🎤 Гласът на България - сезон 6

  • 42 223
  • 848
  •   1
Отговори
# 60
  • DE
  • Мнения: 9 068
Страхотни импровизации правят треньорите в Х фактор UK Heart Eyes


Пък и пеенето им се отдава доста по-добре от на нашите. Дано и те се напънат малко, а не само да плещят глупости и да се правят на интересни с преиграване.
Миналата година ми харесаха общите им изпълнения, дано и тази спретнат нещичко.

# 61
  • Мнения: 550
Няма ли кой да каже на Графа да не се изпровиква тъй грозно през 2 минути: Йеаъх🤮🤮🤮

# 62
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тази простачка Камелия ми разваля удоволствието от гледането на формата.

# 63
  • София
  • Мнения: 12 361
На мен само Иван Лечев ми харесва. Другите от журито крещят и подскачат супер пренавито.

# 64
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 049
Страхотни импровизации правят треньорите в Х фактор UK Heart Eyes


Пък и пеенето им се отдава доста по-добре от на нашите. Дано и те се напънат малко, а не само да плещят глупости и да се правят на интересни с преиграване.
Миналата година ми харесаха общите им изпълнения, дано и тази спретнат нещичко.
Дженифър Хъдзън е страхотен ментор и напълно заслужено два пъти в годината се изявява в две различни държави.Доказа го и в есенният сезон на The Voice US с един 14 годишен участник,който вероятно,няма аналог не само в историята на формата в щатите,но може би и изобщо.Ако не се лъжа,Дженифър постави и началото на хореографията в изпълненията в The Voice именно с този участник.Така освен с част от регламента,сега вече и с хореография The Voice още повече ще заприличва на X фактор.

Последна редакция: пн, 04 мар 2019, 07:57 от alex_bg

# 65
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Камелия: "Много несигурни, когато останат по сами".

ГоУЕм Ентелект!

# 66
  • София
  • Мнения: 2 239
Камелия е голяма лигла. Как веднъж не се обърна без друг да се обърне.

# 67
  • София
  • Мнения: 12 361
Тази Яна не участваше ли в "Етажна собственост"?

# 68
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тази Яна не участваше ли в "Етажна собственост"?

Май, да. Чудех се къде съм я гледала.

# 69
  • DE
  • Мнения: 9 068
Трудно ме впечатлява американското няма аналог. Гледам предавания от цял свят, за мен най-добри са в UK(особено тази година) и Китай.

# 70
  • Мнения: 36 413
Здравейте, гледам предаването, но не ми е много интересно. Не знам дали ще продължа да го следя до края.
Тази актриса май съм я гледала преди години като водеща в едно предаване по кабелна телевизия... Но не съм сигурна дали е тя...

# 71
  • Мнения: 2 753
Актрисата имаше и епизодична роля в Откраднат живот.

# 72
  • Мнения: 2 050
Тази вечер никой не е УАУ. Пеят добре някои, но не ме погъделичкаха. Емоция нещо...

# 73
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Вениамин.

# 74
  • София
  • Мнения: 12 361
И аз се чудех дали не е участвал в Екс Фактор.

Общи условия

Активация на акаунт