Отговори
# 15
  • Мнения: X
Първият категорично не при никакви условия. Държи те като резерва, в същото време се опитва да те контролира.
Втория сама ще го зарежеш след време.
Бих предложила да пробваш нещо по-смислено от гаджелъка и редовната смяна на спалния партньор, но от друга страна по-добре млада да се поочупиш и да те очука животът, че не е чак такова съкровище непременно да си в двойка. Веднъж разбереш ли го, ще правиш много по-добри избори на партньор. И по-нарядко 😁

# 16
  • Мнения: 779
Веднъж разбереш ли го, ще правиш много по-добри избори на партньор. И по-нарядко 😁

Абсолютно. Никога не съм го разбирала това поведение - винаги да си с гадже, сакън да не останеш малко сама. Във връзки се влиза с искрени чувства и с ясна мисъл, че партньора го харесваш и искаш, а не просто ей така - да си с някой. За няколко месеца 3 гаджета и то доколкото разбирам първо намираш следващото и после прекратяваш актуалната връзка. Как да не ти е объркано в главата? Емоционалните товари се преживяват, осмислят и оставят в миналото, иначе тормозиш и актуалния човек до теб. Представи си сега този човек, с които си как ще страда като се разделите, защото ти не си преживяла предишния, преди да се хванеш с него. Не си виновна, че не се получава между вас (все пак голямата любов е рядко, дори еднократно събитие в живота), а че понеже не искаш да се 'пуснеш от клона', образно казано, залъгваш сегашния си партньор, че може да се получи между вас. 

# 17
  • Мнения: 232
При първият е по-скоро наранено его и секс, ако питаш мен.
Отпиши го. Прясно ти е още. Ама след година няма и да се сещаш за него.
За сегашния ти приятел, абе не знам какво да ти кажа. Защо изобщо започваш нова връзка, без да си преживяла старата? Щом си с него, значи ти е се е харесал с нещо все пак. Сближи се повече с него. Споделяйте си. Правете много секс. А като забравиш изцяло предния, ще погледнеш на сегашния с други очи. Но не му обещавай нищо и не предприемай мерки за по-сериозни отношения, докато не забравиш предния, за да не разиграваш момчето.
Ако пък ще се чувстваш по-добре сама- остави го, за да си наредиш главата. Но му обясни за какво иде реч, а не просто да го заебеш и да се чуди човека с какво точно не ти е угодил.

# 18
  • Мнения: 9 685
Мисля, че ти самата не си наясно какво искаш и търсиш - гадже (все едно си на 16), партньор, т.нар. friends with benefits... като си го изясниш се опитай да разбереш какво търси той. Очевидно е, че и с двамата не сте на една и съща страница.

Общи условия

Активация на акаунт