Какво искат и очакват мъжете?

  • 26 326
  • 509
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: X
Тия традициЙ с бебе вкъщи стават много интересни хихи

С бебето е скука. По-интересно става с поотраснали деца, които нощес имат навика да тичат при мама, че им е страшно.

# 166
  • Мнения: 2 694
Не им е лесно на жените никак хахаха

# 167
  • Мнения: 18 530
Важното е да се отдадат на момента! Децата нека си тропат по вратата Simple Smile ТрадициЙ са това, японски.

# 168
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Защо го изгонихте, беее!

Сега кой ще ми обясни връзката между "постоянното експериментиране в леглото", до "менталното изживяване"?!

Няма да спекулирам, за да не задавам отговори, а и да не ме изтрият. Grinning

# 169
  • Мнения: 2 204
Какво не ви е ясно относно експериментирането в леглото Simple Smile

# 170
  • Мнения: X
Какво не ви е ясно относно експериментирането в леглото Simple Smile
Нищо не ни е ясно. Почвай от-до.

# 171
  • Мнения: 18 530
Аз за менталното и духовното искам да науча, другото не ми е интересно.

# 172
  • Мнения: X
Стига де, лапето е фен на японската култура - шунга, тенга и муцибуши. Ама в никой случай не бъркайте японска с азиатска, че в азиатската има още тайландски трански и корейски андрогини, а такива секс експерименти не са богоугодни 😁
Като сме заговорили за японски традиции, да препрочете малко за самураите.

# 173
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Аз за менталното и духовното искам да науча, другото не ми е интересно.

Туй го знаем сега. Чакай че най-после някой ще надигне завесата на ПОСТОЯННОТО експериментиране. Дано да нямам кошмари и да не е още по-лошо от това, което си представям.

Хайде, д-р Менгеле, започвай, слушаме. Simple Smile

# 174
  • Мнения: 3 542
И аз сядам на чина да се образовам, записки водя даже.

# 175
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Почват да ми свършват пуканките.

# 176
  • Мнения: 30 802
Начи, в мен по принцип дреме една строга господарка. Обаче не всеки иска баш такъв вид експерименти. Иначе имам списък, който бих приложила, в няколко категории на BDSM-a, като се започне с практиката servitude, а именно - "робе, зареди миялната" и "ошетай къщата, докато господарката е на шопинг".

# 177
  • София
  • Мнения: 31
Аз за менталното и духовното искам да науча, другото не ми е интересно.

Туй го знаем сега. Чакай че най-после някой ще надигне завесата на ПОСТОЯННОТО експериментиране. Дано да нямам кошмари и да не е още по-лошо от това, което си представям.

Хайде, д-р Менгеле, започвай, слушаме. Simple Smile
Няма да имаш чадо. Ще ти купя валидолче.

# 178
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Начи, в мен по принцип дреме една строга господарка. Обаче не всеки иска баш такъв вид експерименти. Иначе имам списък, който бих приложила, в няколко категории на BDSM-a, като се започне с практиката servitude, а именно - "робе, зареди миялната" и "ошетай къщата, докато господарката е на шопинг".

Мисля, че си идеална за господина със многото претенции. Sunglasses

# 179
  • София
  • Мнения: 31
Начи, в мен по принцип дреме една строга господарка. Обаче не всеки иска баш такъв вид експерименти. Иначе имам списък, който бих приложила, в няколко категории на BDSM-a, като се започне с практиката servitude, а именно - "робе, зареди миялната" и "ошетай къщата, докато господарката е на шопинг".

Мисля, че си идеална за господина със многото претенции. Sunglasses

Не става. Ще ме кара да домакинствам и ще ме ръси за пари за шопинг. Търси ми нещо друго

Общи условия

Активация на акаунт