Лайковете във форума

  • 9 119
  • 162
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 15 311
Лайковете под профила показват колко общо човека изобщо са харесали мненията му. Оценили като полезни, де. В смисъл, че един пост може да има повече от един палец. Пример - Може да има 10 поста и 100 харесвания общо на тези 10 поста.

А тези в статистиката на профила показват броя полезни мнения. Пример 10 поста - 10 оценки полезно. Там се брои един палец за всяко мнение, а не колко човека са оценили с полезно.

Не знам дали го обясних като хората. Дано се разбира.

# 151
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Мисля, че разминаването се дължи на това, че някои хора харесват дадено мнение, а след това, така да се каже, го отхаресват?
Статистиката отбелязва "трайните" харесвания, тоест тези, които са останали такива, а в профила се отбелязват всички?

# 152
  • Мнения: 15 311
Мисля, че разминаването се дължи на това, че някои хора харесват дадено мнение, а след това, така да се каже, го отхаресват?
Статистиката отбелязва "трайните" харесвания, тоест тези, които са останали такива, а в профила се отбелязват всички?
Не, не. Горе съм се опитала да обясня. Боряна също.

Ето, аз имам  1 939 поста и 5 996 харесвания общо от потребители, които са лайкнали постовете ми.

А полезните ми мнения в статистиката ми са 1483 от общо 1939 поста.




# 153
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Баси тъпото. И после някой ще оценява някого по брой харесани мнения. Ма много тъпо!

# 154
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Цитат
Не, не. Горе съм се опитала да обясня. Боряна също.
Да, благодаря, явно моята теория няма общо с действителността.

# 155
  • Другата България
  • Мнения: 37 215
Баси тъпото. И после някой ще оценява някого по брой харесани мнения. Ма много тъпо!
Определено е тъпо, ако е така.
Чак сега видях и аз това разминаване.

# 156
  • Мнения: 8 891
Не задълбахте ли твърде много?

# 157
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Е, темата е за лайковете във форума. За плетки ли да си говорим тук?

# 158
  • Другата България
  • Мнения: 37 215
Защо да сме задълбали? По темата сме.

# 159
  • Мнения: 1 941
Никакви статистики на полезни мнения не виждам аз в мобилната версия.
Ще взема да се мина и да се заговоря с някой не чак толкова "полезен" потребител 😱

# 160
  • Мнения: X
Брей! Какви опции имало, когато влезеш от компа.
То статистики, то смяна на имена, то дори последни коментири от потребител🤤Кое време си най-активен и още, и още 😲.Чак и приятели.
Изостанала съм и то много.   🤷‍♀️    ❤️

Последна редакция: чт, 07 фев 2019, 07:08 от Анонимен

# 161
  • Мнения: 2 981
На всяка страница на мобилната версия за телефоните на най-долния ред има линк към пълната версия за достъп до всички тези функции. Не е задължително да е от компютър, но ще си е мъка за телефоните с най-малки дисплеи.

# 162
  • Мнения: X
Вярно е, уаhoo, мерси!
Пробвала съм с настолната версия, но не е същото , а  мислих, че са едно и също - настолна и пълна версия 🤷‍♀️Убедена бях, че няма как да се случат нещата от телефона,пък то ставало. 😁

Общи условия

Активация на акаунт