.Като цяло главния въпрос след едни отношения връзка  запазвате ли приятелски отншения или просто някакъв добър контакт и лесно ли ви е? Или предпочитате да затворите книгата и кой от където е без контакт с човека.Зависи и от ситуацията в моя случай ,когато се разочароваш и си търпял прекалено дълго и не си видял нищо хубаво ,а напротив лошо и в един момент се осъзнаваш ,обаче човека от среща иска да по  поддържате добри нормални отношения... на кратко колкото мога (без хулене ако може) Близо две години един човек който е в затруднено положение финансово и всякъкво и от самото начало до края си до него всячески подкрепа,упора,всеотдайност,грижа,разбирателство и плътно в добро и лошо до гърба му и всичко каквото се сетите,но не получаваш нищо от това ,което даваш и тук вината е моя.Дори и финансово бях в помощ защото просто съм такъв добър и жалустив човек,но всеки изминал ден започнах да се осъзнавам какво съм получавала аз нищо! И коя съм аз...Обратно на това да получаваш лошо убиди,упреци,нерви ,нападки нищо мило ,дори как си да не се интересува ,гледайки си само него и до последно се доказваш и раздаваш и накрая се осъзнах,че не заслужава и не си струва и че съм използвана.Човека съжалява,че не е могъл да ме оцени и си дава сметка ,чак сега какво съм правила за него и аз не заслужавам да страдам.Въпроса ми е като се разочаровате или ви наранят затваряте ли книгата и приключвате ли контакт на цяло или поддържате приятелски добри отношения,което е доста трудно в случай,че не си видял нищо хубаво и си не оценен.
Не, не поддържам добри отношения с хора, които са ме наранявали.
Оставам нещата на "Здравей-здрасти!", когато/ако се видим и до там.

И един съвет:наблегни на граматика и правопис, ще ти трябват.

# 19
  • Мнения: 226
На този човек не му пука за теб, ама грам. Иска да си гарантира, че каквото и да се случи, ще има една отворена врата. Най-доброто, което можеш да направиш за себе си е да затвориш тази врата плътно.
И аз също ти препоръчвам да научиш, кои думи са с "о" и кои с "у".

# 20
  • Мнения: 360
Франсоаз* Много се извинявам, но не мога да се сдържа.. Вашата забележка за правопис и граматика ми се струва леко неуместна, при наличие на такава във вашия коментар Grinning Whatever.. нищо повече няма да кажа. Относно темата, въпрос на себеуважение дали ще оставяш токсични хора да продължават да те тровят.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 465
Другите дами, добре са те посъветвали!
Игнор му е майката! Дори и да те провокира, никакво внимание!

# 22
  • Мнения: 37
Опитай да приключиш с него като се виждате максимално рядко. След време ще се чудиш какво толкова си го мислила това. Отрежи му пътищата към теб и си наложи да не поддаваш. С времето ще става все по-лесно.

# 23
  • София
  • Мнения: 10 576
Затваряш книгата, заключваш стаята, излизаш от къщата и я запалваш!
Разбра ме, нали!

# 24
  • Мнения: 1 206
от личен опит ти казвам, че човек ако не те е оценил когато е трябвало, няма да те оцени никога. А дори и да го направи, момента е минал и заминал. Когато ти е натворил л*на на главата не заслужава приятелско отношение, какъвто и (видиш ли) духовен катарзис да е преживял. Пести си нервите, излишъци в живота не ти трябват!

# 25
  • Мнения: 1 770
"След края" идва ново начало! 😉
Има ли деца, няма как да приключите отношенията си. Няма ли деца, по твой избор.

# 26
  • Мнения: 261
Ако сте се разделили с обиди ?- няма връщане назад , но аз имах и случаи в които се разделихме съвсем нормално и сега се виждаме на по кафе САМО !!! със чисти приятелски отношения - но раздялата бе съвсем нормална без обиди . Сега и двамата  живеем с други хора но нищо по-вече от приятелство да се оплачем един друг Simple Smile  Има ли скандали -режи и хвърляй не поглеждай назад .

Общи условия

Активация на акаунт