Актриса на 12?!!

  • 2 495
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте! Имам дъщеря на 12 години,  която ми сподели,  че иска да започне да се занимава с актьорско майсторство! Виждам, че има голям потенциал! Иска след време да участва в някой сериал или филм, та търсим нещо сериозно...  А защо не направо някой кастинг за непрофесионални актьори...😝 От град Варна сме, с какво може да започнем като начало?

Последна редакция: чт, 24 яну 2019, 23:25 от Galq. 12345

# 1
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 421
Преди години в Младежкия дом имаше театрална школа, предполагам още има. Имах съученик, който репетираше там няколко години, после учи в НАТФиз и сега играе във Варненския театър, така че смятам, че добре подготвят.

Последна редакция: чт, 24 яну 2019, 20:41 от sisonka_

# 2
  • Мнения: 7
Преди години в Младежкия дом имаше театрална школа, предполагам още има. Имах съученик, който репетираше там няколко години, после учи в НАТФиС и сега играе във Варненския театър, така че смятам, че добре подготвят.
Благодаря,  ще погледа! 

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Галя, погледнете и ДЮТ "Златното ключе"http://www.odk-varna.com/изкуство/детско-юношески-театър-“златното-клю/
По друг повод познавам ръководителката Сия Папазова - безкрайно богата с културата си душа, която всеки трябва да срещне. Не съм наясно с детайлите по приема в състава, просто споделям защото аз наистина се изумявам всяко лято с някои от възрастните варненски актриси, това са най-интелигентните жени, които познавам, безкрайно млади пио дух макар и на възраст 70 и 80 +...

# 4
  • Мнения: 7
Галя, погледнете и ДЮТ "Златното ключе"http://www.odk-varna.com/изкуство/детско-юношески-театър-“златното-клю/
По друг повод познавам ръководителката Сия Папазова - безкрайно богата с културата си душа, която всеки трябва да срещне. Не съм наясно с детайлите по приема в състава, просто споделям защото аз наистина се изумявам всяко лято с някои от възрастните варненски актриси, това са най-интелигентните жени, които познавам, безкрайно млади пио дух макар и на възраст 70 и 80 +...
😊😊Благодаря Ви,  погледнах и "Златното ключе",  ще поговоря и с дъщеря ми и може да се обадя на жената 😃

Последна редакция: чт, 24 яну 2019, 22:05 от Galq. 12345

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Дано има начин детето да срещне такива хора като Сия Папазова. Ако девойката се увлича по изкуства, на 10 февруари във ФК ще бъде поредния безплатен концерт на ученици на музикалното училище. Също прекрасен начин деца да възпитават култура у деца Simple Smile

# 6
  • Мнения: 7
Дано има начин детето да срещне такива хора като Сия Папазова. Ако девойката се увлича по изкуства, на 10 февруари във ФК ще бъде поредния безплатен концерт на ученици на музикалното училище. Също прекрасен начин деца да възпитават култура у деца Simple Smile
Там сме😃 От много малка дъщеря ми е обичала да ходим на концерти,  театър,  кино...  Очаквах да иска да се занимава с изкуство и наистина се радвам,  че я вълнуват такива неща! Тя иска направо да започне в някой сериал или дори телевизионна реклама,  но се съмнявам,  че някоя агенция ще я вземе,  понеже няма все още никакъв опит...  Натъкнах се на "East Coast Casting agency", но не съм напълно убедена дали да я записвам на кастинг...  Сякаш ми се иска първо да посещава някаква школа и после да се занимава по професионално😉😁

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 523
Привет и от мен Simple Smile

Да споделя школата, в която работи един приятел. Още една опция. Избор да има.
http://jjfilmworks.com/school.html

Успех на малката!

# 8
  • Мнения: 7
Привет и от мен Simple Smile

Да споделя школата, в която работи един приятел. Още една опция. Избор да има.
http://jjfilmworks.com/school.html

Успех на малката!
Благодарим!  За сега сякаш вашият вариант най-допада и на мен и на дъщеря ми! 😊

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 523
Galq. 12345,

О, много се радвам! Съвсем случайно видях темичката и така. Надявам се да осътанете доволни и разбира се да ви е от полза!

# 10
  • Мнения: 225
Поздрави, че имате толкова амбициозно и талантливо дете.
Можете да я запишете на детски или младежки театър, за да свиква да играе. Паралелно с това я регистрирайте в кастинг агенции, за да разполагат с нейна снимка и данни и да я викат, когато се снимат реклами, сериали и т.н. Само не се хващайте на номерата на лъжливите агенции, които искат някакви пари, за да предлагат ангажименти. В нормалните няма такива неща.

# 11
  • Мнения: 7 006
Привет и от мен Simple Smile

Да споделя школата, в която работи един приятел. Още една опция. Избор да има.
http://jjfilmworks.com/school.html

Успех на малката!
Благодарим!  За сега сякаш вашият вариант най-допада и на мен и на дъщеря ми! 😊

Не бих им се доверила,като гледам колко са неграмотни..

 "При завършване на целя курс всеки курсист получава право да участва в група по киноактьорско майсторство за напреднали, където всеки курсист има възможност да получи предложение за участие в игрални филми на чуждестранни и български продукции"

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 108
В тази школа няма актьори, видях инженери и продуценти. Актьорско майсторство не виждам кой би могъл да предаде. Всъщност аз говоря за театър, а школата е за работа пред камера.

# 13
  • Мнения: 7
Поздрави, че имате толкова амбициозно и талантливо дете.
Можете да я запишете на детски или младежки театър, за да свиква да играе. Паралелно с това я регистрирайте в кастинг агенции, за да разполагат с нейна снимка и данни и да я викат, когато се снимат реклами, сериали и т.н. Само не се хващайте на номерата на лъжливите агенции, които искат някакви пари, за да предлагат ангажименти. В нормалните няма такива неща.
Благодаря Ви!  Записах я на кастинг в "East Coast Casting agency'.  Казаха,  че ако има подходящ проект ще се обадят...  Ако знаете и други агенции,  ще съм благодарна да ги споделите😃

Общи условия

Активация на акаунт