Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 ян. 2019, 07:57 ч.

RYANAIR -14

• 11 869
  • 188
  •   3
Отговори
# 150
Как да си настроя ключалката на куфара?  Прецаках на детето една раница и сега не смея да пипна.
Темата не е ли за Ryanair? И какво значи "да си настроя ключалката"?

# 151
Предполагам има предвид кода на ключалката. По дефолт всички са с три нули. Иначе - само веднъж съм пътувала с чекиран багаж, сега през януари. Като видях от какво растояние и с каква сила мятат куфари и колички върху лентата, ключалката ми е вече най-малкия проблем. Вече ще опаковам вкъщи много добре с фолио, а количката ще я увия с наелон с въздущни мехурчета (ще я чекираме като багаж, защото ще пътуваме до Щатите, с 3 полета в посока)

# 152
Здравейте, защо вече няма полети от София до Пиза?

# 153
Защото, така е решила компанията. Явно не и е изгодно.

# 154
  • пловдив
Здравейте, купила съм билети за 5 човека от моят профил, полетът е на 19.02 на едното момиче и направиха тежка операция, днес е изписват от болницата и е невъзможно да лети. Искаме да се допитаме дали може да се възстанови сумата за билет заради сериозно заболяване, но аз ли трябва да пиша, понеже съм направила аз резервацията или може тя да си комуникира с тях?

# 155
Вие ще трябва. Приложете някакви медицински документи и ще възстановят сумата. Предполагам, че и Вие сте платила.

В случай на смърт или сериозно заболяване, което възпрепятства клиент да пътува, сумите по резервациите на съответния клиент и на придружители, пътуващи със същата резервация, могат да бъдат възстановени.

Ако е уместно, можем да променим датите на полетите, като ще отменим таксата за това, веднага щом ни бъде представено документно доказателство преди датата на пътуване.

Моля, кликнете тук, за да кандидатствате за възстановяване, можете да се свържете и с нашия кол център.
https://refundclaims.ryanair.com/?lg=EN

# 156
  • пловдив
Да аз съм платила и точно това си мислех и аз, че ще трябва аз да попълня този формуляр.
Да аз видях този формуляр, направо него да попълвам, без да говоря с тях в чата , нали?

# 157
  • пловдив
Здравейте, попълвам този формуляр с моето име и имейл от който съм закупила билетите и кандидатствам за възстановяване само на един билет от 5. Но не ми разрешава да го подам, защото имейла и потребителското име се различават от това име за което искам възстановяването. А момичето няма регистрация в райнер и не е купувала тя билетите . Какво да направя да сменя ли горе имената с нейните ?

# 158
Попълни формуляра с мейла, с който е направена резервацията и името на този, който няма да пътува. Нали и документите са с нейното име.

# 159
  • пловдив
Благодаря, справихме се

# 160
Благодаря, справихме се
Ще върнат паричките, нали?

# 161
  • пловдив
Благодаря, справихме се
Ще върнат паричките, нали?
не знаем още. Искат документите - епикриза и болничен да се преведат на английски. И сега , ако платим за превод и не се одобри ?

# 162
  • sf
На каква цена е билета?

# 163
  • пловдив
В двете посоки с багажа и запазените места е 162 лв.

# 164
  • Берлин
Ger4o1978, вероятността е над 70%. Превод може да се намери по 15  лв.на страница. Мисля,че ще си струва опитът.

Общи условия

Активация на акаунт