С какво ви дразнят свекървите - тема 105

  • 33 879
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 19 249
Моите са сгодени вече.Дал й е пръстен.В неделя ни съобщиха.Сега вече свекърва ли съм или не още?
Е, честито, кандидат-скрипя такава!
Дано младежът има късмет с избора и бъдат щастливи! Предполагам, имаш притеснения (и аз бих, предвид това къде живеете и други неща, които писа преди), но все пак ти си му майка, тя няма как да има същото отношение и грижи към него. Само може да го посъветваш да не бързат с децата, ей така, джъст ин кейс.  

# 691
  • Мнения: 884

Ето това нещо "Скрипя" ни посещава два пъти в нашия апартамент.Влиза през тераси,канали, умира много трудно и краката и са много твърди.Дращи като котка по ламината.

Ама тя много миличка тази нашите са далеч по-ужасни
Скрит текст:


Ами нещо такова беше не помня вече.Беше голям шок като я видях.Надигнах се в леглото,седнах и казвах нещо на ММ и като я видях как минава покрай главата му замлъкнах.После с чехла ли не я натиска, с ножа също ,на края двамата с баща му с дружни усилия я убиха като я разполовиха на две и все пак още си помръдваше след това Grinning Втория случай беше полазила на лицето на свекър ми Grinning

# 692
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Значи няма какво да се чудите, че свекървите се натрисат непоканени. С толкова много крака, никакъв проблем не е да се замъкне на което и да е място и далечните разстояние, вече не спасяват положението Joy

Креми, да им е честито! Нали си наясно, че той си решава и си има мотиви да го направи. Щом са отделно вече и са се решили на тази стъпка, ще се оправят. Със сигурност може на човек да му мине през ума, че е заради документите, но няма как са знае със сигурност. Така, че не се ядосвай, каквото, такова, ще си проличи

# 693
  • Мнения: X
Аййй, ако ми се падна такава снаха като на Креми, ще трябва да си прехапя езика.

# 694
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Е, Креми, честито! По американски обичай бащата на булката поема разноските по сватбата... С него сте се виждали веднъж по Скайп. Това момиче има ли майка?
Има майка, която не познаваме.Да, бащата съм го виждала 1 път за 3 мин на скайп.Това е.Аз не знам как са обичаите тук наистина.Другото което ни съобщиха, че искали да си вземат котка.Казах им да видят в приютите и като толкова искат да осиновят от там.Тъкмо да спасят 1 котенце.Само дето котките от там явно не са достойни за тях , тъй като били гледали и искали порода британка мисля беше която почва от 700$  казаха.
Мако, аз въобще не се ядосвам.Може да звУчи грубо, но не ми пука.Само здраве им желая.Другото сами да си го оправят.Дали ми харесва или не избора си е негов.Аз за мен съм си направила изводите и никой не може да ме убеди в обратното.Радвам се, че се махнаха пак колкото и грубо да звучи.Дали ще ядат хляб и сол пак не ме интересува.Те са семейство почти официално и ръка за ръка да си посрещат несгодите и хубавите моменти.Времето ще покаже какво ще става.

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 16:16 от Кремито

# 695
  • София
  • Мнения: 24 839
Гръцките са поне двойно по- големи от нашите.
Такава гонитба ѝ спретнаха мъжете, въоръжени с голямо парче мрамор за затискане, докато дамската част се бяхме покатерили на един диван........ Simple Smile

# 696
  • Мнения: 47 981
Креми, честито!
Това са хубави неща. Макар че сигурно те тревожат милион неща, не се настройвай, особено от тази тема Simple Smile Чудесно е, че са млади, здрави, нормални хора,  обичат се, ще се съберат, и могат да си позволят да обмислят 700 долара за котка Simple Smile
Хората какви проблеми имат Simple Smile

# 697
  • София
  • Мнения: 28 559
Ами... Тяхна работа, не са малки. Искат да купуват котка, да си купуват.

# 698
  • Мнения: 13 766
Да си купават каквото искат, стига да не търсят парите от вас Simple Smile
Девойчето почна ли работа? Търси ли въобще нещо или мисли така да си кара цял живот - у дома, в леглото с таблетчето и кафето под ръка Wink
Като съвсем се заженят, сигурно ще се запознаеш със сватовете.

# 699
  • София
  • Мнения: 28 559
Да си купават каквото искат, стига да не търсят парите от вас Simple Smile
Девойчето почна ли работа? Търси ли въобще нещо или мисли така да си кара цял живот - у дома, в леглото с таблетчето и кафето под ръка Wink
Като съвсем се заженят, сигурно ще се запознаеш със сватовете.
Това е нейна и на бъдещия ѝ мъж работа.

# 700
  • Мнения: 18 541
Честито на новата свекърва ,тръгнала  е нататък...Да си купуват  и котарак, стига да не ти го натресат да го отгрлеждаш, но пък щом е породисто може да се продаде отново, че е да се развъжда.То при теб куче, така че  няма да стане  и двете,дано се гонят.Ще се оправят ,от сега нататък не е твоя работа , само да са добре те интересува.

# 701
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Да си купават каквото искат, стига да не търсят парите от вас Simple Smile
Девойчето почна ли работа? Търси ли въобще нещо или мисли така да си кара цял живот - у дома, в леглото с таблетчето и кафето под ръка Wink
Като съвсем се заженят, сигурно ще се запознаеш със сватовете.

Мухаха Птицо .Рязко ми оправи настроението сутринта.Е сега не й знам графика кое е първо.Не, не работи.Кара си я така.Чака си мъжа  в единствения му  половин почивен ден да изперат и вземат сушилнята.Миналата събота му звъннах , щото трябваше да питам нещо и той вика отивам да мястя дрехите от пералнята в сушилнята.Въобще не го жаля , ама грам .Да не си мислите, че му съчуствам.Ние само с мъжа ми си ги коментираме иначе сме си сложили езика зад зъбите.Честитихме им и толкова.Не на 2 скоро и на 3 работи ще се наложи да ходи.Както казах избора си е негов.
Цитат
milenaka - Пристрастен# 69912 фев. 2019, 16:20 ч.
Цитат на: птица в вт, 12 фев 2019, 16:17
Да си купават каквото искат, стига да не търсят парите от вас Simple Smile
Девойчето почна ли работа? Търси ли въобще нещо или мисли така да си кара цял живот - у дома, в леглото с таблетчето и кафето под ръка Wink
Като съвсем се заженят, сигурно ще се запознаеш със сватовете.
Това е нейна и на бъдещия ѝ мъж работа.
Няма спор.Това си е тяхна работа и отговорност на мъжа й.Мен не ме интересува спи ли, пърди ли кво прави цял ден.Мъжа й да си й бере дерта.

# 702
  • Мнения: 3 542
Креми, а не се ли опасяваш, че като се оженят и вземе статут там, тя може да си бие камшика и да му разбие сърцето на момчето.

# 703
  • Мнения: 3 439
Засега не ми се е случвало да бъда подбутвана или да ми подбутват някоя за интересна геометрична фигура. Но знам случаи дори и от форума, например тираджията. А си измислям най-лошия сценарий, защото и аз като LittleCactus, съм видяла максимума от свекървата на майка ми. И съм предубедена. А моята е светица на нейния фон, само с майка ми се състезава. Но след време и това ми е смешно. Предния път като искахме да отидем, каза, че имало грипна епидемия, да не ходим. Логично прозвуча. Това вечерта, а на другия ден на обяд прикотка сина си да ходи за разни ревизии на бизнеса им. Имала си е план, ама лъже и с грипа се оправдава. Еми после и червени чушки само беше правила. Аз не обичам червени, тоест тя е знаела предварително. Следващите седмици местихме детето в собствена стая и не съм искала да развалям режим, който сега правя. Но тази събота ще ходим. Ще видим как ще се държи.

# 704
  • София
  • Мнения: 28 559
Креми, за човек, който не се интересува и почти не ги вижда, си доста добре осведомена.

Общи условия

Активация на акаунт