Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 ян. 2019, 15:19 ч.

CRM платформа, фирма SHCR

• 6 042
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
Laughing Laughing Laughing "Върнаха ми парите." "нещо нередно има". Явно нещо не наред и са ви върнали парите. Трябвало е да не ги връщат ли?

# 121
На мен ми писаха да си изпратя договора и ще ми върнат парите, също така си направих електронен подпис, защото се разбрахме да се регистрирам в платформата с него...........всичко това се случи преди повече от 10 дни и днес ми звъняха от офис на Еконт в Стара Загора, че тази фирма не отговаря на позвънявания и казаха, че ще изчакат още три дни и ще ми върнат пратката обратно при мен..... просто нямам думи, търпение и нерви вече😡😡😡
Спирам да се занимавам с тях....

# 122
Пък и тези, дето казват, че работят, според мен са фейк, защото по принцип  човек, който работи и му върви всичко нормално, няма да седне и да коментира тук, също така ни най-малко би отворил тази страница. А бележките, дето снимат за получени пари, това сигурно са парите, които фирмата им превежда да мамят. Мен лично работата ми е ясна, защото чакам повече от един месец да ми пратят тази платформа и още по-ясно е, че щом досега не са я пратили, значи и за натам няма. Също така вече спряха да отговарят, когато им пиша съобщение, така, че ще им дам още няколко дни гратисен период и ще сигнализира, където трябва. Поне да кажат вече какво се случва за да знам аз какво да правя занапред, че имам и договор с тях, който ме ограничава в започването на друга работа и съм принуден да чакам.

# 123
Фирмата е изключително некоректна. В същата ситуация като колегата отгоре съм. Спряха да отговарят на съобщения, не е ясно какво става нито с парите, нито с договора. Има нужда от сигнализиране.

# 124
Точат някоя програма щом раздават договори, на трудов или граждански сте?

# 125
И аз май няма да си получа достъпа, къде да подам сигнал ?

Общи условия

Активация на акаунт