CRM платформа, фирма SHCR

  • 12 808
  • 210
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7
Няколко минути след коментара ми тук получих имейл че имам товарителница в офис на еконт където ще ми възстановят сумата ( а ми казаха че във вторник ще получа достъп до системата), но аз трябва да им върна договора и тогава ще си получа сумата. Казах им че в такъв случай те трябва да ми върнат този които е в тях с моя подпис, след което получих следващ емейл в които ми казват че се унищожават и ако искам мога да платя такса за прекратяване! :O Попитах каква е цената, направиха се че нещо не са ме разбрали и се стигна до там че мога да не го връщам и ако искам да ми изпратят запис със сумата по еконт. Ужжжж щеше да стане в рамките на деня, съгласих се и сега си чакам сумата. Просто думи нямам! Не питах защо ще ми връщат сумата, защото е ясна работата -ИЗМАМНИЦИ! И съм 1000% сигурна че сред коментиращите тук има някоя къртица където докладва всичко и се опитва да оправдае въпросната „фирма”. Чакам си парите, 45лв са но не е коректно!

# 91
  • Мнения: 19 687
Добре де, ако сте имали договор, защо изведнъж ще връщат сумата? Нали идеята е била да започнете работа? newsm78 Или Вие сте се отказали?

# 92
  • Мнения: 7
Не съм се отказвала,  дори преди няколко дни писах на господин какво става и кога ще имам достъп до платформата. Именно той ми каза вторник или сряда. И ето вчера получих имейл за възстановяване на сумата ☺

# 93
  • Мнения: 19 687
Луда работа ooooh! А попита ли защо изобщо връщат парите, при условие, че искаш да работиш

# 94
  • Мнения: 7
Луда работа ooooh! А попита ли защо изобщо връщат парите, при условие, че искаш да работиш

Какво да ги питам, след прочетеното тук е ясна работата!

# 95
  • Мнения: 19 687
Ами най-малкото са ти загубили нерви и време. Аз поне бих вдигнала врява и бих настоявала за отговор защо Blush Някъде трябва да е станала грешка. След като си била одобрена, имаш договор, пратила си пари, обещан ти е достъп... Изведнъж ново двайсет!

# 96
  • Мнения: 19
Вие ли поискахте да ви върнат парите?Как така изведнъж те ви изпращат email, че ще ви възстановят някаква сума,при положение,че имате договор и изчаквате да започнете работа?Тук нещо не се връзват нещата. Simple Smile

# 97
  • Мнения: 30
Получих плащане. Само с реклами не се изкарва нещо много, а очите ти стават на плачинки.

# 98
  • Мнения: 19 687
За какъв период от време? Добре е да скриеш и трите имена от снимката Hug

# 99
  • Мнения: 30
Не мисля, че съм единствената с тези имена.
На 20-ти получих достъп, на 28-ми пуснах изплащане.Имам още 7лв. в профила, но трябва да е кръгло число.

# 100
  • Мнения: 19 687
Значи не е лошо като допълнителен доход. Дано да продължат да плащат навреме Blush

# 101
  • Мнения: 7
Вие ли поискахте да ви върнат парите?Как така изведнъж те ви изпращат email, че ще ви възстановят някаква сума,при положение,че имате договор и изчаквате да започнете работа?Тук нещо не се връзват нещата. Simple Smile

Аз не съм искала, те ми мисаха че ще я върнат!

# 102
  • Мнения: 92
Аз проведох доста подробни разговори с тях, където ми разясняваха защо се бавят и тн. Това беше преди 5 дни, явно не ми се кефят вече и няма да работят с мен, Но не са ми го казали в прав текст Grinning. Ужас

# 103
  • Мнения: 19 687
А защо се бавят?

# 104
  • Мнения: 92
С две думи, преди са купували на хората сертификати, но после не влизали всички и те решили да ги карат те да си ги купят или ел. подпис иначе са на загуба. Имало 4 души които обработвали документите и то подред на кандидатстване, общо взети такива неща, все едно нямт ресурси. Казах им тогава да дават реални срокове и да не пишат гоупости зашото всеки нормален човек, ще се усъмни, че са скам..абее много обяснения и пак от 5 дни нищо. Но предполагам, че тъй като ги обвиних и нахраних, вероятно ще ме отрежат. Слава богу имам стабилна работа, с която си изкарвам прилични пари, но исках да видя какво е тва аджаба и дали сработва човек да си работи от тях и да си докарва средства. Общо взето неадекватности, тъй като на мен ми избълваха супер мн вътршно инфо, което хората няма как да знаят..не знам какво си представят и как я мислят, явно който ги изтърпи в крайна сметка може да припечели някой др лев...Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт