Място за боси стоножки - 17

  • 139 261
  • 952
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 147
Зарината съм с чисто нови обувки, които не ми стават, не ми харесват или просто са ми излишни.
Мисля си, че тук може и да ти помогнат да решиш донякъде поне проблема: https://m.bg-mamma.com/?topic=1085910.1305. Simple Smile

# 736
  • Мнения: 3 096
Аз ги пускам и там, обаче, положението според мен е извън контрол... Към 22 чифта са в килера, само мои... 9-10 за детето съм напоръчала последния месец. А в гардероба имам още 5-6 чифта. ММ също има 2-3-4 чифта дето няма да ги носи. Това са над 40 чифта чисто нови обувки. Просто не е нормално... Аз нямам и времето да наснимам в ОЛХ и разну други сайтове да ги пускам, нито да меря стелки и т.н. С малко дете съм, което иска постоянно внимание. А и едно разтоварване, за да намеря конкретния чифт, за да измеря стелката е...трябва да разровя 3 реда с обувки. Оплаквам се, че наистина съм прекалила Cry

И сега в кошницата в Амазон имам още 3 чифта, два за мен, един за детето... Моля, някой да ми ги открадне...
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B084TCS4QR/ref=ox_sc_act_image_ … 01CXIBH&psc=1

Тези, които вече са в употреба, нали...тях не ги броя Disappointed Relieved

# 737
  • Мнения: 1 377
Тия са голяма красота....Не знам как ги намирате хем евтини, хем качествени, аз нямам такива удари от Вип-а насам. Явно аз не знам как да търся, а имам остра нужда от обновяване на наличностите. Някой ако мерне отворени №40 или затворени 40.5 - 41, подавайте насам, моля...

# 738
  • Мнения: 3 096
Поиграх си да видя колко чифта съм поръчала от началото на "кариерата" ми в Амазон от 2013 година насам Grinning
Общо: 122 чифта от двата Амазона Grin Scream
От тях 47 чифта съм продала, останалото е за мен и семейството ми, една част са носени, а друга стои по кутии в килера Grinning

# 739
  • Мнения: 1 377
Ако това ще те успокои, оставяла си едва по 10 чифта на година, и то не лично за себе си, а за всички вкъщи Grinning

# 740
  • Мнения: 3 096
Личи, че съм в тема за стоножки Joy "едва по 10 чифта на година" Joy Hug

# 741
  • София
  • Мнения: 19 221
Е, какво пък, няма и чифт на месец.

# 742
  • Мнения: 2 147
Бе това на ден даже е дробно, около 1/30-та от чифта и то за цялото семейство. Направо босички си ходите, не се тормози. HugStuck Out Tongue Winking Eye

# 743
  • Мнения: 3 096
Какво подценяване на ситуацията, която намирам за твърдв притеснителна и далеч от нормална Smile Smile Smile

И за да не е спам, едни детски ботушки. Различните номера са на добра цена.
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B08449S15G?psc=1&ref=ppx_po … _mob_b_asin_title

# 744
  • Мнения: 18 542
Спри да гледаш обувки по сайтовете и си намери хоби . Мен само това ме спира от покупки.

# 745
  • Мнения: 36
привет,
минавам да дам отзив за обувките на кларкс от предишната страница. Взех +1номер и им станаха. Благодаря на всички, които ме упътиха Simple Smile

# 746
  • Мнения: 386
Стоножки, досега не съм купувала Converse  и не знам на точен номер ли да заложа. Тийнът носи 41,5 Nike в момента. Нямам време да ходя във физически магазин, затова ще съм ви благодарна да споделите впечатленията си.

# 747
  • Мнения: 4 394
За мен са леко умалени Converse. С половин номер, може би.

# 748
  • sofia
  • Мнения: 2 257
Здравейте, Nine West отговарят ли си? За обувки на тънък ток питам.

# 749
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
Според мен да. Нося 35 номер и взимам точно 5. Откъде ще поръчаш?

Общи условия

Активация на акаунт