Отговори
# 150
  • Мнения: 2 571
Това нещо не съм го и чувала дори.
Ще се оправиш 🤗

# 151
  • Мнения: 3 902
Памперс, стискам яко палци да мине скоро! Добрата новина е, че ще има кой да помага... иначе би било ад...

# 152
  • Мнения: 396
Хулиганче Честито бебче , да е живо и здраво и много да ви радва ! Бързо възстановяване ти желая. 🤗
Памперс надявам се бързо да се съвземеш .🙏
Аз съм болна , гърлото ужасно ме боли , надявам се само бебо да не го заразя , постоянно съм с маска . Иначе той е добре за сега гука доста , обича да е на вън и се усмихва много . 😊💙 Надявам се бързо да оздравея за да го нацелувам едно хубаво , че вече ми писна да съм до него а да не мога да го целуна .

# 153
  • Мнения: 2 361
Хулиганче,честит син!Да Ви е жив и здрав,палав и щастлив!Бързо възстановяване HugBlue Heart

# 154
  • Мнения: 2 826
Честита радост, Хули! Бързо възстановяване и много радости занапред! Къде прави секциото? Разказва ли ти се как мина, аз събирам инфо Simple Smile

# 155
  • Мнения: 3 222
Благодаря много за пожеланията! Само да остискам някак и тази седмица...

Рози, бързо оздравяване!

# 156
  • Мнения: 992
Хулиганче, честита рожба и тук 🍀
Да расте здрав прекрасния Боян ❤️
Памперс, и аз не съм чувала, но дано бързо се освестиш и да караш прекрасна бременност до края ❤️🤞

# 157
  • Мнения: 3 222
Памперс, и аз не съм чувала, но дано бързо се освестиш и да караш прекрасна бременност до края ❤️🤞
Благодаря! Искрено се надявам. ❤ Дори не мога да се зарадвам на случилото се.
Това е онази ужасна бременност, при която денонощно ти е лошо от всичко и неспираш да повръщаш, сваляш килограм, лежиш по болниците на системи и се молиш да оцелееш.

# 158
  • Мнения: 2 461
Здравейте,
Хулинке, честит син Blue Heart. Да е жив и здрав, много да ви радва и на теб бързо възстановяване. Кърмите ли се успешно?
Сънче, вече е на 3 месеца малката снежинка. Прекрасно. Слушка ли?
Памперс, много съжалявам за това състояние. Дано е с успешен финал и всичко да се нареди, въпреки мъките.
Рози, бързо да се оправяш. Къде дават така с настинки Simple Smile  Аз ползвах Тантум верде и бързо ме оправи, след като пробвах с прополки и сие и нищо. А някой пие ли биозин мама след раждането?
Етойлче, как сте с твоя хубавец?
Аз съм добре горе долу. Скоро влизам в 8-я месец. Имам нормални неразположения като да не си намирам място как да легна, уморена, задъхана, тежко ми е, отекло ми е, хормоните ме тресат от време на време Sweat Smile
Но това да са кусурите, ще минат Yum

# 159
  • София
  • Мнения: 628
Честита радост, Хулиганче! Да е много здрав, усмихнат и безгрижен. И моя бебок се казва Боян 😊
Памперс, дано размине по-скоро, а до тогава викай подкрепления и стискай зъби.
Нас ни сполетя нещо ужасно. Боби се разболя и рязко се влоши. Миналата събота посред нощите го приеха в интензивен сектор и мен ме отпрагиха да си ходя у дома. Беше на системи, кислородна палатка и веднага включиха антибиотично лечение. Диагнозата му е пневмония, като изолираха и някаква бактерия в гърлото му, за която твърдят, че е болнична. Доста упорита и гадна била. Още е на антибиотици, инхалации и какво ли още не. Чак днес го изведоха и вече сме заедно в болницата. Не се знае кога ще ни изпишат, но поне вече съм при него. На никой не пожелавам подобно нещо и ви желая много, много здраве. Няма по-важно от това!

# 160
  • Мнения: 3 902
Черито, съжалявам за случилото се и тежката ситуация. Прегръдки и скоро да се оправя мъника! Все пак добре, че сте заедно, не мога да си представя каква мъка е да сте рязделени, а той болен и в интензивно...

Зизу, сладки неразположения Simple Smile още малко остана... като си спомня чак ми липсва. Ние сме добре, мерси, че питаш ❤ Свеки ни беше на гости, та е лудница Simple Smile отлижухне с 2-3 дни вторите ваксини, че бях отпаднала, но бързо ми мина и ги спожихме. Малката ги понесе добре, но яко я мъчи стомахче. Вече няма колики като колики, но газовете и липсата на ако я тормозят... иначе спи добре, туко измрънква и се разплаква на сън, но нямс как:) мъчат я и зъбки, не че пробиват, но според педиатъра я сърбят яко. Бърка в устата и повръща... иначе посяга, хваща играчки, смее се с глас. Вчера свеки я носи, тя протяга ръце към мен. Голяма сладост ❤ Ей такива бебешки неща при нас:)

Другите как сте?

# 161
  • Мнения: 2 461
Чери, много съжалявам за случилото се. Дано вървите все по-добре и скоро да се излекува юнака. А на теб кураж Hug
Сънче, радвам се че добре сте понесли ваксините. А за газовете не се ли взима пробиотик? А за зъбките - гризалка, четох и за някакво гелче от което се облекчава. А по-голяма любов от тази с мама - няма Heart
С нетърпение си чакам времето, в което ще сме си в къщи и ще се гледаме. Някак хич не мисля за периода от влизането до излизането в болницата. Просто няма как без него Grin

# 162
  • Мнения: 3 902
Пробиотици всякакви давам... сега един по съвет на Монталчето юе пробвам, стори ми се читав. И инфакол давам, за да ги изкара като стане така... ама на мъка...

Иначе ще си умираш от кеф:) аз си ходя и рева от щастие. Снощи открихме, че ми е одрала кожата по мои бебешки снимки... много хубаво ми стана 😂

# 163
  • Мнения: 3 222
Чери, съжалявам за този ужас, през който сте минали. Радвам се, че са увладяли болестта и вече е по-добре!❤

SunLight, синът ми и той така повтаряше бебешките ми снимки, но вече се промени и заприлича на вуйчо ми.

# 164
  • Мнения: 2 361
Чери,много съжалявам за това,което се е случило.Бързо да оздравява мъничкият сладур и да си се гушкате вкъщи.Поне вече сте заедно Blue Heart

Зизу ,добре сме,благодаря,че питаш Hug Расте много бързо,вече е много тежък и едвам го нося Grinning
Още малко остана и ще си се гушкате с бебка Kissing Heart

Памперс,дано скоро се подобриш и да изкараш лека бременност Hug

Сънче,браво на мънинката Kissing Heart Дано и коремчето скоро и мине,като я захраниш ще е по-лесно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт